Kvantinis šviesos Reiki seansas

Ieškote natūralaus būdo subalansuoti savo kūną, protą ir dvasią? Išbandykite Reiki seansą, kuris šimtmečius buvo naudojamas siekiant atkurti pusiausvyrą organizme. 

Kvantinis šviesos Reiki seansas naudojamas norint paleisti senas emocijas, kurios įstrigo ir gali sukelti fizinį skausmą, bei stresą.

Šis kvantinis šviesos Reiki seansas prasidės, nukreipiant žmogaus mintis į baimę, nerimą ar stresą, išgyvenimus, kuriuos seanso metu atpalaiduosime ir paleisime. 

Tai specialus Reiki metodas leidžiantis surasti įkyrias mintis, kurios slepiasi giliai žmoguje – tas baimes dėl to, kas gali nutikti bet kurioje situacijoje – ir jas paleisti! Seanso metu naudosime šviesos energiją, nukreipiant ją į kūno vietas, kuriose yra disbalansas. Tai daroma naudojant kvantinę šviesą ir Reiki energiją. 

Kvantinio šviesos Reiki seanso trukmė 2 valandas – 160 EUR   

Ko tikėtis Reiki seanso metu? 

Kvantinis šviesos Reiki seansas vyksta giliam atsipalaidavimui skirtoje aplinkoje. Prieš kiekvieną seansą Reiki Meistras pasirūpins, kad kambarys būtų energetiškai išvalytas. Kvalifikuotas Reiki Meistras individualaus pokalbio metu nustatys kliento lūkesčius seansui, aptarsite situacijas, kurios tuo momentu neramina. 

Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, skambant atpalaiduojančiai muzikai. Tai labai atpalaiduojanti ir neinvazinė energetinė terapija, kuri leis jums jaustis atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu jau po vieno seanso. 

Paslauga netinka asmenims su širdies stimuliatoriais ir kita elektronine įranga, palaikančia vidaus organų funkcijas.
Nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvų (globėjų) sutikimas.

Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com