Žiniasklaida apie mane

Apie mus rašo portalas ,,Pajūrio naujienos"
Naujienų portalas ,,Pajūrio naujienos" rašo apie mūsų atliekamą projektą su neįgaleisiais.

 https://pajurionaujienos.com/?sid=23301&act=exp

Apie mus rašo portale "Rokiškio Sirena"

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos organizuoto seminaro metu siekta atkreipti dėmesį į šia liga sergančius žmones

https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/renginiai/lietuvos-istins-sklerozs-sjungos-organizuoto-seminaro-metu-siekta-atkreipti-dmes-ia-liga-serganius-mones?fbclid=IwAR0y2BMMHqwq5IaG8xXXQGFpEz1UYC3MZ-5bDSZtuy63Cpiol1wemI_20JY

 

Apie mus rašo portale "Lietuvos probacijos tarnyba" Straipsnyje "Visuomenės pagalba Probacijos pareigūnams - neįkainojama"

 http://www.kaldep.lt/lt/papt/naujienos-papt/visuomenes-pagalba-probacijos-bpq4.html?fbclid=IwAR2P1pqxxUOblnMfrJ5Gn8VmXjM0MViegjRDZgeSpouepbk3vxykSBHV7dw

 

Straispnis portale "15 min"
Meditacijos tikslas yra kiekvienam žmogui dovanoti kūno ir sielos sveikatą.

Tyloje ir ramybėje susidaro švytintis energijos laukas. Tai padeda išskaidyti žmogaus šviesos kanaluose ir čakrose susidariusius blokus, tad po meditacijos kiekvienas grįžta į kasdienybę sustiprėjęs, kupinas šviesos ir naujų jėgų. Meditacijos eiga tokia: atsipalaidavimas, stebint kvėpavimo ritmą; vizualizavimas arba leidimas kilti vaizdiniams; bandymas užmegzti ryšį su dvasiniais pagalbininkais; vidinės tylos ir ramybės fazė; grįžimas į kūno sąmonę (kūno pajautimas); baigiamasis žodis ir padėka.

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/besilaukdama-ruta-isgyveno-klinikine-mirti-buvau-sugrazinta-cia-tam-kad-tarnauciau-zmonems-1028-1345034?fbclid=IwAR08mluO9APITPQz8sbFP2XF93UXfFSNYYIAqebGRzMF-ETGV-teOvJJx8c

 

 

2019 m. balandžio 20 d. Kauno diena parengė straipsnį “Labirintų ambasadorė R. Janulevičienė: meilė yra vienintelė tiesa”. Nuoširdžiai dėkoju gerb. Nikoleta Kacaitė už profesionalumą perteikiant mano mintis straipsnyje. Nuotraukos Laimio Steponavičiaus.

https://m.kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/labirintu-ambasadore-r-januleviciene-meile-yra-vienintele-tiesa-911335

Kaip vienu sakiniu galėčiau perteikti Rūtos gyvenimo filosofiją. Atsakymo sulaukiu akimirksniu: "Mylėti save, mylėti gyvenimą ir mylėti kitus – priimti juos besąlykiškai, tokius, kokie jie yra, jų nekeičiant." Ir jos neseniai išleista knyga, Mercar Reiki praktinis vadovas, prasideda ta pačia mintimi: "Meilė yra vienintelė tiesa, iš jos viskas sukurta, ji yra amžina, jos niekas negali nugalėti."

 

 

„ŽINIŲ RADIJO“ LAIDOJE “GYVENU SVEIKAI” SU AUŠRA JURGAUSKAITE KALBĖJOMĖS APIE REIKI. REIKI – MISTIŠKAI SKAMBANTI, BET MOKSLIŠKAI ĮRODYTA GYDYMO SISTEMA

2018 m. rugpjūčio 25 d. „Žinių radijo“ žurnalistės Aušros Jurgauskaitės kvietimu laidoje „Gyvenu sveikai“ kalbėjomės apie Reiki.

Šioje laidoje kalbame įvairiausiomis su mūsų sveikata susijusiomis temomis. Šįkart griebiamės vienos iš alternatyvios medicinos sričių – kalbėsime apie iš Japonijos kilusią Reiki.

