Reiki seansai kūdikiams, vaikams ir jaunimui

Reiki seansų nauda kūdikiams, vaikams ir jaunimui:

 • Kūdikiams, vaikams ir jaunimui suteikia gyvybinių jėgų, energijos, sergant ar malšinant įvairius skausmus ir negalavimus.
 • Kūdikius ir pradedančius vaikščioti vaikus Reiki energija labai traukia. Kūdikius Reiki energija dažniausiai užmigdo ir jiems paprastai visada ji patinka. 
 • Vyresni vaikai ir jaunimas nepaprastai greitai sugeria Reiki energiją. Ji juos atpalaiduoja, nuramina, didina pasitikėjimą savimi ir sugebėjimą atjausti, mylėti ir priimti kitus.
 • Reiki energija mažina fizinį ir emocinį skausmą, stresą ir įtampą.
 • Skatina pabusti ir augti įgimtiems arba įgytiems talentams, visapusiškai tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Klientės Tomos (12 metų) atsiliepimas: „Aš labai laukiau jūsų seanso, nes jūs esate labai malonus žmogus, suteikiantis kažkokį palengvėjimą ir daug energijos, bei pasitikėjimo. Aš Reiki seanse labai atsipalaiduoju ir labai gerai jaučiuosi. Mandaloje aš supratau kokios spalvos ką reiškia. Aš Reiki seansuose labai gerai jaučiuosi ir labai džiaugiuosi kai einu pas jus“.

Kliento Vido atsiliepimas apie Reiki seansų poveikį jo sūnui (28 m.), kuris patyrė insultą ir po medicinio gydymo kreipėmės į Rūtą dėl Reiki seansų (2016 m.). Į Reiki seansus su meditacijomis sūnų atvedėme, jį prilaikydami. Pats jis naudojosi lazda ir rankos įtvaru. Į septintą Reiki seansą su meditacijomis jis atvyko be rankos įtvaro, o aštuntą be lazdos ir ėjo pats, be artimųjų pagalbos. Man kaip Reiki Mercar Meistrei - Mokytojai, tai pats didžiausias įvertinimas. Žemiau gerb. Vido atsiliepimas apie Reiki seansus su meditacijomis, kuriuos lankė visa šeima (žmona, paauglė dukra, sūnus Laurynas ir jis pats):
"Pagerėjimas yra. Matosi, kad fiziškai Laurynas pasidarė stipresnis, tvirčiau vaikšto, daro daugiau judėsių su paralyžiuota ranka. Sumažėjo depresija ir nerimas. Kadangi visa šeima dalyvavome Reiki seansuose su meditacijomis, galiu pasakyti, kad visi tapome energingesni, linksmesni. Lengviau tapo spręsti iškylančias problemas. Sumažėjo kaltinimų ir priekaištų, atsirado daugiau problemų sprendimų būdų. Viskas vyksta daug ramiau, be streso. Ir visi tuo patenkinti. Ačiū Tau, Rūta."

Klientė Gabrielė (14 m.) atsiliepimas praėjus dalį Reiki seansų su Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo paišymu ir meditacijomis (2017 09 – 11 mėn.): „Reiki seansas su Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo paišymu ir meditacija padėjo man atsipalaiduoti ir atrasti save. Dariau tai pirmą kartą ir man patiko. Ačiū“. 

„Prieš Reiki seansą pasidalinau su Rūta apie savo baimę. Atlikome tam skirtą praktiką. Po Reiki seanso su meditacija pajaučiau, kad sėkmingai įveikiau savo baimę“.

„Esu dėkinga už puikų Reiki seansą su meditacija, kurio metu atsipalaidavau ir atsigavau nuo visų negatyvių dalykų.  Reiki seanso metu, ne tik spalvinau Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo mandalą, paišiau taurę meditacijai, bet ir išmokau nusipiešti labirintą ir susipažinau su jo meditacija. Taurę su labirintu turėsiu BŪTINAI! 

Klientė Karolina (15 m.) atsiliepimas, pradėjusi darytis Reiki seansus su Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo paišymu ir meditacijomis (2017 11 mėn.): „Šiandien Reiki seansas su meditacija ir mandalos paišymu padėjo atsipalaiduoti, atsikratyti nereikalingų minčių ir pasiruošti rytojaus dienai, t.y. gimnazijos atsiskaitymams“.


Vaikai ir jaunimas susidomėjęs Reiki gydymo menu gali jo mokytis pas Rūta Janulevičienę, Reiki Mercar Meistrę ir Karūna Reiki Meistrę.
Prašome kreiptis šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com.


2017 m. Rugpjūčio 26 d. vedžiau mano pačios parengtą mokamąjį renginį „Reiki programa vaikams ir paaugliams“. Programa skirta pasirengti mokyklai, pažįstant save, atrandant savo gebėjimus ir talentus, ugdant kūrybiškumą per praktinį Reiki mokymą.

Praktinių, kūrybinių, išraiškos ir meninių užduočių metu vaikai/paaugliai buvo mokomi:

 • Sukurti teigiamą emocinį nusiteikimą ir bendrumo jausmą grupėje.
 • Susipažinti su Reiki menu ir jos praktika.
 • Pažinti ir išreikšti save kūrybiškai, įgyti pasitikėjimo savimi.
 • Susipažinti su žmogaus energetiniais centrais (čakromis) ir su jomis susijusiomis emocijomis. Praktiniais metodais, kurie padeda pačiam sumažinti negatyvias emocines būsenas.
 • Išmokti atsipalaiduoti Energetiniame čakriniame labirinte, trijų vijų koncentruotame klasikiniame kvadratiniame labirinte, meditacijos rate, pajausti gamtos grožį ir išgirsti tylą.
 • Kurti meile ir pagarba pagrįstus santykius su artimaisiais ir aplinkiniais.

Paspaudus ant nuorodos, galėsite gyvai pamatyti kaip vyko mokymai. Spausti čia: https://www.youtube.com/watch?v=v3THBYHv9QQ.

Renginio akimirkos: