30-day self-awareness through Reiki practice challenge with Ruta Reiki Mercar

30-day self-awareness through Reiki practice challenge with Ruta Reiki Mercar
Self-awareness practices, DNA activation through practices, Reiki and awareness practices, affirmations, meditations
Starts on 7th of April, 2023.
Investment 52.00 EUR or USD
Reiki is a form of energy medicine that originated in Japan. The basics of energy medicine are as old as history.
Plačiau

30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkis su Ruta Reiki Mercar

Savęs pažinimo praktikos, DNR suaktyvinimas per praktikas, Reiki ir sąmoningumo praktikos, afirmacijos, meditacijos
Prasideda 2023 m. Balandžio 7 d. 
Investicija 52,00 EUR arba USD
Reiki yra energijos medicinos rūšis, kilusi iš Japonijos. Energetinės medicinos pagrindai tokie pat seni kaip ir istorija.
Reiki yra japoniškas žodis. „Rei“ reiškia „Dievo išmintis arba aukštesnė jėga“, o „Ki“ reiškia „gyvybės jėgos energiją“.
Plačiau

LABIRINTO IR MIŠKO TERAPIJA SU MEDITACIJA GAMTOJE

Veridito labirintų vadovė ir Psichodramos Praktikė - Rūta Janulevičienė kviečia į patyrimines labirinto ir miško terapines sesijas su meditacija. 
Tarptautinės labirintų organizacijos ir mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, 2 valandų labirinto ir miško terapijos sesijos su meditacija, kurios siūlomos jums, stipriai pagerina 
Plačiau

Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas labirinto meditacija praktikos svajonių manifestavimas

Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas – labirinto meditacija – praktikos – svajonių manifestavimas
Džiaugiuosi, kad susidomėjote ir skaitote informaciją pateiktą žemiau. Tikiuosi, kad ji sudomins ir jūs prisijungsite prie mūsų.
Žmogui būdinga svajoti ir siekti tikslų. Sėkminga karjera, gerovė ir pinigai, meilė, partnerystė ir šeima, vaikai, išsilavinimas, poilsis, kūryba – tai toli gražu ne visas poreikių sąrašas. Visi mes norime, kad viskas klostytųsi sklandžiai.
Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. KOVO MĖNESĮ

Kviečiu 2023 m. Kovo 1 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. 
Mokymus sudaro 10 pamokų po 2 valandas per Zoom konferencijos programą (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu). Jeigu per savaitę mokysitės du kartus greičiau baigsite mokymus. Viskas priklauso nuo jūsų ir mano užimtumo. Atvyksite Reiki seanso praktikai su pasirinktu žmogumi bei Reiki iniciacijai ir diplomo atsiėmimui. Teorija ir praktika įskaičiuota į mokymų kainą.
Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. VASARIO - KOVO MĖNESIAIS

Kviečiu 2023 vasario 27 d. 18:00 iki 20:00 val.
mokytis Reiki Mercar I pakopą, visus keliaujančius dvasinio saviugdos keliu ir norinčius tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems. 
Mokymus sudaro 10 pamokų po 2 valandas per Zoom konferencijos programą (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu). Jeigu per savaitę mokysitės du kartus greičiau baigsite mokymus. Viskas priklauso nuo jūsų ir mano užimtumo. Pabaigus dalį mokymų reikės atvykti Reiki kanalo iniciacijai, pabaigus kitą mokymų dalį reikės atvykti Reiki Širdies čakros atvėrimo iniciacijai ir diplomo atsiėmimui. Po to susiplanavus atvykti Reiki praktikai su savo pasirinktu žmogumi. Teorija ir praktika įskaičiuota į mokymų kainą.
Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. VASARIO - KOVO MĖNESIAIS

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2023 m. vasario 13 d. nuo 18:00 iki 20:00 val.
Pirmo susitikimo metu kartu derinsime tolimesnes mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 
Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. VASARIO - KOVO MĖNESIAIS

2023 m. vasario 12 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu) jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. 
Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite. *Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus. *Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. VASARIO - KOVO MĖNESIAIS

Kviečiu 2023 vasario 8 d. 18:00 iki 20:00 val. (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu) mokytis Reiki Mercar I pakopą, visus keliaujančius dvasinio saviugdos keliu ir norinčius tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems. Kas yra Reiki?
Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 103 Reiki Mercar I Pakopos Gydovų nuo 2015 metų.

Plačiau

KŪNO MERIDIANŲ IR GYVYBINIŲ TAŠKŲ SURADIMAS IR PANAUDOJIMAS. SAVIMASAŽAS. PAGRINDAI.I PAKOPA

Jūsų prašymu kartojamas 2021 metais du kartus vestas praktinis mokymų kursas “Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Savimasažas. Pagrindai. I Pakopos lygis.”
Ar kada nors jautėtės bejėgis dėl savo sveikatos iššūkių? Ar turėjote tą laukimo ir klausimo jausmą, ką atneš kitas testo rezultatas? Žmonės dažnai į mane kreipiasi, kai jiems nepadėjo kiti gydymo metodai. Aš neatradau kūno meridianų gydymo metodo, bet aš jais naudojuosi, atlikdama Reiki seansus sau, kai patiriu įvarius negalavimus ir darydama Reiki seansus kitiems. Jūs galite pakeisti savo gyvenimą, nes savyje turite neįtikėtiną gydomosios jėgos rezervuarą. Ir jūsų kūnas nori pasveikti.
Plačiau