Energetinis čakrinis labirintas

Energetinis čakrinis labirintasEnergetinis čakrinis labirintas buvo sukurtas 2012 m. liepos 25 d. remiantis gerb. Terry de Vries ispiracijomis. Labirinto dydis 11 metrų ir 30 cm. Sukurtas iš tikrų lauko akmenų gulėjusių Neryje. Skirtas Šeimos nariams bei Reiki klientams po Reiki gydymo seansų.

Šis labirintas nuo 2012 12 12 yra Pasaulinės labirintų visuomenės narys (World Wide Labyrinth Society). Energetinis čakrinis labirintas buvo atidarytas 2013 m. gegužės 4 d. 13:00 val. visuomenei Pasaulinės Labirintų Dienos proga. Pasaulinė labirintų visuomenė jau penktus metus organizuoja pasaulinio masto renginį, kurio tikslas sukviesti viso pasaulio visuomenę eiti labirintais dėl  Žemės Motinos ir visų gyvų būtybių gerovės.

Labirintas simbolizuoja gyvenimo energijų raizginį, piligrimo kelionę per pasaulį. Po Reiki seanso keliaudami energetiniu čakriniu labirintu sukurtu iš tikrų lauko akmenų patirsite energetiškai stiprią kelionę į save, sužadinsite gyvybinę energiją tekančią per aštuonias čakras1, esančias žmoguje. Aštuonios čakros išsidėsčiusios išilgai stuburo. Jos atitinka pagrindinius organus bei nervų rezginius. Visos aštuonios čakros susijungia į išmintingą visybės formulę, sujungiančią protą, kūną, sielą ir dvasią.

Šiame labirinte, kuris turi aštuonis ratus, energija juda būtent tokiu eiliškumu: 3-2-1-4-7-6-5-(8). Energija pradeda judėti iš saulės rezginio čakros (3) į sakralinę arba kryžmens čakrą (2), paskui – į stuburo pagrindo čakrą (1), tada ji šokteli aukštyn į širdies čakrą (4), paskui – į karūnos čakrą (7), esančią galvos viršunėje, ties maumenėliu, vėliau – į trečiosios akies čakrą (6), esančią kaktos posmegeninės liaukos priekinę dalį tarp antakių ir iš ten leidžiasi žemyn į gerklės čakrą (5) bei į sielos pradžią (8), esančią 30 cm virš karūnos čakros.
Todėl po Reiki seanso vaikščiojimas energetiniu čakriniu labirintu pripildys jus meilės, harmonijos, ramybės, padės išsaugoti savo sveikatą bei įgyti daugiau energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Kelionė energetiniu čakriniu labirintu eis per širdį iš materialiaus pasaulio (1, 2, 3) į dvasinį (5, 6, 7). Širdis – centre. Širdis – absoliuti meilė. Meilė yra vienintelė tiesa, vienintelė realybė ir vienintelė jėga. Meilė yra amžina.
Klausykite savo širdies, nes ji geriausiai žino kelią!

Jei susidomėjote, prašome kreiptis, esate maloniai laukiami pas Rūtą Janulevičienę, Reiki meistrę. Kelionė į save energetiniame čakriniame labirinte ir meditaciniame rate vyksta po Reiki seansų.
,,Iš pradžių išgydyk dvasią, o kūnas seks iš paskos“
/Mikao Usui/

TRIJŲ VIJŲ KONCENTRUOTAS KLASIKINIS KVADRATINIS LABIRINTAS

Trijų vijų koncentruotas klasikinis kvadratinis labirintas

Trijų vijų koncentruotas klasikinis kvadratinis labirintas simbolizuoja kūrimą. Jis taip pat turi simbolinę reikšmę:

  • praeitis/dabartis/ateitis 
  • ir/arba 
  • gimimas/gyvenimas/mirtis.

Abiejuose kvadrato ir apskritimo formos labirintuose randamas skaičius keturi. Skaičius keturi turi simbolinę reikšmę: 

  • žemė/ugnis/vanduo/oras.
  • ir/arba                             
  • šiaurė/pietūs/vakarai/rytai.

Trijų vijų koncentruotas klasikinis kvadratinis labirintas sukurtas 2017 m. rugpjūčio 23 d. remiantis gerb. Lars Howlett inspiracijomis. Labirinto dydis 5,7 metrų. Sukurtas iš tikrų lauko akmenų. Skirtas šeimos nariams, Reiki klientams ir seminarų dalyviams. Šis labirintas nuo 2017 08 24 yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narys (World Wide Labyrinth Society). Trijų vijų koncentruotas klasikinis kvadratinis labirintas bus atidaromas visuomenei Pasaulinės Labirintų Dienos proga nuo 2018 m. pirmą gegužės šeštadienį 13:00 val. Pasaulinė Labirintų Diena suteikia vidinę ir energetinę galimybę susijungti su tūkstančiais kitų einančių labirintais pasaulyje dėl taikos Žemėje, Lietuvoje ir kiekvieno mūsų šeimoje bei širdyje.