Pasaulinė labirintų diena

Pasaulinė Labirintų diena Meditacijoje ir Geros Sveikatos Vibracijose Sakralioje Labirintų erdvėje Kauno rajone, Lietuvoje

2019 m. gegužės 4 d. sveikinu Jus su Laiminga Pasauline Labirintų diena Meditacijoje ir Geros Sveikatos Vibracijose Sakralioje Labirintų erdvėje Kauno rajone, Lietuvoje.

Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena? 

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės. 

Jų iniciatyva, ėjome kaip vienas 2019 m. gegužės 4 d. 13:00 val. savo laiko juostoje. 

Tikslas: Skatinti taiką mūsų pačių gyvenime bei Pasaulyje bei būti dalimi taikios ir gydančios energijos bangos nuvilnijančios aplink pasaulį.

Pasaulinė Labirintų diena skirta visiems, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedantis kurti tarpusavio toleranciją.

Nepaisant labai šalto oro ir žemos temperatūros mums pavyko eiti labirintais, siunčiant geros sveikatos vibracijas ir šviesą dėl Žemės Motinos, visų tautų, visų gyvų būtybių, Lietuvos, savo šeimos ir savęs, gerovės, taikos ir santarvės, su labai ištikimais labirintų entuziastais.

Įdomūs faktai

Tarptautinė Labirintų organizacija suvedė statistinius duomenis: 

 • 2018 m. gegužės 5 d. Pasaulinė labirintų diena buvo švenčiama 35 pasaulio šalyse, kurioje ėjo kaip vienas daugiau kaip 5000 žmonių iš viso pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos.
 • Iš viso 35 šalys:
  • Argentina, Armenija, Aruba, Australija, Belgija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kolumbija, Kroatija, Ekvadoras, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Polinezija, Vokietija, Vengrija, Airija, Italija, Lietuva, Malta, Meksika, Olandija, Naujoji Zelandija, Norvegija, Peru, Lenkija, Rumunija, Rusija, Škotija, Pietų Afrika, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Urugvajus ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Šiais metais Pasaulinė Labirintų dienos šventės minėjimas buvo išskirtinis, kadangi vyko skirtinguose Lietuvos miestuose prasidėjo Šiauliuose, po to keliavo į Kauno rajoną, Kauną, Kėdainius ir pasibaigė Kauno rajone:

 • 2019 m. gegužės 3 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Šventė skirta pareigūnams ir nuteistiesiems.
 • 2019 m. gegužės 4 d. VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ sakralioje erdvėje. Šventė skirta visuomenės nariams. Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija el. paštu: rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com 
 • 2019 m. gegužės 7 d. Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriuje. Šventė skirta pareigūnams ir probojamiesiems nepilnamečiams.
 • 2019 m. gegužės 8 d. Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių . Šventė skirta pareigūnams ir probojamiesiems.
 • 2019 m. gegužės 10 d. VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ sakralioje erdvėje. Šventė skirta Kauno Vaišvydavo pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams.

Kaip Pasaulinė Labirintų šventė vyko kituose Lietuvos miestuose susipažinkite kitose Naujienų straipsniuose.
Visi renginiai - nemokami.

Siunčiu visiems Jums daugybę Taikių, Šviesos ir Meilės Palaiminimų 

Ruta Januleviciene,
Tarptautinės labirintų organizacijos ambasadorė Lietuvai

Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena? 

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės. 

Jų iniciatyva, ėjome kaip vienas 2017 m. gegužės 6 d. 13:00 val. savo laiko juostoje. 

Tikslas: Skatinti taiką mūsų pačių gyvenime bei Pasaulyje bei būti dalimi taikios ir gydančios energijos bangos nuvilnijančios aplink pasaulį. 

Pasaulinė Labirintų diena skirta visiems, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedantis kurti tarpusavio toleranciją. 

Įdomūs faktai:

 • Tarptautinės Labirintų organizacijos duomenimis 2017 m. gegužės 7 d. daugiau kaip 5 000 žmonių šventė Pasaulinę Labirintų dieną ir ėjo labirintais pasaulyje dėl Žemės Motinos ir visų žmonių gerovės ir Taikos. Paspaudus šią nuorodą galite susipažinti su informacija ir   video:  https://labyrinthsociety.org/world-labyrinth-day
 • Labirintų Visuomenės organizacija suvedė statistinius duomenis. 2017 m. gegužės 6 d. Pasaulinė labirintų diena buvo švenčiama 159 vietose Jungtinėse Amerikos Valstijose, 25 vietose - Australijoje, 18 - Kanadoje, 14 - Jungtinėje Karalystėje, 6 - Olandijoje, 4 - Naujoje Zelandijoje, 4 - Norvegijoje ir Pietų Afrikoje, 3 - Vokietijoje, Airijoje, Italijoje ir Škotijoje, 1 - Prancūzijoje, Vengrijoje, Hong Konge, Švedijoje, Graikijoje, Lietuvoje, Ispanijoje ir Šveicarijoje. Žemiau esančioje diafragmoje galite susipažinti kokios veiklos buvo organizuotos.

