Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose.
 
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.
 
* Kas yra Reiki energija Ryčiui, Reiki Mercar III pakopos Gydovui-Meistrui iš Didžiosios Britanijos?
* Reiki yra energijos gydymas. Prasiplėtė sąmoningumas, mąstymas ir gebėjimas gydyti save ir kitus, nes Reiki energiją jaučiu kaip pliūpsnį ar šviesos bangas. Siekiu padėti sveikatintis kitiems Lietuvoje ir užsienyje.
 
* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Linai? Dalinuosi jos mintimis:
* ”Man Reiki Mercar III pakopų mokymai davė didesnį ir platesnį supratimą apie Reiki gydymo metodą. Reiki - tai mano gyvenimo filosofija. Tai labai plati sfera. Jos ištakos yra gilioje senovėje, tačiau Reiki gydymo metodą galima pagrįsti moksliškai. Reiki energija mane ir mano artimuosius veikia teigiamai, pozityviai. Reiki yra tai ko aš ieškojau daug metų ir radau daug atsakymų į savęs pažinimą. Pabaigus Reiki Mercar III pakopą įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, žinojimo, kad einu teisingu keliu.”
 
* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Rūtai? Dalinuosi jos mintimis:
* ”Man Reiki energija - tai Šviesa, leidžianti kurti, gydyti ir patirti gyvenimą kitaip.
Reiki Mercar III pakopa buvo nuostabi patirtis suteikusi ramybės, išminties ir naujų galimybių”.
 
Jeigu siekiate sustiprinti Reiki energijos gydymo kanalą ir priartėti prie universalios šviesos energijos šaltinio, praplėsti savo gydymo galimybes kviečiu mokytis Reiki Mercar III pakopą. Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar Meistro - Gydovo III pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:
I DIENA:
• Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.
• Mokymuose susipažinsite su Vandenio epocha ir dvasinėmis planetos čakrų vietomis.
• Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 36 Reiki simboliais: *Planetos gydymo simboliai (Fair Dragon linijos simboliai) (3). Naudoti minėtus simbolius siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis. Atliksime tam skirtas meditacijas meditaciniame rate.
* Angelų šviesos simboliai (10).
* Archangelų šviesos simboliai (3).
* Mercar linijos simboliai (11).
* Ruta Reiki Mercar linijos simboliai (9).
•Reiki ir simbolika.
• Jantra mandala. Mokymų metu Reiki praktikai išmoksta, kaip ir kur naudoti šiuos Reiki Mercar III pakopos simbolius.
* Trečios pakopos Reiki Mercar simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą.
II DIENA:
• Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai.
• Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:
* Gydant save, artimuosius ir klientus.
* Gydant gyvūnus ir augalus.
* Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
* Pasirengiant gydomąjį vandenį.
* Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
* Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
• Reiki Mercar III Pakopos Iniciacija.
* Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įvedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi. Gavus Reiki Mercar III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas. Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinių šioje pakopoje, jau turi gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.
REIKI MERCAR III INICIACIJA 
Diplomų įteikimas.
 
MOKYMUS VEDA:
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė.
 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).
 
MOKYMAMS TURĖTI:
• Sąsiuvinį užrašams.
• Įsigyti mano išleistą knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
• Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose arba atvykus į mokymų vietą.
• Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
MOKYMŲ METU:
• Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir meditacijas. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą.
• Mokymų metu rekomenduoju įsigyti mano knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
• Mokymų pabaigoje diplomų įteikimas.
REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ
• Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto grupės bendruomenės nariais.
•Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį.Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
•Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.

Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 350 EUR.

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
• Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 350 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, viena iniciacija ir diplomas.
• Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 175 EUR.
• Mokymų sumą 350 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.

  • Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447. 
  • Mokymai vyksta ir individualiai dėl laiko prašau tartis iš anksto.
  • Mokymai vyksta su pertraukomis. Užkandžius atsinešame patys.

•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.

•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
• Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.

MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
Mokymus veda Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja Rūta Janulevičienė.
Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.

 

