Karuna Reiki I pakopa

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI 

Kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Mokymai vyksta hibridiniu būdu: gyvai susitikus ir per Zoom konferencijos programą. Mokymų trukmė: 14 valandų.
* Kam skirti Karūna Reiki I pakopos mokymai:
Karuna Reiki I pakopos mokymai skirti tiems Reiki gydovams, kurie nori tobulėti, padėti sau ir artimiesiems, gydant garsu ir ląstelių lygmeniu.
Karuna Reiki Iniciacijos metu atveriamos Širdies ir Karunos čakros, kurios sujungia gydovą su Archangelų, Šviesos būtybių ir Dvasinių Mokytojų energijomis. Tai Naujojo Amžiaus energija, kuri pasižymi subtilesniais besąlyginės meilės ir atjautos virpesiais. 
Jei jūs norite patirti aukštesnius vibracijos virpesius tekančius jūsų kūnu, išmokti mažinti skausmą ir kančias savo ir artimųjų žmonių tarpe, gamtoje ir gyvūnuose bei prisidėti prie Žemės Motinos karmos transformacijos, tai šis Karūna Reiki I pakopos mokymas yra skirtas kaip tik Jums.
* Kas gali dalyvauti mokymuose:
Karuna Reiki I pakopos mokymai skirti 
* Reiki Mercar II pakopos Gydovams;
* Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Gydovams; 
* Tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki Gydovams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopas;
* Reiki Mercar Meistrams Mokytojams;
* Tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki Meistrams Mokytojams.
Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.

Karuna Reiki mokymo metu praktikas:
* susipažįsta su atjautos metodais ir praktiškai išgyvena bei išmoksta mažinti savo ar kito žmogaus kančią ir skausmą;
* išmoksta harmonizuoti savo ir kito asmens energetinius centrus garso pagalba, išmoksta čakrų virpinimo būdų ir gydomųjų garsų tonacijų ir giedojimo technikų;
* susipažįsta ir išmoksta Karuna Reiki I pakopos simbolių, kurie padeda gydyti savo ar kliento negalavimus ląstelės lygmeniu, spręsti karmines programas ir priežastis, mažinti negatyvias emocijas ir savo „šešėlinį aš“, pritraukti laimę ir pagreitinti savo svajonių įgyvendinimą.

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA:

I DALIS
* Įžanga. Kausimai. Atsakymai
* Karuna Reiki sistema: istorija ir ištakos
Budistinė Mahajanos filosofija: Sendžiu Kanon, Kvan In, Buda Čenrezi, nušvitę Meistrai ir Archangelai. Avalokitešvara ir atjautos mantra.
* Reiki ir garsas.
* Meditacija: Gydymas garsu.
* Gydomieji garsai: tonacijos ir giedojimo technikos
* Čakrų sistema: čakros ir jų virpinimo būdai. 
* Giedojimo praktika su čakrų sakraliniais balsiais per labirinto terapiją. 

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA:
II DALIS:
* Atjauta ir jos pažinimas. 
* Praktika.
* Karuna Reiki I pakopos 4 simboliai, jų mokymasis, aktyvacija ir taikymo galimybės.
* Pirmasis simbolis klientą įžemina ir paruošia giluminiam gydymui. Klientą gydo ląstelės lygmeniu, ypatingai išvaduoja nuo užslėptų negatyvių jausmų, mažina dvasinį bei fizinį skausmą, padeda transformuoti energines karmines programas ir priežastis ląsteliniame lygmenyje. Praktika.
* Antrasis simbolis išlaisvina negatyvias mintis, glūdinčias pasąmonėje, transformuoja negatyvias programas, atsineštas iš praeitų gyvenimų. Padeda pažinti savąjį Šešėlinį „aš“ per praktiką ir meditaciją. 
* Trečiasis simbolis gydo gydovo arba kliento Širdies čakrą, harmonizuoja tarpusavio santykius, padeda pritraukti laimę. Praktika.
* Ketvirtasis simbolis padeda gydovą arba klientą įžeminti, padeda rasti savąjį pašaukimą ar kelią gyvenime. Šiuo simboliu baigiamas Karūna Reiki seansas. Praktika.
* Karuna Reiki I pakopos simbolių kitokios panaudojimo galimybės.
* Karuna Reiki I pakopos simbolis namų valymui nuo negatyvios energijos. Praktika.
* Garso praktika: Kontaktinis prisilietimas-gydymas, giedant simbolių mantras kitam žmogui
* Karūna Reiki Iniciacija. 
* Diplomo ir mokymų medžiagos įteikimas.

KARŪNA REIKI I PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
* Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina: 200 EUR. Į kainą įeina praktinė mokymo medžiaga, iniciacija ir diplomas.
* Mokymų sumą 200 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
* Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
* Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami. Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
* Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. 
* Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.

MOKYMŲ VIETA:

VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys.

MOKYMUS VEDA: 

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. 
Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).
Akimirkos iš Karuna Reiki I pakopos mokymų: