Labirinto terapija

Žemei labirintas yra tarsi joga. Per šventus vingius labirintai susijungia su protu, kūnu ir dvasia – kūne ir Žemėje sukuria pozityvius energinius sūkurius.

Labirintas tai takas su posūkiais kartais ir su trumpais apmąstymų sustojimais tačiau visada vedantis į centrą. Tai ir mūsų vidinė kelionė, kurią mes pradedame būdami motinos įsčiose...jame susipažįstame su pirmu vidiniu mamos labirintu esančiu jos viduje. Po devynių mėnesių pradedame savo savarankišką kelionę į pasaulį su aplinkių pagalba. Jie taip pat turi prisitaikyti prie naujų pasikeitimų gyvenime, kurie paprastai įvyksta trijų metų bėgyje.

Labirinto terapija ypatingai naudinga besilaukiantiems tėvams kaip savęs pažinimo, dvasinio tobulėjimo ir pasirengimo naujos gyvybės atėjimui priemonė. Užsiėmimuose susipažinsite su labirintais, išmoksite pasirengti savo asmeninį labirintą ant popieriaus, susipažinsime su labirinto meditacija, keliausime Energetiniu čakriniu labirintu link centro ir stengsimės išgirsti ne tik savo ir mylinčio žmogaus poreikius, bet ir besibeldžiantį į pasaulį kūdykį. Labirinto centre rasime ramybę, atsipalaidavimą ir susiliesime su gyvenimo versme. Grįždami iš centro į pradinį tašką, nešimės tą ramybės, meilės ir palaimos pojūtį su savimi. 

Jei susidomėjote šiais užsiėmimais prašome kreiptis šiuo el.paštu: rutareiki@mail.com arba telefonu: +370 6 16 11 447. Užsiėmimus veda Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karuna Reiki Meistre.

TARPTAUTINĖS LABIRINTŲ ORGANIZACIJOS EUROPOS REGIONINĖ AMBASADORĖ LIETUVAI VIZIJA

Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos Regioninė ambasadorė Lietuvai – Rūta Janulevičienė

 

  • Mano vizija, kad labirintai būtų prieinami plačiajai Lietuvos visuomenei, ypač didžiuosiuose šalies miestuose ir kurortuose. Juk tai puiki nusiraminimo, išsivadavimo nuo streso forma. 
  • Moksliniai tyrimai rodo, kad vaikščiojimas labirintu harmonizuoja kairįjį ir dešinįjį smegenų pusrutulius, o labirintu pasivaikščiojusio žmogaus aura (energetiniai centrai) yra dvigubai didesnė.
  • Praktiniuose seminaruose įvariose Lietuvos vietose, jei tik yra galimybė, sukuriu laikiną labirintą, kad dalyviai išbandytų labirinto terapiją. Išmokau žmones ir nusipaišyti trijų ar septynių vijų labirintą, kad galėtų patirti labirinto naudą ne tik seminaro metu, bet ir namuose.
  • Jau pradėtas vykdyti projektas, kurio metu organizuojami edukaciniai mokomieji seminarai darželiuose, mokyklose ir gimnazijose. Jo metu organizuojami užsiėmimai mokiniams jiems aktualiais klausimais, pavyzdžiui, išsivaduoti iš neigiamų emocijų – baimės, pykčio, patyčių arba sustiprinti mokinių gebėjimą siekti savo tikslų, stiprinti savo fizinį ir energinį kūnus, išmokti pasitikėti savimi, tapti savo gyvenimo lyderiais.
  • 2017 m. lapkričio 9-10 d. nemokamai vedžiau dviejų dienų edukacinį mokamąjį seminarą pedagogams ir ugdytiniams “Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija” Kauno Lopšelyje-Darželyje “Malūnėlis” (adresu: Kovo 11-osios g. 48, Kaunas). 
  • 2017 m. lapkričio 26 d. nemokai vedžiau edukacinį mokamąjį seminarą „Labirinto terapija“ Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lopšelio – darželio Smalsučių grupėje (adresu: Miško g. 15, Kaunas).
  • 2017 12 04 nemokamai vedžiau edukacinį mokamąjį seminarą vaikams “Labirintų terapija” Kauno lopšelio-darželio “Gandriukas”(adresu: Ukmergės 19, Kaunas) Pelėdžiukų grupėje.
  • Raginu visus susidomėjusius  pedagogus ir vadovus padėti moksleiviams pažinti save unikaliu ir labai naujovišku metodu – per labirinto terapiją. Bendradarbiausiu su visais, kurie kreipsis ir norės organizuoti praktinius užsiėmimus naudojant labirintą.