      

 • Labirintai yra ne tik privačiose erdvėse, bet ir parkuose, mokyklose, kalėjimuose, Korporacijų miesteliuose (Silicio slėnyje). Bažnyčių viduje arba kiemuose. Bažnyčios užsiiima labirintų statyba, kaip alternatyviu būdu įtraukti bendruomenę ir palengvinti dvasinę praktiką.

Pasaulinė Labirintų dienos šventė Energetiniame čakriniame labirinte Kaune, Lietuva.

Energetinis Čakrinis Labirintas sukurtas 2012 m. liepos 25 d. remiantis gerb. Terry de Vries ispiracijomis. Energetinio čakrinis labirintas skirtas Šeimos nariams bei Reiki klientams po Reiki gydymo seansų. Todėl po Reiki seanso vaikščiojimas energetiniu čakriniu labirintu pripildys jus meilės, harmonijos, ramybės, padės išsaugoti savo sveikatą bei įgyti daugiau energijos ir gyvenimo džiaugsmo.

Visuomenei, Energetinis čakrinis labirintas atidaromas vieną kartą metuose, per Pasaulinę Labirintų dieną.

 • Šis labirintas nuo 2012 12 12 yra Pasaulinės labirintų visuomenės narys (World Wide Labyrinth Society).
 • Energetinis čakrinis labirintas yra atidaromas visuomenei Pasaulinės Labirintų Dienos proga 2013, 2014, 2015 ir  2016 m. pirmą gegužės šeštadienį 13:00 val.. Pasaulinė Labirintų Diena suteikia vidinę ir energetinę galimybę susijungti su tūkstančiais kitų einančių labirintais pasaulyje dėl taikos.

Daugiau nei 23 žmonės dalyvavo Pasaulinėje labirintų šventėje Kaune. Šventės pradžioje dalyviai susipažino ir prisistatė iš kokių miestų atvyko. Dalyvavo ir iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių, Žiežmarių net Raseinių. 

Dalyvius supažindinau su Tarptautine labirintų organizacija ir energetiniais labirintais pasaulyje ir Lietuvoje. Dalyviai susipažino su Energetinio čakrinio labirinto anatomija ir sukūrimo istorija. Kelionė energetiniu čakriniu labirintu eina per širdį iš materialiaus pasaulio (1, 2, 3) į dvasinį (5, 6, 7). Širdis – centre (8). Širdis – absoliuti meilė. Meilė yra vienintelė tiesa, vienintelė realybė ir vienintelė jėga. Meilė yra amžina! Kadangi tai yra ypatinga diena skirta Žemės Motinos gydymui dėl taikos ir visų gyvų būtybių gerovės tai Energetiniu čakriniu labirintu ėjome po 9. Tam kad visi suvienytume jėgas ir sutelktume savo gydančią energiją, meilę ir dėkingumą Motinai Žemei ir visoms gyvoms būtybėms. Labirintu ėjome po 9 dalyvius ir jo centre susikabinome rankomis, suglaudėme stovinčiųjų kojas ir padarėme vieningą „molekulę“. Pasiuntėme meilę ir dėkingumą Žemei (Dieviškai Motinai, kuri priėmė mus gimti šioje planetoje), sulaukėme kai energija grįžo iš Žemės, tuomet ją pasiuntėme į Dangų (Dieviškąjam Tėvui). Energijas grįžusias sujungėme savo širdyje į vieną visumą. Taip susivienyje, mes pasiekėme didesnį efektą ir vieningą kolektyvinę sąmonę, akumuliuojančią gydančią ir taikią energinę bangą iš kiekvieno širdies, kuri sustiprino Motinos Žemės energinę sistemą ir padėjo pakelti planetos virpesius, tuo pačiu ir mūsų visų ne tik čia dalyvaujančių, bet ir tų žmonių, kurie dėl tam tikrų aplinkybių dalyvauti šiame renginyje negalėjo. Energetiniu čakriniu labirintu mes ne tik ėjome, bet ir bėgome.

Po to dalyviai atliko individualias užduotis: popieriuje ėjo labirintu, rašė savo svajones, mokinosi paišyti trijų vijų labirintą, kurį vežėsi namo. Tuomet visi kartu bendravome neformalioje aplinkoje, gėrėmė kavą ir arbatą, vaišinomės vaišėmis. 

Laukiame visų atvykstant į Pasaulinę labirintų šventę kitais metais!