Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa

Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 26 Reiki simboliais ir jų naudojimo taisyklėmis ir gauna dar vieną iniciaciją. Trečios pakopos simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą. Gavus Reiki III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas. Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įdedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi.

Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinias šioje pakopoje, jau turintys gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.
Reiki Mercar Meistras - Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija.
Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro pakopai. 

REIKI MERCAR GYDOVO III PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA

I Planas:

Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.
Mokymuose susipažinsite su Vandenio epocha ir dvasinėmis planetos čakrų vietomis.
Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 36 Reiki simboliais:
Planetos gydymo simboliai (Fair Dragon linijos simboliai) (3). Naudoti minėtus simbolius siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis.
Atliksime tam skirtas meditacijas meditaciniame rate.
Angelų šviesos simboliai (10).
Archangelų šviesos simboliai (3).
Mercar linijos simboliai (11).
Ruta Reiki Mercar simboliai (9).
Mokymų metu Reiki praktikai išmoksta, kaip ir kur naudoti šiuos simbolius. Trečios pakopos simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą.

II Planas:

Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai.
Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:
Gydant save, artimuosius ir klientus.
Gydant gyvūnus ir augalus.
Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
Pasirengiant gydomąjį vandenį.
Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
Iniciacija. Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įvedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi. Gavus Reiki Mercar III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas.
Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinių šioje pakopoje, jau turi gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.

REIKI III INICIACIJA
Diplomų įteikimas

Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 250 EUR.

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
• Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 250 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, viena iniciacija ir diplomas.
• Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 125 EUR.
• Mokymų sumą 250 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.

  • Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447. 
  • Mokymai vyksta ir individualiai dėl laiko prašau tartis iš anksto.
  • Mokymai vyksta su pertraukomis. Užkandžius atsinešame patys.

•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.

•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
• Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.

Mokymus veda Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja Rūta Janulevičienė.
Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.

Žaneta Česnienė, Reiki Mercar Meistrė – gydovė ir Karuna Reiki praktikė (2016 m.) atsiliepimas: "Kas man Reiki ir ką ji man davė?

Tai iš dalies labai sudėtingas, bet kita vertus visiškai paprastas klausimas. Bet apie viską nuo pradžių... 

Reiki susidomėjau prieš kokius 3 metus, kuomet likimas man įteikė pirmąsias Reiki dovanas – pirmąsias dvi tradicinio Reiki iniciacijas, kurias, beje, gavau labai netradiciniu būdu, bet tai jau kita tema. 

Vėliau gyvenimas (bet, greičiausiai, pats Reiki srautas) pastūmėjo mane gilintis ir į netradicinį Reiki su Rūta Janulevičiene, kaip sužinojau, vienintele Reiki Mercar Meistre-mokytoja Lietuvoje. Visada mėgau netradiciškai žvelgti į gyvenimą, todėl ilgai nesvarsčiusi, išbandžiusi netradicinio Reiki seansą, priėmiau Rūtos pasiūlymą mokytis pas ją Reiki Mercar, pradžioje vieną pakopą, paskui kitą, o vėliau dar porą ir kitos mokyklos – Karuna Reiki – pakopų. Taigi, Reiki srautas stūmė mane vis gilyn ir gilyn į šios senovinės gydymo technikos slėpinius. Pamenu dar savo pirmosios Reiki mokytojos Loretos Stonkutės žodžius prieš mano pirmąją Reiki iniciaciją, kad mes ne atsitiktinai tuomet susirinkome, mes jau esame gydovais (arba jais buvome ankstesniuose gyvenimuose), o dabar tik susigrąžiname tai, ką ir taip turėjome. Man tai giliai įsirėžė atmintim ir jau bemaž tikrai įtikėjau, kad kažką tokio tikrai esu dariusi anksčiau, kitaip netrauktų manęs visas tas gydymo menas, kuris tiesiog pats ateina pas mane, man pačiai net neieškant – dabar esu ne tik 4 skirtingų Reiki mokyklų (Tradicinės, Reiki Mercar, Karuna Reiki ir Indiškos Reiki) atstovė (vienoje jų turiu ir Reiki Mercar Meistrės-gydovės pakopą ir esu Karuna Reiki praktikė), bet ir vadinamoji ThetaHealing gyduolė bei sveikatingumo judėjimo Young Living atstovė, dirbanti su terapiniais eteriniais aliejais. Visus šiuos būdus taikau ne tik praktiškai, bet ir užsiimu edukacine veikla – mokau visai tai taikyti mūsų kasdienybėje. 

Kiekviena netradicinio gydymo mokykla turi savo priėjimą ir metodiką, o turėdama galimybę susipažinti iš arčiau su skirtingomis mokyklomis, galiu konstatuoti, kad visos jos vienodai nuostabios ir visos viena kitą gražiai papildo. Visose mokoma pajausti mus supančias energijas ir jas atitinkamai nukreipti į pokytį: tiek fizinį, tiek emocinį, tiek dvasinį. Esu dėkinga visiems savo Mokytojams, įnešusiems pokyčių į mano gyvenimą, su didžia pagarba pirmajam Reiki Meistrui iš Japonijos Mikao Usui ir baigiant gausybe nuostabių Reiki meistrų ir kitų netradicinio gydymo specialistų Lietuvoje. Visi jie prisidėjo prie mano asmenybės formavimo, ir vienokiomis ar kitokiomis energijomis pildė mano gyvenimą.

