Reiki seansų nauda

Reiki seansų nauda esant ūmiai ligai (trumpalaikė liga):

  • Reiki seansai pasitelkiami gydant ūmines ligas, kaip gripas, apsinuodijimas, galvos skausmas ir kt. Reiki terapija padeda:
  • Organizmui greičiau neutralizuoti dėl infekcijos susidarusius ar su maistu į organizmą patekusius toksinus ir šlakus;
  • Sušvelnina ar visiškai pašalina ligos simptomus ar net padeda išvengti ligos. 
  • Jau po pirmo Reiki seanso klientas gali pajusti pagerėjimą. Reiki praktikas reikia atlikti tol, kol išnyksta ligos simptomai.

Reiki seansai rekomenduojami atlikti, esant lėtinei ligai (ilgai trunkantis susirgimas), galbūt liga užsimezgusi vaikystėje ar vėliau, tačiau bet kokiu atveju ignoruojama ir nesprendžiama. Dažnai tomis pačiomis lėtinėmis ligomis serga kai kurie giminės. 
Kai padėtis rimta arba chroniška, tuomet reikia atlikti daugiau Reiki seansų. Sergantiems chroniškomis bei lėtinėmis ligomis Reiki padeda atgauti gerą savijautą, neretai susilpnindamas ligos simptomus iki praktiškai nepastebimo lygio. 
Jei sergama vėžiu arba ŽIV, kasdieniniai gydymai duoda geresnių rezultatų nei savaitiniai. Reiki seansus galima atlikti kiekvieną dieną. Vieno Reiki seanso trukmė nuo 1,5 - 2 val. Dėl šios priežasties medikams, periodiškai tikrinantiems medikamentinę ir sykiu Reiki pagalbą gaunančių sunkių ligonių būklę, neretai tenka pakoreguoti blogą ligos diagnozę ar pesimistinę prognozę.
Todėl rekomenduojama žmogui pačiam išmokti Reiki meno ir praktikuoti individualiai arba darytis Reiki seansus pas Reiki gydovą/meistrą.

Nauji dariniai (augliai, cistos, akmenys, polipai ir kt.) pasirodo tose kūno vietose, kur iš pradžių susidaro energijos blokai, neleidžiantys normaliai tekėti ne tik energijai, bet ir kraujui bei limfai. Kai dedami Reiki simboliai terpė nekrozei išsivystyti dingsta, audiniai atsistato, taigi žmogus pasveiksta. Pvz. atsikratyta sukietėjimų pažastyse, pieno liaukose, pranyko cistos kiaušidėse, gimdos gleivinės išvešėjimas ir kt. Tačiau visa tai buvo nepiktybiniai nauji dariniai.

 Piktybinius auglius Reiki energija tepaveikia menkai. Tačiau diagnozavus tokį auglį, daroma operacija. Tada Reiki yra veiksmingiausias metodas tiek ruošiantis operacijai, tiek chemoterapijos ir radioterapijos skausmingam poveikiui sušvelninti, tiek norint greitai atgauti jėgas po operacijos. Medicininį gydymą derinant su Reiki seansais:

  • Pagerinama dvasinė kliento būklė.
  • Susilpnėja ligos simptomai.
  • Sumažėja skausmas.
  • Gerėja nuotaika.

Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com