Reiki seansai

„Reiki seanso metu gydantysis tampa energijos kanalu – laidininku tarp aukštesniųjų energijų ir paciento. Prie jo pridėjus rankas subtilioji energija paverčiama elektromagnetine, o paciento vidinės galios įtraukiamos į gydymo procesą.

Reiki seansas, terapija gali paveikti pacientus ir jų neliečiant rankomis - per atstumą, t.y. gydomąją energiją nukreipiant mintimis. 

Tai patvirtina per atstumą gydytų asmenų smegenų ir kitų bioritmų tyrimai atliekant Reiki procedūras. Jautriais prietaisais energijos tekėjimą matavę Stanfordo universiteto mokslininkai nustatė, kad Reiki energija į gydūną patenka per viršugalvį (karūnos čakrą) ir išeina per rankas. Panašius rezultatus gavo ir B. Fišeris (B.Fischer), padaręs fotografijų Kirliano aparatu.
Pasak Johrei, atliekant Reiki ir terapinio prisilietimo procedūras energija iš universalaus šaltinio (Visatos) per gydūną kaip laidininką nukreipiama į pacientą.
Reiki gydūnai buvo tirti specialiu gausmetru, kuriuo matuojami magnetiniai laukai. Terapijos metu jų rankos skleidė didesnius magnetinius laukus“ (J. Brėdikis, 2015, 205-206 p.).

Jei domina Reiki seansai per atstumą susisiekite su mumis.

Jei jūsų kasdienybėje trūksta permainų, energijos arba ieškote stabilumo ir norite susivokti savo vidinėje realybėje kviečiame išbandyti Reiki seansus su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis arba Reiki seansus ir savęs pažinimas paišant/spalvinant Šiauries Amerikos Indėnų Didžiojo Rato Turo mandalas.

  • Reiki seansai su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis padės išlaisvinti užblokuotas energijas kaip baimė, kaltė, pyktis, depresija ir kt. ir/arba sustiprinti energetinius centrus čakras.
  • Reiki seansai ir savęs pažinimas paišant/spalvinant Šiauries Amerikos Indėnų Didžiojo Rato Turo mandalas padeda pažinti save kaip visumą, priimti save ir spręsti vidinius konfliktus, susigrąžinti gyvybinę energiją ir atgauti dvasinę harmoniją.

Ir visai nesvarbu, kokią patirtį ar žinias turi vaikas, jaunuolė/-is, suaugęs ar senjoras, nes čia svarbiausias yra pats mandalos pasirinkimas iš kelių pasirinktinų ir piešimo procesas.

Reiki seansai su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis arba Reiki seansai ir savęs pažinimas paišant/spalvinant Šiauries Amerikos Indėnų Didžiojo Rato Turo mandalas yra skirti visiems norintiems pajusti ypatingą gyvybinės energijos bangą. Žmogus Reiki energiją jaučią, kaip galingą, švelnų ramybės ir meilės srautą, kuris pripildo kūną ir sielą.

Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com