Visgi stipriausi mano prisiminimai, susiję su Reiki, atėję iš realios Reiki praktikos. Turėjau galimybę atlikti praktiką, t.y. atlikti Reiki seansą kartu su Reiki Mercar Meistre Mokytoja ir Karuna Reiki Meistre Mokytoja Rūta Janulevičiene išsėtine skleroze sergančiam neįgaliajam mokslinio tyrimo metu "Kineziterapija ir Reiki metodo poveikis išsėtine skleroze sergančių neįgaliųjų gyvenimo kokybei". Tai buvo tiesioginis prisilietimas prie šio unikalaus metodo gydomosios galios. Kaskart Reiki seanso metu turėdavau galimybę prisiliesti prie naujo paciento, su vis kitokia ligos forma ir savita energetika (esu dėkinga šiems žmonėms už tikėjimą ir pasitikėjimą, kurio tuo metu man pačiai labai trūko). Kiekvienas seansas buvo unikalus ir kažkuo ypatingas. Būdavo be galo įdomu stebėti ligonių energetiką seanso metu ir sekti jų mintis po seanso, kai Rūta jiems skaitydavo meditacijas, kuriose mes - praktiškai – taip pat dalyvaudavome ir kartu dalindavomės įspūdžiais. Iki šiol meditacija yra mano mėgiamiausia atsipalaidavimo ir pokyčių kūrimo forma. Dirbdama tiek su Reiki, tiek taikydama kitus netradicinius gydymo metodus (ThetaHealing, jogą, terapinius eterinius aliejus), mėgstu pasitelkti meditaciją, kuri leidžia dar giliau pasinerti į gydomąjį srautą ir tapti gydymo proceso stebėtojais bei liudytojais. 

Taigi, grįžtant prie pradžioje užduoto klausimo – kas man Reiki ir ką ji man davė, pagaliau galiu paprastai atsakyti. Viską. Gerą emocinę savijautą, vidinę ramybę, sveikatą, pasitikėjimą savimi, kūrybinį potencialą, savirealizaciją ir dar daug ką. Trumpiau tariant – meilę gyvenimui, už kurią nepaliauju dėkoti. Ačiū Reiki, ačiū Mokytojams, ačiū Sau.“

Giedrius Baronaitis, Reiki Mercar Meistras – gydovas ir Karuna Reiki praktikas (2014 m.) atsiliepimas: "Kas man Reiki ir ką ji man davė?

„Aš esu Giedrius Baronaitis, kilęs iš Šakių rajono, Kidulių km. Esu iš didelės šeimos, turiu šešes seseris ir keturis brolius. Kadangi šeima didelė, anksti teko pradėti dirbti ir prisidėti prie šeimos ūkio. Labai dėkingas esu savo tėčiui už tai, kad jis mane išmokė visko ką pats moka. Lenkiu savo galvą ir sakau, jam Ačiū už įskiepytą norą pažinti pasaulį ir mokytis.Labiausia mane domina tai technika, todėl profesiją pasirinkau susijusia su ja. Supratau vieną dalyką, nerasi gedimo problemos, jei nesupranti kaip tas ar kitas agregatas veikia. Tai yra pagrindinė taisyklė mechanikoje. Ir laikas parodė, kad ne tik ten. 

Anksti pradėjęs savarankišką gyvenimą, sukūriau šeimą, todėl gyvenime teko dirbti daugelyje vietų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Gyvenimas davė suprasti, kad reikia sukurti savo verslą. Dirbdamas pas kitus milijono neuždirbsi. Tokie buvo tikslai, nes buvau užsispyręs. Sekėsi neblogai kol neįvyko kažkoks lūžis. Net negaliu paaiškinti būsenos, tarsi kas būtų atėmęs laimę, ir ne tik ją. Dingo tiek jėgos tiek norai kažką daryti. Dingo prasmė tai ką dariau ir ko taip ilgai siekiau. Ir nežinau kas būtų nutikę, jei nebūčiau suradęs Reiki. Tas atradimas sukrėtė mano gyvenimą. Aš tarsi atradau įėjimą į kitą pasaulį. Reiki padėjo man atskleisti mano gebėjimus, matyti ateitį ir praeitį. Taip susipažinau su Rūta Janulevičiene, Reiki Mercar Meistre Mokytoja ir Karuna Reiki Meistre Mokytoja. Ji puikus žmogus ir savo srities profesionalas. Praėjo nemažai laiko po mano Reiki Mercar Iniciacijų ir Karuna Reiki Iniciacijų, o mes kaip geri draugai, vis pasikonsultuojam pas vienas kitą, diskutuojam įvairiomis temomis. Ačiū tau Rūtele! Už žinias, iniciacijas ir pagalbą. 

Tik darbas ir patirtis duoda tobulėjimą. Gydant Reiki įgijau nemažai patirties. Atsirado klausimų, todėl pradėjau ieškoti atsakymų. Šiuo metu gilinu savo žinias Aleksėjaus Pahabovo asmenybės vystymo centre „Arcanum“ (http://www.mag-project.ru/). Kadangi mokinuosi pas tikrus Magus, galiu save drąsiai vadinti Magu. Galiu, ne tik padėti pasveikti, bet ir pamatyti ateitį, patarti kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje, suteikti energijos, įkrauti amuletus, talismanus apsaugai, laimei, sėkmei ar konkrečiai situacijai. Konsultuoju ir paaiškinu kaip viskas veikia ir ką reikėtų padaryti, kad gyvenimas taptų labiau kokybiškesnis, laimingesnis ir prasmingesnis. Esu sukaupęs nemažai patirties, todėl ta informacija noriu dalintis su tais, kurie jos ieško. Artimiausi mano planai, įkurti asmenybės vystymo centrą, kad visi norintys galėtų rasti, ne tik teorinę, bet ir praktinę pagalbą“.