Reiki seansas su energetinių labirintų terapija

Ieškote atsakymų į rūpimus klausimus? Siekiate atrasti savo vidinį „aš“, atsipalaiduoti, pasvajoti ar prasmingai praleisti laiką.

Išbandykite Reiki seansą su energetinių labirintų terapija. Reiki seansas su energetinių labirintų terapija naudojamas savęs pažinimui, vidinei ramybei ir džiaugsmui. Labirintas simbolizuoja gyvenimo energijų raizginį, piligrimo kelionę po pasaulį. Po Reiki seanso keliaudami energetiniu čakriniu labirintu sukurtų iš tikrų lauko akmenų patirsite energetiškai stiprią kelionę į save, sužadinsite gyvybinę energiją, tekančią per aštuonias čakras, esančias žmoguje.

Harmonizuojant žmogaus energijų balansą ir pusiausvyrą keliausite po moterišką ir vyrišką energetinį labirintą iš lauko akmenų. Kelionė į save energetiniame čakriniame labirinte iš lauko akmenų vyksta po Reiki seanso. 

Iš pradžių išgydyk dvasią, o kūnas seks iš paskos“ /M.Usui/

Reiki seanso su energetinių labirintų terapija trukmė 2 valandas – 160 EUR   

Ko tikėtis Reiki seanso metu? 

Reiki seansas vyksta giliam atsipalaidavimui skirtoje aplinkoje. Prieš kiekvieną seansą Reiki Meistras pasirūpins, kad kambarys būtų energetiškai išvalytas. Kvalifikuotas Reiki Meistras individualaus pokalbio metu nustatys kliento lūkesčius seansui, aptarsite situacijas, kurios tuo momentu neramina.  Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, skambant atpalaiduojančiai muzikai. Tai labai atpalaiduojanti ir neinvazinė energetinė terapija, kuri leis jums jaustis atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu jau po vieno seanso. 

Paslauga netinka asmenims su širdies stimuliatoriais ir kita elektronine įranga, palaikančia vidaus organų funkcijas.
Nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvų (globėjų) sutikimas.

Po seanso, vaikščiojimas labirintais vyksta lauke ąžuolų apsuptyje, šalia tekančio vandens. Šaltuoju žiemos metu reikalinga šilta apranga ir avalynė.   Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com