Reiki susijusi su energija, mūsų mintimis, dvasine ir protine sveikata. Kas tai yra iš tikrųjų, kaip veikia Reiki, kalbame su Reiki Mercar meistre Rūta Janulevičienė.

Laidos įrašas https://www.ziniuradijas.lt/laidos/gyvenu-sveikai/reiki-mistiskai-skambanti-bet-moksliskai-irodyta-gydymo-sistema?video=1

 

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS PARENGTAS STRAIPSNIS APIE MANO SAVANORIŠKĄ VEIKLĄ IR BENDRADARBIAVIMĄ

2018 m. liepos 25 d. Šiaulių tardymo izoliatorius parengė straipsnį apie mano savanorišką veiklą ir bendradarbiavimą, kuris prasidėjo 2018 m. birželio 20 d. ir tęsis iki šių metų pabaigos. Vieną kartą per mėnesį iki šių metų galo bus vedamas praktinių seminarų ciklas „Savęs pažinimas ir stiprinimas per labirinto terapiją“. Seminarų cikle dalyvauja 12 ūkio aptarnavimo būrio nuteistųjų ir 2 Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistės.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus parengtą straipsnį galite skaityti nuorodoje http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/siauliuti/naujienos-siauliuti/nauja-prasminga-veikla-nuteistiesiems.html

 

 

 

Straipsnis 2018 Pavasaris Nr. 18 Kauno Dienos Sveikatos žurnale parengtu straipsniu “Išgijimo stebuklai - mumyse” apie labirintus ir Reiki gydymą. Jį šiandien gavo visi Kauno Dienos prenumeratoriai, o taip jį galėsite įsigyti 2018 m. Gegužės 2 d.

„Išgijimo stebuklai - mumyse”

“Reiki - kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas stresui įveikti, sveikatai, ramybei, saugumo ir klestėjimo jausmui susigrąžinti”.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regionine Europos ambasadore Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis Kauno dienos Sveikatos žurnale 2018 Pavasaris Nr. 18.  Jį šiandien (2018 04 24) gavo visi Kauno Dienos prenumeratoriai, o taip jį galėsite įsigyti 2018 m. Gegužės 2 d. Daugiau skaitykite čia:

 

 


2017 m. Rugsėjo 20 d.  interviu su manimi ir gerb. Christiana Brinton
Tarptautinės labirintų organizacijos programos „Many Paths, Many Visions“ žiniasklaidos vadove. Interviu anglų kalba https://www.youtube.com/watch?v=puWc0kJbZuA.


Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212)

„Reiki uždega mūsų vidinę ugnį“

„Reiki padeda kūdikiams greičiau nusiraminti ir užmigti, didina vyresniųjų pasitikėjimą savimi, mažina baimes ir pykčius, padeda atsiskleisti gabumams, gydo sveikatos negalavimus“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regionine Europos ambasadore Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212). Daugiau skaityti čia:

 
Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01

„Laikas ruošis mokyklai“

„Reiki programa vaikams ir paaugliams skirta pasirengti mokyklai, pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti susitvarkyti su nerimu, baime, pykčiu, taip pat atrasti savo gebėjimus ir talentus, ugdyti kūrybiškumą“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regionine Europos ambasadore Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01. Daugiau skaityti čia:

 

Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore

Interneto portaluose: kauno.diena.lt,  www.diena.lt, newsjs.com paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu „Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore“.

„Mano vizija, kad labirintai būtų prieinami plačiajai Lietuvos visuomenei, ypač didžiuosiuose šalies miestuose ir kurortuose. Juk tai puiki nusiraminimo, išsivadavimo nuo streso forma“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsniai interneto portaluose: http://kauno.diena.lt,  http://www.diena.lt/, http://newsjs.com/ 2017 07 25. Daugiau skaitykite čia: 
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauniete-isrinkta-labirintu-ambasadore-821817
http://www.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauniete-isrinkta-labirintu-ambasadore-821817
http://www.newsjs.com/lt/kauniet%C4%97-i%C5%A1rinkta-labirint%C5%B3-ambasadore/dyYO3277CL4jvkM/

 

Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje

Interneto portale kaunas.kasvyksta.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje“.