Pasidžiaukime kartu, Žaneta, Reiki Mercar III Pakopos Meistrė Gydovė iš Lietuvos:
Aš visuomet savo mokinių prašau pagalvoti ir pasidalinti savo gyvenimo atradimais. Kaip buvo malonu išgirsti gerb. Žanetos rytinio pokalbio telefonu metu, kad ji laukia mūsų susitikimo, nes Reiki Mercar iniciacija yra ypatinga šventė
Mūsų susitikimui ji parašė ir savo dvasinio saviugdos kelio Reiki kelionę, atradimus ir naudą, kuris iškalbingesnis už tūkstančių žodžių Pasidžiaugė, kad jos pavyzdys gal ir jus įkvėps pradėti savo individualią REIKI atradimų kelionę:
“Reiki į mano gyvenimą atėjo neatsitiktinai:
 iš NEVILTIES kreipiausi į Aukščiausiąjį. Tuomet atėjo knyga apie REIKI senovinį gydymo meną, kuri stipriai surezonavo. Nuo to momento, nuolat jaučiau vedimą iš Aukščiau. 
Pradėjau domėtis mokyklomis ir mokytojais. Išsirinkau mokytoją, būtent Rūtą Janulevičienę, kuri savo darbą atlieka su didele MEILE, Šviesa ir Atsidavimu.
 Mano stebuklai prasidėjo po I Iniciacijos. 21 dieną aš dariausi REIKI praktiką sau. Pajutau kaip valosi mano fizinis, emocinis, energetinis ir dvasinis, kūnai. Dingo mano fiziniai negalavimai, grįžo mano vidinė Ramybė ir Pasitikėjimas. Manęs dabar, taip stipriai neveikia aplinka ir žmonės, nes aš galiu būti savimi su Visais. 
Kai mane veikia REIKI energija, Aš patiriu susiliejimą su Viskuo, kas gyva, su Žeme, motina, su Visata. Atėjo lengvumas ir ramybė. Po I Iniciacijos atėjo daug ženklų, kurie rodė man seno gyvenimo mirtį ir Atgimimą, (t.y. ypatingas-sąmoningas sapnas, iškritusi Taro korta, atrasta-netikėtai-Archangelo Mykolo pagalba).
Po II Iniciacijos, padėjo savaime atsirasti žmonės, kurie prašo arba jiems reikia REIKI seanso.
Į mano gyvenimą atėjo KARŪNA REIKI. Per garsus, aš pradėjau matyti čakrų spalvas. Supratau, kad giedant tam tikrus garsus ir mantras sanskrito kalba, mes pakeliame savo vibracijas, išjudiname blokus savo čakrose ir įgauname apsaugą.
Protėvių seminaras-praktikos. Viduje žinojau, kad būtinai turiu dalyvauti. Turbūt, neatsitiktinai aš papuoliau pas Rūtą Janulevičienę. Supratau MALDOS galią.
Netikėtai pradėjau domėtis NUMEROLOGIJA, kuri man atsakė į klausimą, kodėl aš atėjau į šį pasaulį. 
Nuolat man ateina vis nauja informacija, kuri plečia mano sąmonę ir suvokimą (Dievų Vardai).
Dirbant kompiuteriu, mano kūnas natūraliai pats stipriai įsižemina. Aš jaučiu, kaip mano energija kanale į žemę laisvai teka energija. 
AŠ ESU LENGVA, DĖKINGA IR LAIMINGA, kad atradau REIKI.
Begalo dėkoju - DIEVUI, VIEŠPAČIUI, VISATAI, AUKŠČIAUSIĄJAM AŠ, SAVO TĖVAMS, MOKYTOJAMS, PROTĖVIAMS UŽ PALAIMINIMĄ.
Nuolat Jaučiu vedimą iš Aukščiau.     
Aš esu begalo DĖKINGA
savo MOKYTOJAI Rūtai Janulevičienei
Žaneta Švykienė
2022 10 29”

 Nuoširdžiai dėkoju už pasitikėjimą, bendrystę, nuostabias gėles, skanėstus ir įdomius pokalbius

Linkiu būti Šviesa kitiems savęs pažinimo ir Reiki sveikatinimosi srityje Lietuvoje, nešti besąlyginę meilę, šviesą, gerumą ir atjautą sau ir kitiems. Būk ta spindinti Šviesa

Jeigu norite gilinti žinias Reiki srityje, kviečiu mokytis Reiki Mercar gydymo meno. Jeigu norite mokytis susisiekite su manimi asmeniškai FB messenger’į arba el.p. rutareiki@mail.com

Daug Šviesos, Meilės ir Reiki Palaiminimų jūsų keliui,

Jūsų Ruta Reiki Mercar
www.rutareiki.com

 Let's celebrate together, Žaneta, Reiki Mercar Level III Master Healer from Lithuania

