Karuna Reiki II pakopa

Kviečiame į Karuna Reiki II pakopos mokymus.
Mokymai vyksta hibridiniu būdu: gyvai susitikus ir per Zoom konferencijos programą.
Mokymų trukmė: 14 valandų.

* Kam skirti Karūna Reiki II pakopos mokymai:
Karuna Reiki II pakopos mokymai skirti tiems Reiki ir Karūna Reiki gydovams, kurie nori tobulėti, padėti sau ir artimiesiems, gydant garsu ir ląstelių lygmeniu.
Karuna Reiki Iniciacijos metu atveriamos Širdies ir Karunos čakros, kurios sujungia gydovą su Archangelų, Šviesos būtybių ir Dvasinių Mokytojų energijomis. Tai Naujojo Amžiaus energija, kuri pasižymi subtilesniais besąlyginės meilės ir atjautos virpesiais.
Jei jūs norite patirti aukštesnius vibracijos virpesius tekančius jūsų kūnu, išmokti mažinti skausmą ir kančias savo ir artimųjų žmonių tarpe, gamtoje ir gyvūnuose bei prisidėti prie Žemės Motinos karmos transformacijos, tai šis Karūna Reiki II pakopos mokymas yra skirtas kaip tik Jums.
 
* Kas gali dalyvauti mokymuose:
Karuna Reiki II pakopos mokymai skirti
✔️Karūna Reiki I pakopos Gydovams;
✔️Reiki Mercar II pakopos Gydovams;
✔️Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Gydovams;
✔️Tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki Gydovams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopas;
✔️Reiki Mercar Meistrams Mokytojams;
✔️ Tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki Meistrams Mokytojams.
Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.
 
Karuna Reiki mokymo metu gydovas:
✔️susipažįsta ir atlieka šešėlinio “aš” praktiką su meditacija. Šešėlinis “Aš” - tai baimės, patirtos fizinės, emocinės ir psichologinės traumos, išstumtos emocijos.
✔️išmoksta harmonizuoti savo ir kito asmens energetinius centrus garso pagalba, išmoksta čakrų virpinimo būdų ir gydomųjų garsų tonacijų ir giedojimo technikų;
✔️ susipažįsta ir išmoksta Karuna Reiki II pakopos simbolių, kurie padeda gydyti savo ar kliento negalavimus ląstelės lygmeniu, sujungia su aukštesniuoju “Aš”, gydo šešėlinį “Aš”, įžemina ir padeda numatyti savo tikslus, pagreitinti savo svajonių įgyvendinimą, pripildo vidinės ramybės ir pasitikėjimo savimi.
 
KARUNA REIKI II PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA:
I DALIS
* Įžanga. Kausimai. Atsakymai
* Karuna Reiki sistema: istorija ir ištakos
Budistinė Mahajanos filosofija: Sendžiu Kanon, Kvan In, Buda Čenrezi, nušvitę Meistrai ir Archangelai.
Budistinė Mahajanos filosofija: Atjautos ugdymo praktika.
* Sai Babos mantra “So Ham”. Praktika.
* Gydomieji garsai: tonacijos ir giedojimo technikos
* Čakrų sistema: čakros ir jų virpinimo būdai.
* Giedojimo praktika su čakrų sakralinė iš bidža mantromis per labirinto terapiją.
 
KARUNA REIKI II PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA:
II DALIS:
* Šešėlinis „aš“ gydymas ir meditacija.
* Karuna Reiki I pakopos 4 simboliai, jų mokymasis, aktyvacija ir taikymo galimybės.
* Pirmasis simbolis sustiprina kliento ryšį su aukštesniuoju „Aš“, gerina atmintį ir mokymosi gebėjimus, stimuliuoja protinę veiklą, ugdo kūrybiškumą ir bendravimą. Praktika.
* Antrasis simbolis padeda numatyti tikslus, sudėlioti prioritetus ir realizuoti savo svajones.
* Trečiasis simbolis gydo tarpusavio santykius ir priklausomybės situacijas, padeda išlaisvinti savo jėgas ir aiškiau matyti realybę. Praktika.
* Ketvirtasis simbolis pripildo vidine ramybe, gerina miegą, transformuoja negatyvias emocijas ir traumas, ugdo intuiciją, padeda siekti geriausių rezultatų. Praktika.
* Karuna Reiki II pakopos simbolių kitokios panaudojimo galimybės.
*Karuna Reiki I & II pakopos simboliai naudojami Žemės Motinos gydymui.
* Karuna Reiki II pakopos simbolis namų valymui nuo negatyvios energijos. Praktika.
* Garso praktika: Kontaktinis prisilietimas-gydymas, giedant simbolių mantras kitam žmogui
* Karūna Reiki Iniciacija.
* Diplomo ir mokymų medžiagos įteikimas.
 
KARŪNA REIKI II PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
* Karuna Reiki II pakopos mokymų kaina: 200 EUR. Į kainą įeina praktinė mokymo medžiaga, iniciacija ir diplomas.
* Mokymų sumą 200 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
* Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
* Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami. Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
* Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
* Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
 
MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys.
 
MOKYMUS VEDA:
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių.
Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė.
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).