VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas” yra įtrauktas į rekomenduojamų organizacijų sąrašą

Mielieji draugai
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 2022 m. Balandžio mėnesio Lietuvos Probacijos tarnybos direktoriaus įsakymu “Dėl paslaugų, kuriomis rekomenduojama naudotis probuotojams, teikiant prižiūrimiems socialinę pagalbą, sąrašo patvirtinimo” mūsų organizacija VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas” yra įtraukta į šį sąrašą.

Plačiau

Teikiu konsultacijas

Teikiu konsultacijas ir pagalbą susidūrus su asmeniniais, darbo ar šeimos sunkumais, išgyvenant krizę. Taip pat siekiant pažinti save ir tobulėti kaip asmenybei.
Jums padės:

Plačiau

Rūta Janulevičienė buvo išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių valdybą

Rūta Janulevičienė yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, taip pat Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Ji mėgaujasi energija, remdamasi aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir kanalo (ang. Channeling) dovanomis. Tai padeda intuityviai nustatyti pagrindinę ligos, santykių, įpročių priežastį, palaikančią asmenį pasikartojančiose gyvenimo ar sveikatos situacijose. Ji yra profesionali projektų vadovė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį, kuriant ir įgyvendinant projektus socialinės atskirties grupėms.

Plačiau

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų.

 

Plačiau

Pasaulinės Išsėtinės sklerozės dienos minėjimas 2022

Mielieji draugai,
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems 2022 06 10 Pasaulinės Išsėtinės sklerozės dienos minėjime, kuris vyko Santaros klinikose.
Pasaulinis Išsėtinės sklerozės judėjimas dar kartą parodė Išsėtinės sklerozės galią kartu, rengiant kampanijas ir didindant informuotumą apie Išsėtinę sklerozę visame pasaulyje ir Lietuvoje. Tarptautinis renginys buvo skirtas Išsėtine Skleroze, sergantiems pacientams, jų artimiesiems ir visuomenei. Išsėtinės sklerozės širdis yra pasaulinis Išsėtinės sklerozės ryšių, kuriuos kuriame vieni su kitais simbolis.
Tarptautinis renginys pritraukė didžiulį susidomėjimą ir stipriai sujungė dalyvaujančius sergančius IS ir jų artimuosius, visuomenės narius ne tik iš Lietuvos, bet ir sergančius IS Latvijos organizacijos atstovus.

Plačiau