Protėvių gydymas
Protėvių gydymas

Protėvių gydymas

Izoliacijos iliuzija susijusi su baime, pykčiu, gėda yra pagrindinė žmonių širdies žaizda. Protėvių gydymas nukreipia mūsų meilę ir dėmesį į gyvenimo srovę, kurios vandenyse mes plaukiame. Mes, esame kūno valtys kraujo upėje, gimę išgydyti savo protėvius ir būti pagydyti jų, kad pažintume, atskleistume ir dvasiškai sužydėtų mūsų sielos. Protėvių gydymas yra sielos medicina skirta visiems.

Šio gydymo metu per praktikas, ritualus ir meditacijas pažinsime, pagerbsime mūsų ryšį su protėviais ir tuo pačiu suteiksime gydymą sau ir savo šeimai. Tai sakralus ir energetiškai stiprus procesas, kurio metu gydosi mūsų protėvių žaizdos.

Skaitydami mano eilutes, Jūs galite paklausti, kodėl turėčiau ieškoti sąsajų su savo protėviais? Kiekvieną seansą ar praktinį seminarą, kurį vedu pirmiausia išbandau ant savęs ir savo šeimos rate. Todėl iš asmeninės patirties galiu pasidalinti, kad ryšio su protėviais atkūrimas turi gydantį poveikį sau, nes padeda atstatyti sveikatą, pamatyti aiškesnį savo gyvenimo tikslą, suteikia gyvenimo prasmę ir pasitenkinimą, ir šeimos nariams, nes padeda sutvirtinti ir transformuoti istorines giminės traumas susijusias su rase, lytimi, religija, karu ir kt. Sutvirtinti ir harmonizuoti šeimos ryšius, atstatyti giminės darną ir gerovę.

Atkūrus ryšį su protėviais, jie jus apdovanos sveikata, ilgo gyvenimo palaiminimais, dvasine ir finansine gausa, sėkme. Protėviai mus pakylėja ir saugo nuo gyvenimo negandų. Jei jūs turite protėvių palaikymą, jūs per gyvenimą einate sklandžiai su didesniu laimės, lengvumo ir gyvybingumo lygiu.

Protėviai, kurie neturi ramybės gali įtakoti mūsų fizinę, psichinę, psichologinę būklę, kuri pasireiškia per ligas, priklausomybes, fizinę ir emocinę prievartą, izoliaciją, skurdą, ansktyvą mirtį ir destruktyvius veiksmus, žinomus kaip protėvių prakeiksmas.

Tai individualus mano ir kliento ir/arba poros susitikimas, kurio metu:

  • Susipažinsime ir pildysime duomenis apie jūsų giminės protėvius iš motinos ir tėvo pusės.
  • Dekoruosime ir pildysime protėviams skirtą mandalą ir atliksime ritualus, skirtus keisti negatyvius, įsitikinimus, išvengti pasikartojančių ligų ir situacijų.


Protėvių gydymo metu atliksime šiuos ritualus ir meditaciją:

  • Šeimos protėvių harmonizavimo ritualą.
  • Giminės linijos protėvių harmonizavimo ritualą.
  • Protėvių atleidimo ritualą.
  • Protėvių gydymo ritualą.
  • Meditaciją.

Protėvių gydymo kaina asmeniui 40 EUR, trukmė 2-3 val. Rekomenduoju pasiplanuoti, nes atstačius ryšį su protėviais pagerėja sveikata, santykiai, finansai, gaunate protėvių apsaugą ir vedimą gyvenimo keliu į gyvenimą ateina daug palaiminimų.

REGISTRACIJA IR VIETA

  • Atlikus 40 EUR apmokėjimą banko pavedimu į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438; Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį "Už protėvių gydymą". Jūs užsiregistruojate protėvių gydymui, informuodami mane el. paštu rutareiki@mail.com ir/arba rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną.
  • Protėvių gydymas vyksta VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.

Protėvių gydymą veda Rūta Janulevičienė,
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinė labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai

Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų apie mane. Išsamiai galite susipažinti https://www.rutareiki.com/ziniasklaida-apie-mane