Teikiu konsultacijas

Teikiu konsultacijas ir pagalbą susidūrus su asmeniniais, darbo ar šeimos sunkumais, išgyvenant krizę. Taip pat siekiant pažinti save ir tobulėti kaip asmenybei.
Jums padės:

Plačiau

Rūta Janulevičienė buvo išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių valdybą

Rūta Janulevičienė yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, taip pat Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Ji mėgaujasi energija, remdamasi aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir kanalo (ang. Channeling) dovanomis. Tai padeda intuityviai nustatyti pagrindinę ligos, santykių, įpročių priežastį, palaikančią asmenį pasikartojančiose gyvenimo ar sveikatos situacijose. Ji yra profesionali projektų vadovė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį, kuriant ir įgyvendinant projektus socialinės atskirties grupėms.

Plačiau

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų.

 

Plačiau

Nuoširdžiai dėkojame profesionalų bendradabiavimą su UAB Krasta Auto

Mielieji draugai,
Kaip smagu kurti šventinį stebuklą, kurį dovanoja UAB Krasto Auto kolektyvas Kaune.Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų bendradarbiavimą ir unikalią šventinę dovaną.
Jau jaučiu kaip namai pakvimpa ne tik kepta mano rankų duona, bet ir džiaugsmo meduoliais, kurie nuneš į vaikystę ir padės išsiskleisti svajonių sparnams.

Plačiau

2021 10 11 pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo savanoriška sutartis tarp Laisvės atėmimo vietų ligoninės ir VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” dėl projekto “Labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui” vykdymo darbui su nuteistaisiais

Mielieji draugai,

Projektas labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui
Laisvės atėmimo vietų ligoninėje nuspręsta ieškoti naujų socialinių partnerių, kurie padėtų nuteistiesiems pateikti naujas savęs pažinimo idėjas ir metodus, mokytų valdyti emocijas, pyktį ir skatintų pasitikėti savimi. Netrukus buvo surasti partneriai, galintys pasiūlyti tokias veiklas su nuteistaisiais.

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas ir dar daugiau – viskas apie praktinę gydymo terapiją, kurios šaknys yra budistų šventraščiuose
Reiki energija padeda spręsti įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo ir nerimo, depresijos iki egzemos ir nemigos ir daugelio kitų negalavimų.
Po dviejų valandų Reiki seanso su meditacija klientas jaučiasi lengvesnis, laimingesnis ir daug labiau atsipalaidavęs. Didžiąją dalį nemalonumų patiriame dėl energijos užsikimšimo mūsų kūne. Šie blokai veikia mūsų fizinę, psichinę ir emocinę būseną.

Plačiau

2021 10 24 Rūta Janulevičienė yra pakviesta dalyvauti Tarptautinėje Plenarinėje sesijoje kaip Plenarinės sesijos pranešėja ir pristatyti savo darbą su nuteistaisiais, taikant labirinto terapiją Tarptautinės Labirintų organizacijos Metiniame renginyje

Mielieji draugai,
Aš turiu didžiulės garbės būti pakviestai ir dalyvauti 2021 m. spalio 24 d. Tarptautinės Labirintų organizacijos Metinio renginio Plenarinės Sesijos Pranešėja apie Labirintus Kalėjimuose. Čia nuoroda anglų kalba:

Plačiau