Reiki seansai suaugusiems, senjorams ir neįgaliesiems

Reiki seansų nauda suaugusiems, senjorams ir neįgaliesiems gerina jų fizinę ir dvasinę sveikatą, didindama visapusišką organizmo harmoniją:

 

Reiki meistro ar gydyvo plaštakomis sruvanti universali gyvybinė energija stimuliuoja žmogaus fiziniame ir energetiniame kūne cirkuliuojančią individualią gyvybinę energiją ir imuninę sistemą, todėl organizmas pats pradeda valytis nuo susikaupusių šlakų ir toksinų.

  • Kūnas atsipalaiduoja, todėl universali gyvybinė energija harmonizuoja vidaus organų ir jų funkcijų veiklą. 
  • Mažina raumenų spazmus, atpalaiduoja ir suteikia energijos toms kūno vietoms, kurios mažiau juda, susijusiomis dėl lėtinės ar chroniškos ligos ar fizinės negalios.
  • Mažina nervinę įtampą, depresiją ir įvairios kilmės skausmus.
  • Pagerėja miegas, jis tampa ramus ir ilgas.
  • Pagreitina ligos gijimo procesą derinant su medicininiu gydymu.
  • Iš naujo atrandami seni arba nauji pomėgiai, domimasi alternatyviais gydymo būdais, joga, astrologija bei sveika gyvensena.
  • Išsilaisvinama iš neigiamo mąstymo ir elgesio.

 

Reiki seansus galima derinti su medicininiu gydymu ir kitomis alternatyviomis gydymo terapijomis. Norint tobulėti ir padėti pačiam sau šis menas yra prieinamas visiems. Man labai džiugu matyti savo Reiki mokinių asmeninius pasiekimus, kurie yra įvairaus amžiaus ir net turinčių įvairią fizinę negalią. 

Pacientės ir jau Reiki mokinės Neringos atsiliepimas: "Reiki seansai veikia labai raminančiai, atpalaiduojančiai. Po jų jautiesi labai pailsėjęs, atsigavęs ir pilnas energijos. Seanso metu nurimsta visos emocijos,  su kiekvienu seansu išmoksti vis giliau atsipalaiduoti, giliau pažvelgti į save, į savo problemas. Dabar jaučiu atsiradusia pilnatvę, pasikeitusiu savo počiūriu į daugelį dalykų. Pasidariau labai rami, į daug ką žiūriu daug paprasčiau, neliko organizmo streso, įtampos ir jaučiu, kad gyventi tapo daug lengviau. O visi šie dalykai įtakoja ir fizinę savijautą. Testų rezultatai akivaizdžiai rodė, kad seansai turi didelę naudą, po jų sumažėdavo spastika, palengvėdavo vaikščiojimas,  1-2 dienas būdavo didesnis fizinių jėgų pakilimas. Pagerėjo miegas, nuotaika, bendra emocinė savijauta. 

Meditacijos labai siprios, jos padėjo visai kitaip pažvelgti į savo gyvenimą, priminė senas ir padėjo atrasti naujas vertybes, o svarbiausia atsirado begalinis džiaugsmas savo gyvenimu ir visu tuo ką jis man suteikė. 

Sustiprėjo tikėjimas ir viltis, kad viskas bus gerai. Aš suvokiau, kad esu ne viena, šalia manęs yra tiek nuostabių, nuoširdžių žmonių, su kuriais mane likimas suvedė neatsitiktinai. Juk tai didžiausia dovana, kokią tik gali gauti žmogus...":)

Ačiū Jums Rūta už pasiaukojantį darbą, norą save realizuoti prasmingais darbais. Visakeriopos sėkmės!" 

Pacientės Birutės atsiliepimas: „Šlapimo funkcija susitvarkė, šlapimas pakeitė spalvą, tapo skaidrus, dingo blogas kvapas. Šlapinuosi lengvai ir iki galo, nebespazmuoja. Miegas tapo ramus ir ilgas iki 10 val., o atsibudus neliko apsnūdimo.  Dabar ir be kavos esu budri ir energinga, nebesiblaškau, lengviau susikoncentruoju ir iki galo viską padarau. Jau daug metų turiu gilią depresiją. Pastebėjau, kad labai pagerėjo emocinė būsena, sumažėjo  nuotaikų svyravimas, sumažėjo jautrumas, neliko niūrių minčių, pradėjo daug ramiau į viską reaguoti. Anksčiau daug kas keldavo pyktį, o dabar pati stebiuosi, kodėl aš nepykstu, kas čia pasidarė? Labai patiko, daug gerų pasikeitimų, bet nereikia norėti per tokį trumpą laiką didesnių pasiekimų. Nuoširdus ačiū mielai Rūtai".

Klientės Dalytės (60 m.) atsiliepimas (2017 03 15):  Ne mažiau 20 metų sergu išsėtine skleroze, gyvenu Vilniuje. 2016 m. pabaiga man sudavė daugybę smūgių: 2016 m. spalio 14 d. sužinojau, kad netenku darbo, kuris man buvo langu į pasaulį, moralinė ir materialinė pagalba. O spalio pabaigoje mamytę ištinka insultas su visomis jo baisiomis pasekmėmis. Iki naujų metų aš verksminga, prislėgta, depresiška. Aš manau, kad Reiki padarė stebuklus. Po kelių Reiki seansų su meditacijomis aš pasijutau ir mano pačios artima aplinka pastebėjo, kad aš tapau kitokia: pasikeitė mąstymas, dingo depresija ir svarbiausia ko aš gyvenime jau nesitikėjau pasikeitė mano fizinė būklė. Praktiškai nereikia lazdelės, "iš klaustuko formos tapau šauktuku" - išsitiesė stuburas. Jau po pirmo Reiki seanso vakare gulėdama lovoje pastebėjau keistą jėgą kojose. Aš esu sužavėta.

Klientės Marytės (40 m.) atsiliepimas (2017 09 19):  Klientei atliktas Reiki seansas su karmine meditacija (klientų vadinama asmenybės perprogravimu). Jos atsiliepimas „Jaučiuosi atsipalaidavusi, gerai nusiteikusi. Nuotaika pagerėjo“.

Klientė Irma atsiliepimas praėjus dalį Reiki seansų su Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo paišymu ir meditacijomis (2017 09 – 11 mėn.): „ Šiandien aš esu dėkinga už galimybę būti čia, už netikėtai pakrypusį pokalbį apie savo vaiką ir greito sprendimo suradimą. Dar kartą ačiū už spinduliuojantį Mokytojos pozityvumą, kad mylėti reikia ir pačias kritiškiausias kūno vietas, charakterio savybes. Reiki – stebuklinga galia nuemė netgi mano danties skausmą. Po Reiki seanso atlikta meditacija gydė širdį ir mintis.“

„Aš esu dėkinga už šiltą ir jaukų individualų pokalbį prieš Reiki seansą. Ačiū Rūtai už pagalbą mano perpūstam kaklui, nes po Reiki seanso iš karto pagerėjo. Ačiū už mintis, kurios mane užplūsdavo ir atsakymus į klausimus. Ačiū už stiprią meditaciją, taurės pripildymą ir paleidimą visko kas prikaupta. Gera išlaisvėti ir džiaugtis tuo ką turi ir ką dar gali nuveikti“.