Labirinto terapija

Žemei labirintas yra tarsi joga. Per šventus vingius labirintai susijungia su protu, kūnu ir dvasia – kūne ir Žemėje sukuria pozityvius energinius sūkurius.

Labirintas tai takas su posūkiais kartais ir su trumpais apmąstymų sustojimais tačiau visada vedantis į centrą. Tai ir mūsų vidinė kelionė, kurią mes pradedame būdami motinos įsčiose...jame susipažįstame su pirmu vidiniu mamos labirintu esančiu jos viduje. Po devynių mėnesių pradedame savo savarankišką kelionę į pasaulį su aplinkių pagalba. Jie taip pat turi prisitaikyti prie naujų pasikeitimų gyvenime, kurie paprastai įvyksta trijų metų bėgyje.

Labirinto terapija ypatingai naudinga besilaukiantiems tėvams kaip savęs pažinimo, dvasinio tobulėjimo ir pasirengimo naujos gyvybės atėjimui priemonė. Užsiėmimuose susipažinsite su labirintais, išmoksite pasirengti savo asmeninį labirintą ant popieriaus, susipažinsime su labirinto meditacija, keliausime Energetiniu čakriniu labirintu link centro ir stengsimės išgirsti ne tik savo ir mylinčio žmogaus poreikius, bet ir besibeldžiantį į pasaulį kūdykį. Labirinto centre rasime ramybę, atsipalaidavimą ir susiliesime su gyvenimo versme. Grįždami iš centro į pradinį tašką, nešimės tą ramybės, meilės ir palaimos pojūtį su savimi. 

Jei susidomėjote šiais užsiėmimais prašome kreiptis šiuo el.paštu: rutareiki@mail.com arba telefonu: +370 6 16 11 447. Užsiėmimus veda Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karuna Reiki Meistre.