21/12 ŽIEMOS SAULĖGRĮŽOS PORTALO ŠVENTĖ

Praktinis seminaras “21/12 Žiemos saulėgrįžos portalo šventė”
2023 m. gruodžio 21 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. Lietuvos laiku kviečiu prisijungti į praktinį seminarą “21/12 Žiemos saulėgrįžos portalo šventė” su Ruta Reiki Mercar arba Rūta Janulevičiene.

Šiame susitikime:
* Mano ateities vizija. Praktika ir meditacija.
* Sėkmės raktai. Praktika ir meditacija.
Visiems dalyviams bus pateiktas praktinio seminaro “21/12 Žiemos saulėgrįžos portalo šventė” įrašas, kurį bus galima peržiūrėti po praktinio seminaro. Taigi, jei negalėsite dalyvauti tiesioginėje transliacijoje, galėsite žiūrėti įrašą.
PRAKTINIO SEMINARO KAINA IR REGISTRACIJA:
* Praktinio seminaro kaina: 33 EUR.
* Praktinio seminaro sumą 33 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
* Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
* Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami. Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
* Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. 
* Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
PRAKTINIO SEMINARO VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys.
PRAKTINĮ SEMINARĄ VEDA: 
Rūta Janulevičienė
Knygos “Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas” autorė 
VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” steigėja ir direktorė 
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Psichodramos asistentė