Reiki seansai kūdikiams, vaikams ir jaunimui

Reiki seansų nauda kūdikiams, vaikams ir jaunimui:

  • Kūdikiams, vaikams ir jaunimui suteikia gyvybinių jėgų, energijos, sergant ar malšinant įvairius skausmus ir negalavimus.
  • Kūdikius ir pradedančius vaikščioti vaikus Reiki energija labai traukia. Kūdikius Reiki energija dažniausiai užmigdo ir jiems paprastai visada ji patinka. 
  • Vyresni vaikai ir jaunimas nepaprastai greitai sugeria Reiki energiją. Ji juos atpalaiduoja, nuramina, didina pasitikėjimą savimi ir sugebėjimą atjausti, mylėti ir priimti kitus.
  • Reiki energija mažina fizinį ir emocinį skausmą, stresą ir įtampą.
  • Skatina pabusti ir augti įgimtiems arba įgytiems talentams, visapusiškai tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Klientės Tomos (12 metų) atsiliepimas: „Aš labai laukiau jūsų seanso, nes jūs esate labai malonus žmogus, suteikiantis kažkokį palengvėjimą ir daug energijos, bei pasitikėjimo. Aš Reiki seanse labai atsipalaiduoju ir labai gerai jaučiuosi. Mandaloje aš supratau kokios spalvos ką reiškia. Aš Reiki seansuose labai gerai jaučiuosi ir labai džiaugiuosi kai einu pas jus“.

Kliento Vido atsiliepimas apie Reiki seansų poveikį jo sūnui (28 m.), kuris patyrė insultą ir po medicinio gydymo kreipėmės į Rūtą dėl Reiki seansų (2016 m.). Į Reiki seansus su meditacijomis sūnų atvedėme, jį prilaikydami. Pats jis naudojosi lazda ir rankos įtvaru. Į septintą Reiki seansą su meditacijomis jis atvyko be rankos įtvaro, o aštuntą be lazdos ir ėjo pats, be artimųjų pagalbos. Man kaip Reiki Mercar Meistrei - Mokytojai, tai pats didžiausias įvertinimas. Žemiau gerb. Vido atsiliepimas apie Reiki seansus su meditacijomis, kuriuos lankė visa šeima (žmona, paauglė dukra, sūnus Laurynas ir jis pats):
"Pagerėjimas yra. Matosi, kad fiziškai Laurynas pasidarė stipresnis, tvirčiau vaikšto, daro daugiau judėsių su paralyžiuota ranka. Sumažėjo depresija ir nerimas. Kadangi visa šeima dalyvavome Reiki seansuose su meditacijomis, galiu pasakyti, kad visi tapome energingesni, linksmesni. Lengviau tapo spręsti iškylančias problemas. Sumažėjo kaltinimų ir priekaištų, atsirado daugiau problemų sprendimų būdų. Viskas vyksta daug ramiau, be streso. Ir visi tuo patenkinti. Ačiū Tau, Rūta."

 

 

Vaikai ir jaunimas susidomėjęs Reiki gydymo menu gali jo mokytis pas Rūta Janulevičienę, Reiki Mercar Meistrę ir Karūna Reiki Meistrę. Prašome kreiptis šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com