Savęs pažinimas

Ar žinai, kad šiandien yra ta magiška diena, kurioje pildosi visi tavo norai. Šiandien yra tavo Gimimo diena. Todėl nusišypsok ir šią dieną pradėk su nauju energijos polėkiu ir noru pasiekti tai, ką esi užsibrėžęs, nesvarbu ar tai būtų tavo asmeninė paieška pažinime savęs, rytinė meditacija, egzamino laikymas, naujo produkto, prekės ar pranešimo pristatymas darbuotojams ir verslo partneriams ar tiesiog paprasta gyvenimiška veikla, kuri daugeliui įprasta, o tau galbūt kaip pats didžiausas pasiekimas pirmieji žingsniai, einant be pagalbos, rytinė mankšta, reikalaujanti daug jėgų, nes noras sutvirtinti kūną reikalauja atitinkamos asmeninės valios ir stiprybės ir dar daug dalykų, kurių įvardijimas užimtų visą šį puslapį.

Plačiau
0

Skyrybų ir išsiskyrimų problemos

Mūsų gyvenimą sudaro daug dalykų, bet paprastai tai džiaugsmingų susitikimų ir skausmingų išsiskyrimų seka. Individualių konsultacijų metu prieš Reiki seansą tenka išgirsti daugybę skaudžių ir širdį draskančių išsiskyrimų ar skyrybų istorijų. Tai vieno iš partnerių ar sutuoktinio neištikimybė, neapykanta ar kerštas. Pokalbiuose visada stengiamės rasti geriausią sprendimą abiems ir išsaugoti santuoką ar partnerystę. Nesidalinsiu asmeninėmis klientų istorijomis, nes tai konfidencialu ir labai intymu. 

Plačiau
0

Depresijos įveikimas

Depresija tapo nūdienos problema. Daugelis depresijų paliudija, kaip žmonės nutolo vienas nuo kito, prarado džiaugsmą ir tikėjimą, tapo abejingi kasdieninei veiklai ir artimiesiems.

Žmogus patiria depresiją kai jaučia, kad nebegali išlaikyti emocinės įtampos ir dvasinio skausmo. Tai gali būti vaikystėje ar jaunystėje patirta skriauda, nemeilė, pažeminimas, išdavystė, atstūmimas, apleidimas, nuoskauda ir panašiai.
Kaip išsigydyti depresiją? Vienas iš paprastų būdų įveikti depresiją rekomenduojama Šri Satja Sai Babos mantra.

Plačiau
0

Meilė ir vienatvė

Susitikimuose, mokymuose ir individualiuose pokalbiuose su žmonėmis dažnai tenka užduoti klausimą „Ar mylite save?“ Ir pamatyti akimirkai susimąstantį žmogaus veidą...Todėl norėčiau ir Jums užduoti keletą praktinių klausimų susijusių su meile sau:
“Jūs save dažniau giriate ar peikiate?“ Ar dažnai save kritikuojate ir peikiate kartodami: „Nieko nepadarai gerai“, „Esi dėl visko kalta/-as?“
„Ar save dažniau giriate?“ „Šuonuolė/-is“, „Aš tokia talentinga/-as“, „Aš myliu save“.
Kokias savybes greičiausiai įvardinate – pozityvias ar negatyvias?

Plačiau
0

Šeimos santykiai

Kai tik pasiduodame gyvenimo monotonijai, tuomet gyvenimas atima iš mūsų viską, ką laikėme savaime suprantamu dalyku. Tai puikiai iliustruoja Graikų mitas apie Trojos Eleną, pirmą kartą papasakotas Homero bei Euripido, aiškiai atskleidžia, kas atsitinka, kai ilsitės ant laurų. Ilsėtis ant laurų turi keletą reikšmių, tai senovės graikų papročio apvainikuoti savo didvyrius laurų vainiku ir ilsėtis ant laurų reiškia gyventi savo praeities pergalėmis ir, pasidavus vidinei ramybei ir laimei, daugiau nebesistengti. Elena buvo Dievo Dzeuso ir nepaprastai gražios žmonių moters dukra. Kai užaugo, jos palankumo ėmė siekti princai bei karaliai ir sunešė daug brangių dovanų...

