Žiniasklaida apie mane

2017 m. Rugsėjo 20 d.  interviu su manimi ir gerb. Christiana Brinton Tarptautinės labirintų organizacijos programos „Many Paths, Many Visions“ žiniasklaidos vadove. Interviu anglų kalba https://www.youtube.com/watch?v=puWc0kJbZuA.


Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212)

„Reiki uždega mūsų vidinę ugnį“

„Reiki padeda kūdikiams greičiau nusiraminti ir užmigti, didina vyresniųjų pasitikėjimą savimi, mažina baimes ir pykčius, padeda atsiskleisti gabumams, gydo sveikatos negalavimus“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regionine Europos ambasadore Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212). Daugiau skaityti čia:

 
Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01

„Laikas ruošis mokyklai“

„Reiki programa vaikams ir paaugliams skirta pasirengti mokyklai, pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti susitvarkyti su nerimu, baime, pykčiu, taip pat atrasti savo gebėjimus ir talentus, ugdyti kūrybiškumą“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regionine Europos ambasadore Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01. Daugiau skaityti čia:

 

Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore

Interneto portaluose: kauno.diena.lt,  www.diena.lt, newsjs.com paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu „Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore“.

„Mano vizija, kad labirintai būtų prieinami plačiajai Lietuvos visuomenei, ypač didžiuosiuose šalies miestuose ir kurortuose. Juk tai puiki nusiraminimo, išsivadavimo nuo streso forma“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsniai interneto portaluose: http://kauno.diena.lt,  http://www.diena.lt/, http://newsjs.com/ 2017 07 25. Daugiau skaitykite čia: 
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauniete-isrinkta-labirintu-ambasadore-821817
http://www.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauniete-isrinkta-labirintu-ambasadore-821817
http://www.newsjs.com/lt/kauniet%C4%97-i%C5%A1rinkta-labirint%C5%B3-ambasadore/dyYO3277CL4jvkM/

 

Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje

Interneto portale kaunas.kasvyksta.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje“.

„Praktiniuose seminaruose įvariose Lietuvos vietose, jei tik yra galimybė, sukuriu laikiną labirintą, kad dalyviai išbandytų labirinto terapiją. Išmokau žmones ir nusipaišyti trijų ar septynių vijų labirintą, kad galėtų patirti labirinto naudą ne tik seminaro metu, bet ir namuose. Pasisukimai 180 laipsnių kampu turi teigiamą įtaką mūsų organizumui – kol išvaikštome labirintą, pagerėja savijauta, žmogus iškart jaučia teigiamą poveikį“, – ilgametę patirtį liudija R.Janulevičienė.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis Interneto portale http://kaunas.kasvyksta.lt 2017 07 10. Daugiau skaitykite čia:
http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/07/10/zmones/kauniete-isrinko-labirintu-ambasadore-europoje/

 

Minčių galia: aktyvina gydančiąją energetiką ir suteikia laimėsStraipsnis „Kauno dienoje“

„Žmonės gyvena praeitimi ir ateitimi, o reikia gyventi čia ir dabar, nes rytojaus gali nebūti“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis „Kauno dienoje“ 2017-05-30. Daugiau skaityti čia:
http://kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/minciu-galia-aktyvina-gydanciaja-energetika-ir-suteikia-laimes-813982

 

 Panevėžiečiai Dailės galerijoje mokysis būti laimingiStraipsnis „Aina“ Aukštaitijos Internetinė Naujienų Agentūra.

„Išmokus sustiprinti savo fizinį ir energertinius kūnus, tampa lengviau mylėti save ir būti laimingu. Mes tai galime pasiekti Reiki pagalba. Išvertus iš japonų kalbos Reiki reiškia „visuotinio gyvenimo energija“, tai yra tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą“, – anonsuoja R.Janulevičienė.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja, Psichodramos praktikė ir Labirintų puoselėtoja Lietuvoje.

Straipnis „Aina“ 2017-05-10. Daugiau skaityti čia:
https://aina.lt/panevezieciai-dailes-galerijoje-mokysis-buti-laimingi/

 

Apie išskirtinį Lietuvių tyrimą rašo Lietuvos spauda

Mokslinis tyrimas „Kineziterapija ir Reiki kurso poveikis išsėtine skleroze sergančiųjų neįgaliųjų gyvenimo kokybei“ plačiai buvo nušviestas Lietuvos spaudoje 2016 m. gruodžio 22-24 d. populiariausiose žiniasklaidos priemonėse:

15 min:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/klaipedos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze-541-730886

Vakarų ekspresas:
http://www.ve.lt/naujienos/sveikata/sveikata/klaipedos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze-1517282/

Lietuvos rytas: 
http://sveikata.lrytas.lt/ligos-ir-gydymas/suteike-vilciu-ligoniams-ypatingu-budu-isvadavo-nuo-nuovargio-ir-skausmu.htm

Alfa naujienos:
http://www.alfa.lt/straipsnis/50119796/kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze

Sveikatos krašto naujienos:
http://sveikata.krasto.info/2016/12/22/kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze/

Lietuvos medicina:
http://www.medicina.lt/pranesimai/Klaip%C4%97dos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-Reiki-gydymas-padeda-sergantiems-i%C5%A1s%C4%97tine-skleroze/11020

 

Išskirtinis Europoje Baltijos šalyse atliktas mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija užsienio moksliniame žurnale

2017 m. mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija "Kineziterapija ir Reiki metodo poveikis išsėtine skleroze sergančių neįgaliųjų gyvenimo kokybei" tarptautiniame moksliniame Lambert žurnale, anglų kalba. Šį leidinį galite įsigyti patys Amazon tinklapyje, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.amazon.com/Effect-REIKI-quality-life-patients/dp/3330031336