Reiki seanso eiga

Reiki seanso eiga:

Savo darbe su klientais derinu inidivualų priėmimą vaikams, paaugliams, suaugusiems, senjorams, neįgaliesiems. Pripažįstamas ir gerbiamas apsilankusio kiekvieno kliento konfidencialumas, jos/jo savitumas, unikalumas ir individualybė. Prieš Reiki seansą vyksta individualus pokalbis su klientu. Jo metu siekiama išklausyti ir paremti klientą jo individualiame augimo ir pasikeitimo kelyje. Iš individualaus pokalbio su klientu sprendžiama ir siūloma jai/jam pasirinkti sveikatinimosi ir tobulėjimo programą su Reiki seansais ir meditacijomis arba Reiki gydymo meno mokymosi programą, atsižvelgiant į jos/jo individualius poreikius ir galimybes. Pasirinktinai paišomos/spalvinamos Šiauries Amerikos Indėnų Didžiojo Rato Turo mandalos. Po to atliekamas Reiki seansas su meditacija ir energetinėmis praktikomis, kurios padeda klientui subalansuoti savo dvasinę bei fizinę sveikatą, išsivaduoti iš praeities skausmo ir negatyvių emocijų. Todėl viso seanso  trukmė yra 2-2,5 valandos.

Kaip atliekamas Reiki seansas?
Esu Reiki Mercar Meistrė ir Karūna Reiki Meistrė:

  • Reiki Meistras yra tik kanalas, per kurį perduodama Reiki energija. Reiki seanso metu Reiki Meistras neperduoda savo paties energijos ir neperima kliento energijos.
  • Reiki energijos perdavimas vyksta naudojant technikas, tokias kaip rankų uždėjimas, lengvas prisilietimas, garsas. Garsas - tai naujų vibracijų dažnių Reiki energija, meilės ir sąmoningumo kelias, „garsas, išgydantis pasaulį“. Karūna Reiki sistema pagrįsta budistine Mahajanos filosofija ir yra tradicinio Reiki mokymo tęsinys, pritaikytas Naujajam Amžiui. 
  • Reiki galima paveikti klientus per atstumą, t.y. gydomąją Reiki energiją nukreipiant žvilgsniu ir mintimis.

Klientas:

  • Reiki seanso metu atliekamas švelnus rankų uždėjimas energiniuose taškuose (meridianuose) ir energetiniuose centruose (čakrose), gydant visą organizmą, o ne atskirus jo organus. Šio prisilietimo poveikis yra neįtikėtinai didelis, jo metu siunčiama šiluma paveikia kiekvienos ląstelės vibracijas, suteikdama  ją gaunančiam žmogui gilų atsipalaidavimą. 
  • Reiki seanso metu asmuo patogiai guli ant masažo stalo, jo kūnas ištepamas aliejais, skirtais kiekvienai čakrai. 
  • Jei klientas yra senjoras arba neįgalus asmuo Reiki seansas atliekamas jam sėdint.
  • Po Reiki seanso atliekama meditacija parinkta, atsižvelgiant į kliento individualius poreikius. 

Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com