Žmogaus energinė sistema

Aura yra kiekvieną žmogų supantis apvalkalas iš dvasinės šviesos, garso ir jausmų. Ezoterikoje žodis „aura“ suvokiamas kaip „subtili nematoma substancija, sklindanti iš žmogaus ir kitų gyvų kūnų“.                        Žodis ,,aura“ kilęs iš graikų kalbos ir reiškia vėjelio dvelksmą.
Aura yra natūralus mūsų fizinės, mentalinės, emocinės ir dvasinės sveikatos šaltinis, per ją mes sąveikaujame su kitais žmonėmis ir jų auromis bei kitų matmenų dvasinėmis energijomis.  
Sveiko žmogaus aura yra elipsės formos ir jos dydis yra apie tris metrus. Auros būna vienspalvės ir daugiaspalvės. Žmogaus auros spalva, forma, dydis priklauso ne tik nuo subtiliųjų kūnų išsivystymo ir energetinių kanalų (čakrų)  atvirumo, bet ir nuo žmogaus minčių. „Pasak J. Brėdikio (2015, p. 99-100) jeigu žmogus galvoja apie meilę, aura gali virsti žalsvos spalvos, jeigu galvoja apie mokslą – mėlynos, kai žmogus meldžiasi, tuomet aura gali būti violetinės spalvos su baltu atspalviu, jeigu galvoja apie seksą, tuomet dominuoja oranžinė ir raudona spalvos, jeigu galvoja apie mirtį, galima įžvelgti juodą ir bordo spalvas“.
Sergančio žmogaus auros energinio gyvybingumo atstymas Reiki terapijos pagalba pagreitina gijimo procesą ir mažina naujų susirgimų tikimybę. 

Kūnas šviesa ir gyvybine energija užpildomi per čakras. Čakros – tai vartai, per kuriuos gyvybinė energija (prana,/ki) pritraukiama į kūną ir po to siunčiama kūno ,,energijų upėmis” į nervų sistemą, endokrinines liaukas bei kraują ir taip maitina visą kūną.
Žmogaus kūne yra septynios pagrindinės ir daugybė antraeilių čakrų. Virš galvos yra mažiausiai dar penkios transpersonalinės čakros, jungiančios mus su mūsų monada, arba AŠ ESU ESYBE.

 

 

KIEKVIENO ŽMOGAUS ČAKRAS GALIMA MATYRI KAIP ŠVIESĄ, JUSTI KAIP VIRPESIUS IR  GIRDĖTI KAIP GARSĄ

  • Mūladhara (Šakninė arba Pamatinė čakra). Jos virpesiai atitinka natos do virpesius ir raudonos šviesos bangų ilgį. Rožės kvapas ir pati rožė atitinka šios čakros virpesius.
  • Svadhisthana (Kryžmens arba Sakralinė čakra). Jos virpesius atitinka nata re, oranžinė spalva, ramunėlių žiedai ir kvapas.
  • Manipura (Saulės rezginio čakra). Jos virpesius atitinka geltonos šviesos virpesiai, nata mi, iš augalų – mėta.
  • Anahata (Širdies čakra). Žalios spalvos virpesiai, nata fa, gelė – snaputis, pelargonija.
  • Višudha (Gerklės čakra). Šią čakrą atitinka natos sol virpesiai, melsva spalva ir pelyno kvapas.
  • Adžna (Trečioji akis). Jos virpesiai atitinka mėlyną šviesą ir natą lia. Kvapų ir augalų, atitinkančių šią čakrą, mūsų jautrumo ribose nėra. 
  • Sahasrara (Karūnos čakra). Tūkstantlapis lotosas. Jos virpesius atitinka nata si ir violetinė šviesa.

Mielieji praktikai, jeigu jūs siekiate tobulėti savarankiškai rekomenduoju įsigyti jūsų visų pageidavimų mano parengtą virtualų kursą Transformacija per 12 šviesos čakrų, aurą ir merkabą su metodine medžiaga, praktinėmis užduotimis ir meditacijomis, kur patys galėsite mokytis, tobulėti ir šias žinias perduoti kitiems. Virtualaus kurso Transformacija per 12 šviesos čakrų, aurą ir merkabą aprašymas pateiktas žemiau:

 

Transformacija per 12 šviesos čakrų, aurą ir merkabą

Kviečiu į transformacinę 12 savaičių kelionę per 12 Šviesos Čakrų, Aurą ir MERKABĄ. Kaip Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja, vedamųjų meditacijų instruktorė, pas mane per 12 darbo metų, atvyko daug klientų bei jų vaikų Reiki Mercar gydovų, siekiančių gauti patarimų ir rekomendacijų reikalingų harmonizuoti vieną ar kitą čakrą. Nemažai informacijos apie čakras yra pateikiama mano parengtose ir vedamuose Reiki Mercar gydovo I pakopos ir Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymuose.

Jūsų visų prašymu ir pageidavimu labai džiaugiuosi galėdama pristatyti atnaujintą tradicinę čakrų sistemą. Šioje transformacinėje kelionėje išsamesnis dėmesys bus skiriamas naujų vibracijų pakilimo kelionei. Pirmos trys čakros pirmiausia sprendžia tokius žemiškus rūpesčius kaip saugumas, seksualumas ir galia. Lipant čakrų laiptais aukštyn, šie pasaulietiški rūpesčiai palengvėja, nes jūs pradėsite atrasti naujus sąmonės sluoksnius, kurie integruojasi per masinius kolektyvinius pokyčius, kuriuose mes esame visi ir keliaujame į Vandenio epochą arba dieviškosios moteriškosios epochos pradžią.