Plačiau
0

Laimė ir sėkmė

Profesinėje praktikoje vedant užsiėmimus visuomenei „Kaip mylėti save ir būti laimingu?“ vienas iš klausimų auditorijai yra „kas yra laimė?“ Dauguma dalyvių atsako teisingai, nes kiekvienam laimė yra skirtinga ir individuali. Vieniems – sveikata, dvasinė ir emocinė harmonija, meilės ryšys su partneriu ar sutuoktiniu, kitiems – savęs pažinimas, dvasinis tobulėjimas, vidinė ar išorinė darna. Laimė nėra materialių daiktų įsigijimas, asmeninių poreikių tenkinimas, verslo planų įgyvendinimas ar sandorių sudarymas. Laimė – tai ypatingas jausmas, vidinis džiaugsmas, meilė sau ir pasauliui. 

Plačiau
0

Partnerystė santykiai

Meilė yra pati galingiausia jėga. Pasaulis buvo sukurtas su meile ir iš meilės. Meilė yra stipresnė už mirtį. Jos užgniaužti niekas negali. Partnerystė grįsta meile, abipuse pagarba ir supratimu atveria net labiausiai uždarytą širdį. Pasikeisdami su partneriu imate ir duodate, veikiate ir esate veikiami. Tarpusavyje sąveikaudamos moteriška gundytojos energija ir vyriška užkariautojo energija lytinio akto metu sukelia virpulį, aistrą ir malonią įtampą.

Plačiau
0

Sielvartas ir liūdesys

Neliūdėkite ir nesielvartaukite dėl vakarykštės dienos. „Vakar“ nėra. Nėra ir „Rytoj“. Šiuo metu yra Dabartis, kitais žodžiais tariant ši akimirka. Gyvenkite dabartimi visa savo širdimi ir buvimu su savimi ar aplinkiniais. Sąmoningumas yra gyvenimo prasmė. Jei jūs tikrai suvokiate, kokios dovanos supa jūsų gyvenimą, tai šis žinojimas persmelkia jus palaima ir išlaisvina iš liūdesio ir sielvarto. Jūsų laimė ir pasitenkinimas gyvenimu slypi jūsų viduje. 

Plačiau
0

Tėvų ir vaikų santykiai

Tėvų ir vaikų santykiai yra labai aktuali tema tiek auginančiam mažąjį, tiek besirūpinantiems suaugusio vaiko gerove. Kylantys nesutarimai, konfliktai, nesiskaitymas ir nepagarba atsiranda tuomet kai tėvai į vaikus žiūri tik kaip į savo pačių pratęsimą, jų svajonių įgyvendinimą arba tos pačios profesijos siekimą ir t.t. Dauguma tėvų tvirtina, kad jie aukojasi dėl vaikų laimės vežiodami juos iš vieno „laisvalaikį praturtinančio“ užsiėmimo į kitą. Gerai, jei taip daroma atsižvelgiant į vaiko poreikius, įgimtus ar ugdomus talentus, o ne prievarta. Dauguma tėvų savo vaikuose nori matyti savo nepasiektas svajones. Nepaklusus tėvų valiai ar norams, vaikai pradeda maištauti. Suaugusieji dažnai nesupranta, kad vaikai turi savo likimą, nesusietą su jais. Užaugę vaikai pradeda pykti ant tėvų...

Plačiau
0

Pykčio tramdymas

Pyktis yra pati rimčiausia šiuolaikinio pasaulio bėda. Pyktis skatina veikti siekiant to, ką manome esant teisinga, o kartais – kad reikia susitaikyti su tuo, ko negalime pakeisti. Pyktis  kartais kyla dėl to, kad mes bijome. Pykčio metu, smegenis užplūsta streso hormonai, tuo metu daugiau kraujo nukreipiama į kojas ir rankas, todėl smegenų ląstelėms trūksta deguonies. Ši biocheminė reakcija apsunkina protingo sprendimo priėmimą ir kursto įsiūtį. Žmogus pykdamas, neapkęsdamas, pavydėdamas ar net prarasdamas savitvardą elgiasi skubotai, praranda sveiką nuovoką, prišneka ar net prikrečia nesąmonių. Emocijoms atslūgus žmogus gailisi dėl savo elgesio ir jaučiasi nesmagiai. 

Plačiau
0