„Praktiniuose seminaruose įvariose Lietuvos vietose, jei tik yra galimybė, sukuriu laikiną labirintą, kad dalyviai išbandytų labirinto terapiją. Išmokau žmones ir nusipaišyti trijų ar septynių vijų labirintą, kad galėtų patirti labirinto naudą ne tik seminaro metu, bet ir namuose. Pasisukimai 180 laipsnių kampu turi teigiamą įtaką mūsų organizumui – kol išvaikštome labirintą, pagerėja savijauta, žmogus iškart jaučia teigiamą poveikį“, – ilgametę patirtį liudija R.Janulevičienė.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis Interneto portale http://kaunas.kasvyksta.lt 2017 07 10. Daugiau skaitykite čia:
http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/07/10/zmones/kauniete-isrinko-labirintu-ambasadore-europoje/

 

Minčių galia: aktyvina gydančiąją energetiką ir suteikia laimėsStraipsnis „Kauno dienoje“

„Žmonės gyvena praeitimi ir ateitimi, o reikia gyventi čia ir dabar, nes rytojaus gali nebūti“.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja ir Psichodramos praktikė.

Straipsnis „Kauno dienoje“ 2017-05-30. Daugiau skaityti čia:
http://kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/minciu-galia-aktyvina-gydanciaja-energetika-ir-suteikia-laimes-813982

 

 Panevėžiečiai Dailės galerijoje mokysis būti laimingiStraipsnis „Aina“ Aukštaitijos Internetinė Naujienų Agentūra.

„Išmokus sustiprinti savo fizinį ir energertinius kūnus, tampa lengviau mylėti save ir būti laimingu. Mes tai galime pasiekti Reiki pagalba. Išvertus iš japonų kalbos Reiki reiškia „visuotinio gyvenimo energija“, tai yra tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą“, – anonsuoja R.Janulevičienė.

Interviu su Rūta Janulevičiene, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja, Psichodramos praktikė ir Labirintų puoselėtoja Lietuvoje.

Straipnis „Aina“ 2017-05-10. Daugiau skaityti čia:
https://aina.lt/panevezieciai-dailes-galerijoje-mokysis-buti-laimingi/

 

Apie išskirtinį Lietuvių tyrimą rašo Lietuvos spauda

Mokslinis tyrimas „Kineziterapija ir Reiki kurso poveikis išsėtine skleroze sergančiųjų neįgaliųjų gyvenimo kokybei“ plačiai buvo nušviestas Lietuvos spaudoje 2016 m. gruodžio 22-24 d. populiariausiose žiniasklaidos priemonėse:

15 min:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/klaipedos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze-541-730886

Vakarų ekspresas:
http://www.ve.lt/naujienos/sveikata/sveikata/klaipedos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze-1517282/

Lietuvos rytas: 
http://sveikata.lrytas.lt/ligos-ir-gydymas/suteike-vilciu-ligoniams-ypatingu-budu-isvadavo-nuo-nuovargio-ir-skausmu.htm

Alfa naujienos:
http://www.alfa.lt/straipsnis/50119796/kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze

Sveikatos krašto naujienos:
http://sveikata.krasto.info/2016/12/22/kompleksinis-kineziterapijos-ir-reiki-gydymas-padeda-sergantiems-issetine-skleroze/

Lietuvos medicina:
http://www.medicina.lt/pranesimai/Klaip%C4%97dos-universiteto-tyrimas-kompleksinis-kineziterapijos-ir-Reiki-gydymas-padeda-sergantiems-i%C5%A1s%C4%97tine-skleroze/11020

 

Išskirtinis Europoje Baltijos šalyse atliktas mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija užsienio moksliniame žurnale

2017 m. mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija "Kineziterapija ir Reiki metodo poveikis išsėtine skleroze sergančių neįgaliųjų gyvenimo kokybei" tarptautiniame moksliniame Lambert žurnale, anglų kalba. Šį leidinį galite įsigyti patys Amazon tinklapyje, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.amazon.com/Effect-REIKI-quality-life-patients/dp/3330031336