I always ask my students to think and share their life discoveries. How nice it was to hear during Žaneta’s morning phone conversation, that she is looking forward to our meeting, because the initiation of Reiki Mercar is a special celebration
For our meeting, she also wrote the Reiki journey, discoveries and benefits of her spiritual self-development path, which is more eloquent than a thousand words. She was happy that her example might inspire you to start your own individual REIKI discovery journey:
"Reiki didn't come into my life by chance:
I turned to the Most High out of DESPERATION. Then came a book about the ancient healing art of REIKI, which resonated strongly. From that moment on, I constantly felt guidance from Above.
I became interested in schools and teachers. I chose a teacher, namely Rūta Janulevičienė, who does her work with great LOVE, Light and Devotion.
My miracles started after I Initiation. On the 21st day, I did REIKI practice for myself. I felt my physical, emotional, energetic and spiritual bodies being cleansed. My physical ailments disappeared, my inner Peace and Confidence returned. The environment and people don't affect me so much now, because I can be myself with everyone.
When I am affected by the REIKI energy, I experience a fusion with All that is alive, with the Earth, the mother, with the Universe. Ease and peace came. After the 1st Initiation, many signs came that showed me the death of the old life and the Rebirth, (ie a special-conscious dream, a falling Tarot card, discovered-unexpectedly-the help of Archangel Michael).
After the II Initiation, it helped that people who ask for or NEED a REIKI session appear spontaneously.
KARUNA REIKI came into my life. Through the sounds, I began to see the colors of the chakras. I realized that by chanting certain sounds and mantras in Sanskrit, we raise our vibrations, dislodge blocks in our chakras, and gain protection.
Ancestors seminar-practices. I knew inside that I absolutely had to participate. It was probably not by chance that I ran into Rūta Janulevičienė. I understood the power of PRAYER.
Unexpectedly, I became interested in NUMEROLOGY, which answered the question of why I came to this world.
New information is constantly coming to me that expands my consciousness and awareness (Names of the Gods).
When I work on the computer, my body naturally grounds itself strongly. I can feel my energy channeling into the earth as energy flows freely.
I AM LIGHT, GRATEFUL AND HAPPY to have discovered REIKI.
I thank GOD, THE LORD, THE UNIVERSE, THE HIGHEST SELF, MY PARENTS, TEACHERS, ANCESTORS FOR THE BLESSING.
I constantly feel guidance from Above.
I am beyond GRATEFUL
to my TEACHER Rūta Janulevičiene
Žaneta Švykiene
10/29/2022

I sincerely thank you for the trust, friendship, wonderful flowers, treats and interesting conversations

I wish to be a Light for others in the field of self-knowledge and Reiki healing in Lithuania, to bring unconditional love, light, kindness and compassion to yourself and others. Be that shining Light

If you want to deepen your knowledge in the field of Reiki, I would like to invite you to learn the healing art of Reiki Mercar. If you want to learn, contact me personally on FB messenger or e-mail. rutareiki@mail.com

Many Light, Love and Reiki Blessings on your Path

Your Ruta Reiki Mercar

www.rutareiki.com

   

Samanta, Reiki Mercar III Pakopos Meistrė-Gydovė iš Lietuvos. Jos  atsiliepimas apie Reiki Mercar III Pakopos mokymus:

"Džiaugiuosi atradus Reiki. Praktikuojant kiekvieną dieną aš jaučiu savo sąmoningesniu pasirinkimus dėl savęs, dėl kitų. Reiki sugrąžiną mane į balansą, į tai kas yra tiesa man.
Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių atranda Reiki ir jo naudą, o naudos tikrai daug. Tik reikia suprasti, kad Reiki poveikis jaučiasi kai jį praktikuoji, lygiai taip pat ir sporto salė. Rezultatas ateina dedant pastangas. Ačiū Rūta už visas suteiktas žinias, už vaišes ir visa Meile.
Myliu Samanta“

Samanta's review of Reiki Mercar Level III Attunement  training: 

“I am happy to have discovered Reiki. Practicing every day, I feel more aware of my choices for myself, for others. Reiki brings me back to balance, to what is true for me. I am glad that more and more people are discovering Reiki and its benefits, and the benefits are truly many. You just need to understand that the effect of Reiki is felt when you practice it, just like the gym. The result comes with effort. 
Thank you Rūta for all the knowledge provided, for the feast and all the love.
With love Samanta" 

  

Lina Radzvickaitė, Reiki Mercar Meistrė Gydovė

Pasidžiaukime kartu, Lina, Reiki Mercar III Pakopos Meistrė-Gydovė iš Lietuvos:

Kas yra Reiki energija?  Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Linai? Dalinuosi jos mintimis:

“Man Reiki Mercar III pakopų mokymai davė didesnį ir platesnį supratimą apie Reiki gydymo metodą. Reiki - tai mano gyvenimo filosofija. Tai labai plati sfera. Jos ištakos yra gilioje senovėje, tačiau Reiki gydymo metodą galima pagrįsti moksliškai. Reiki energija mane ir mano artimuosius veikia teigiamai, pozityviai. Reiki yra  tai ko aš ieškojau daug metų ir radau daug atsakymų į savęs pažinimą. Pabaigus Reiki Mercar III pakopą įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, žinojimo, kad einu teisingu keliu.”

Let’s greet together, Lina,  Reiki Mercar Level III Master Healer from Lithuania:
 What is Reiki energy? How did Reiki Mercar level III Attunement training benefit Lina? I would like to share her thoughts:
"Reiki Mercar Level III Attunement training gave me a greater and broader understanding of the Reiki healing method. Reiki is my life philosophy. This is a very broad field. Its origins date back to ancient times, but the Reiki healing method can be scientifically based. Reiki energy affects me and my loved ones in a positive, positive way. Reiki is something I have searched for many years and found many answers to self-knowledge. After completing Reiki Mercar Level III Attunement training, I gained more self-confidence, knowing that I am on the right path."