2017 m. lapkričio 9-10 d. Vedžiau edukacinį seminarą „Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija“ Kauno Lopšelyje-Darželyje „Malūnėlis“

2017 11 09-10 dienomis nemokamai vedžiau dviejų dienų edukacinį mokamąjį seminarą pedagogams ir ugdytiniams “Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija” Kauno Lopšelyje-Darželyje “Malūnėlis” (adresu: Kovo 11-osios g. 48, Kaunas). Jų patalpose sukūriau laikiną trijų vijų labirintą. Seminaro dalyviai sužinojo apie Tarptautinę Labirintų organizaciją, labirintų klasifikaciją, ėjo laikinu labirintu, keliavo Energetiniu čakriniu labirintu popieriuje ir rankų darbo sukurtu labirintu. Vaikai su mokytojų ir mano pagalba sukūrė trijų vijų labirintą iš plastelino. Seminaro įspūdžiai ir vaikų darbai užfiksuoti nuotraukose.

Aš Širdingai dėkoju už šiltą priėmimą seminaro metu Kauno Lopšelio-Darželio direktorei Laimai Krajašienei, pavaduotojai ugdymui Erikai Kladko ir visiems seminaro dalyviams.

Su Taika ir Palaiminimais, Rūta Janulevičienė, Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai.

  


2017 m. lapkričio 26 d. Vedžiau edukacinį seminarą „Labirinto terapija“ Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lopšelio – darželio 
Smalsučių grupėje

2017 11 26 nemokamai vedžiau ryto edukacinį mokamąjį seminarą vaikams “Labirinto terapija” Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lopšelio - darželio (adresu: Miško g. 15, Kaunas) Smalsučių grupėje. Jų patalpose kartu su mama Irma Jočionyte sukūrėme laikiną trijų vijų labirintą. Vaikai sužinojo apie labirintų klasifikaciją, ėjo laikinu labirintu, keliavo Energetiniu čakriniu labirintu popieriuje ir rankų darbo sukurtu labirintu. Vaikai su mokytojų ir mano pagalba sukūrė trijų vijų labirintą iš plastelino. Seminaro įspūdžiai ir vaikų darbai užfiksuoti nuotraukose.

Aš Širdingai dėkoju už šiltą priėmimą seminaro metu Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lopšelio - darželio auklėtojoms Sandrai Vilčinskaitei ir Ievai Penkauskaitei.

Su Taika ir Palaiminimais, Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai.

  


2017 m. gruodžio 4 d. Vedžiau edukacinį seminarą „Labirintų terapija“ Kauno lopšelio-darželio “Gandriukas” Pelėdžiukų grupėje.

2017 12 04 nemokamai vedžiau ryto edukacinį mokamąjį seminarą vaikams “Labirintų terapija” Kauno lopšelio-darželio “Gandriukas”(adresu: Ukmergės 19, Kaunas) Pelėdžiukų grupėje. Muzikos salėje sukūriau laikiną trijų vijų labirintą. Vaikai labirinte lavino savo matematines žinias, atliko fizinius pratimus, sužinojo apie Tarptautinę labirintų organizaciją, labirintų klasifikaciją, ėjo laikinu labirintu, keliavo Energetiniu čakriniu labirintu popieriuje ir rankų darbo sukurtu keturių metų laikų labirintu. Vaikai su Mokytojos Elvyros Šliažienės ir mano pagalba sukūrė trijų vijų labirintą iš plastelino. Seminaro įspūdžiai ir vaikų darbai užfiksuoti nuotraukose.

Aš Širdingai dėkoju už šiltą priėmimą seminaro metu Kauno lopšelio-darželio “Gandriukas” Mokytojai Elvyrai Šliažienei už labai šiltą priėmimą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Su Taika ir Palaiminimais, Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai

  

2017 m. gruodžio 19 d. vedžiau edukacinį mokamąjį seminarą vaikams „Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija“ Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje, adresu: Vytauto g. 4, Garliava.

2017 m. gruodžio 19 d. vedžiau edukacinį mokamąjį seminarą vaikams „Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija“ Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje (adresu: Vytauto g. 4, Garliava) mokyklos šokių salėje sukūriau laikiną trijų vijų labirintą. Vaikai labirinte lavino savo matematines žinias, atliko fizinius pratimus, sužinojo apie Tarptautinę labirintų organizaciją, labirintų klasifikaciją, ėjo laikinu labirintu, keliavo Energetiniu čakriniu labirintu popieriuje ir rankų darbo sukurtu keturių metų laikų labirintu. Vaikai su Rūtos Janulevičienės, Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos regioninės ambasadorės Lietuvai, Mokytojos Rūtos Jackūnienės ir Irmos Jočionytės pagalba sukūrė Kalėdinius trijų takų labirinto atvirukus. Seminaro įspūdžiai ir vaikų darbai užfiksuoti nuotraukose.

Aš širdingai dėkoju Garliavos Adomo Mitkaus Mokytojai Rūtai Jackūnienei už labai šiltą priėmimą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Su Taika ir Palaiminimais, Rūta Janulevičienė, Tarptautinės Labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai 

 terapija 1