SAVAITGALIO RETRITAS „MANO VIDINIO VAIKO LAIMĖS SPALVOS GONGŲ IR SAKRALINIŲ INSTRUMENTŲ GARSUOSE“

Išskirtinis savaitgalio retritas „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“ Vytautas Mineral SPA, Birštonas, Lietuvoje 2024 m. rugsėjo 27-29 d., kuriame pirmą kartą Lietuvoje susijungs psichoterapijos metodas (psichodramos metodas per veiksmą) Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose. 
Šis retritas suteiks saugią erdvę apmąstyti savo vaikystę, kad ir kokia ji būtų palaikoma ar nepalaikoma.
Plačiau

Rūta Janulevičienė tarptautinėje psychodramos konferencijoje "Keičiamos gyvenimo spalvos: Moreno dienos '2024 skaitys pranešimą tema "Mano vidinio vaiko laimės spalvos"

Kviečiu į tarptautinę konferenciją ‘KEIČIAMOS GYVENIMO SPALVOS: MORENO DIENOS '2024
Vilnius, kuri vyks 2024 m. rugpjūčio 23-25 ​​d. Šioje Konferencijoje skaitysiu pranešimą. Visa info pateikta žemiau. Laukiu Jūsų mano seminare “Mano vidinio vaiko laimės spalvos” ir pačiame tarptautiniame renginyje.
Plačiau

Bendradarbiaujame su Gera Dovana dovanomis

Iš tiesų, kiek nedaug reikia, kad mūsų gyvenimas būtų laimingas ir sėkmingas… Mes tai galime pasiekti Reiki seansų dėka, ar žinote, kas yra Reiki?
Reiki (,,visuotinio gyvenimo energija" – japonų kl.) yra vienas iš alternatyvios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei ir fizinei žmogaus sveikatai palaikyti arba atkurti. Reiki suteikia sveikatai būtiną, visų lygmenų — fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio, gyvybingumą, pusiausvyrą ir gerovę.
Plačiau

Bendradarbiaujame su Tobula Dovana

Kodėl Reiki seansų dovanų kuponas puiki dovana Jai ir Jam?
Moterims kaip ir vyrams išrinkti išskirtinę ir įsimintiną dovaną nėra paprasta. Norisi, kad ji būtų kokybiška, naudinga, o tuo pačiu ypatinga. Dauguma esame įpratę dovanoti apčiuopiamus dalykus. Tačiau jie džiaugsmą suteikia tik trumpam. O kas, jeigu pasiūlytumėte padovanoti savo nuostabiai moteriai ar vyrui emociją, kuri veide padovanoja šypseną, pakylėja, atpalaiduoja. Juk taip smagu, kai tavo mylimas žmogus švyti iš laimės tuomet namuose daugiau harmonijos, santarvės, meilės ir džiaugsmo.
Plačiau

Bendradarbiaujame su Laisvalaikio dovanomis

Jei jūsų kasdienybėje trūksta permainų, energijos arba ieškote stabilumo ir norite susivokti savo vidinėje realybėje kviečiame išbandyti Reiki seansus su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis.
Reiki seansai su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis padės išlaisvinti užblokuotas energijas kaip baimė, kaltė, pyktis, depresija ir kt. ir/arba sustiprinti energetinius centrus čakras, priimti save, susigrąžinti gyvybinę energiją ir atgauti dvasinę harmoniją.
Plačiau

Virtualus praktikumas 31-os dienos iššūkis: Kaip atgaivinti save laimei ir ramybei? (Galima įsigyti visus metus)

Kviečiu įsigyti virtualaus praktikumo 31-os dienos iššūkio: Kaip atgaivinti save laimei ir ramybei įrašus. Žemiau pateikiama detali informacija:
Kviečiu į 31-os dienos iššūkį, t.y. buvimą šviesoje, džiaugsme ir laimėje bei mokymasi išsilaisvinti iš skausmo ir kančios. Tai jūsų ir mano virtualus praktikumas, kurio metu įkūnysime laimės, džiaugsmo ir vidinės ramybės būseną. Kiekviena diena pradedant 2023 m. Kovo 1. ir baigiant Kovo 31 d. suteiks naujovių ir kūrybiškumo ir jei leisite atsiskleis laimę jumyse.
Plačiau

TRANSFORMACIJA PER 12 ŠVIESOS ČAKRŲ, AURĄ IR MERKABĄ (Galima įsigyti visus metus)

/Users/rokasjanulevicius/Desktop/5_2765941706870132_4868558502840810032_n.jpg
Mielieji praktikai, jeigu jūs siekiate tobulėti savarankiškai rekomenduoju įsigyti jūsų visų pageidavimų mano parengtą virtualų kursą Transformacija per 12 šviesos čakrų, aurą ir merkabą su metodine medžiaga, praktinėmis užduotimis ir meditacijomis, kur patys galėsite mokytis, tobulėti ir šias žinias perduoti kitiems. 
Virtualaus kurso Transformacija per 12 šviesos čakrų, aurą ir merkabą aprašymas pateiktas žemiau:
Kviečiu į transformacinę 12 savaičių kelionę per 12 Šviesos Čakrų, Aurą ir MERKABĄ. Kaip Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja, vedamųjų meditacijų instruktorė, pas mane per 12 darbo metų, atvyko daug klientų bei jų vaikų Reiki Mercar gydovų, siekiančių gauti patarimų ir rekomendacijų reikalingų harmonizuoti vieną ar kitą čakrą. Nemažai informacijos apie čakras yra pateikiama mano parengtose ir vedamuose Reiki Mercar gydovo I pakopos ir Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymuose.
Plačiau

Vardinės Ruta Reiki Mercar Prekės

Mielieji Reiki Mercar Gydovai, Meistrai, Mokytojai, Draugai ir gerbėjai
Su džiugesiu informuoju, kad galite įsigyti Ruta Reiki Mercar vardo užrašų knygelę (minkštu ir kietu viršeliu), klasikinius marškinėlius.
Su užrašu “A bridge to health, hope and gentle touch” (Liet.vertimas “Tiltas į sveikatą, viltį ir švelnų prisilietimą”) Ruta Reiki Mercar.
Plačiau