Šioje kelionėje keliausime kartu ir savarankiškai iš įprastos ir kasdieninės 3D dimensijos, kurioje esame į 4D dimensiją; Joje mes pažvelgsime į kiekvieną čakrą giliau, išnagrinėsime jos vietą ant kūno ar už jo ribų, jos valdymo principus ir funkcijas, dievybes, planetas ir su kiekviena susijusias asmenybes. Susipažinsite su čakrų aktyvinimu kristalų, aliejų, Reiki ir kitų praktikų pagalba, jų ryšiumi su stichijomis, subtiliuoju auros kūnu. Atliksite balansuojančias ir gydančias praktikas ir kilsime aukštyn į 5D besąlyginės meilės ir kūrybiškumo dimensiją; Joje aktyvuosime savo gydomąsias galias per vizualizacijas, meditacijas, sakralinės sanskrito čakrų mantras ir jų giedojimą, praktines užduotis namuose ir vieną kartą per savaitę tiesioginiame susitikime su manimi uždaroje FB grupėje.
Gyvenime būna akimirkų, kai Visata jums leidžia pažvelgti į užkulisius. Netoliese tekančio vandens garsas ramina sielą, kaip geranoriškas kosminis šokis atskleidžia naktinį dangų. Dangų, kuriame jūsų karališkasis palikimas parašytas aiškiomis, šviečiančiomis šviesomis. Tai yra tas pats baldakimas, į kurį žiūrėjo jūsų protėviai, ir jis yra giliai įterptas į jūsų DNR spirales. Ši akimirka šnabžda, kad esate tyra ir šviesi sąmoningumo kibirkštis fiziniame kūne.
Akimirksniu jaučiate savo ryšį su viskuo, kas buvo ir kas yra. Jūs esate tik kvėpavimas..ir šioje akimirkoje yra šviesos dalelių susiliejimas, jūsų dieviškojo plano perdavimas į visų jūsų išraiškų įsikūnijimą. Nuo to, kaip bendraujate su pasauliu, kaip Visata yra valdoma ir laikoma jumyse, jūsų čakros yra raktai į jūsų sveikatą ir gyvybinę gerovę. Septynios pagrindinės tradicinės čakros yra pagrindiniai gyvenimo elementai. Jūsų pilnoje čakrų sistemoje yra 12 šviesos sukūrių su daugybe mažesnių energijos gijų (pvz. kūno meridianai ir nadžiai).
Transformacinėje kelionėje, kuri prasideda nuo 2022 m. Lapkričio 12 d. šeštadienį nuo 13:00 iki 14:00 val. FB uždaroje grupėje rasite mano pristatymus, kuriuos galėsite peržiūrėti pasibaigus mokymams. FB uždaroje grupėje galėsite aktyviai dalyvauti, užduoti klausimus, dalintis savo patirtimi ir potyriais. Šioje kelionėje keliausime per šias čakras:
*Žemės žvaigždės vartų čakrą.
*Pamatinę čakrą.
*Sakralinę čakrą.
*Saulės rezginio čakrą.
*Širdies čakrą.
*Gerklės čakrą.
*Trečiosios akies čakrą.
*Karūnos čakrą.
*Sielos žvaigždės čakrą.
*Žvaigždės vartų čakrą.
*Universalių vartų čakrą.
*Dieviškųjų vartų čakrą.
Mokymuose gausite mano audio medžiagą, praktines užduotis ir vedamąsias meditacijas.
* Dalyvaujantiems šioje transformacinėje kelionėje, dovana nuo manęs DNR aktyvinimo šaukinys.
Ši transformacinė kelionė apima 12 šviesos čakrų, aurą ir MERKABĄ supažindina su šiais ypatingais šviesos energetiniais čakrų centrais, kaip jie veikia savarankiškai ir kartu ir kaip galite juos panaudoti savo energijai nukreipti į aukštesnes vibracijas. Šioje kelionėje daugiausia dėmesio bus skiriama jūsų energijos žvaidždynui, kuris sukuria Dieviškąjį planą, susiejantį jį su žvaidždėmis ir dangaus kūnais, universalia visatos ir sukūrine šaltinio energija. Ji prisideda prie energijos atkūrimo ir išlaikymo aukštesniame sąmonės lygyje nuo makro iki mikro, viduje jūsų kūno, Žmonijos, Žemės, Saulės sistemos ir ne tik.
Šiuo metu į Žemę patenkančios energijos yra labai skirtingos nuo to, kas kada nors buvo, nes juose daugiau šviesos dažnių ir pralaidumo, kurie turi būti integruoti į jūsų energijos lauką, kad galėtumėte patirti visą fizinį, energinį ir subtilųjį atsinaujinimą ir transformaciją. Šis atnaujintas žvilgsnis į čakras yra naujas galingas energetinis poslinkis, kurį mes visi patiriame. Kai jūs dalyvaujate šioje transformacinėje kelionėje, šios šviesos, aukštų dažnių energijos, sukuria šviesos pamatą, gyvybingumą, harmoniją ir sveikatą jumyse.
JŪSŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ
Jūs turėsite galimybę dalyvauti uždaroje Facebook grupėje pavadinimu Ruta Reiki Mercar 12 Šviesos čakrų, aura ir MERKABA.
Gilinti žinias praktiniuose seminaruose.
Turėti nuolatinį ryšį su manimi, savo Mokytoju.
MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Mokymų kaina: 420 EUR.Į kainą įeina audio medžiaga, praktinės užduotys ir vedamosios meditacijos.
Mokymų sumą 420 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com irutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA:
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė.

Reiki gydymas ir mokymas (12 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (9 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (10 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (8 m.).