Giluminis Reiki seansas su meditacija

Jaučiatės įstrigę kasdieninėje rutinoje? Nerimaujate dėl praeities, ar dėl dabarties? Giliai žinote, kad kažkas ne taip...

Išbandykite Reiki seansą, kuris šimtmečius buvo naudojamas siekiant atkurti pusiausvyrą organizme. 

Giluminis Reiki seansas su meditacija leis paleisti neigiamus įsitikinimus ir  emocijas, kurios gali trukdyti progresui į laimę ir meilę sau.

Prieš Reiki seansą atliksime neigiamų emocijų paleidimo praktiką, kuri palengvins praeities ar dabarties skausmą, nuoskaudas. Paleistos emocijos Reiki seanso metu suteiks gilų kūno ir dvasios atsipalaidavimo ir palengvėjimo jausmą.

Reiki seansas naudojamas norint ištrūkti iš kasdieninės rutinos, praeities nuoskaudų ir baimių. Meditacija padės sumažinti įtampą, nerimą, stresą, harmonizuoti jausmus, nuotaikų svyravimus.

Seanso metu naudosime Reiki energiją, nukreipiant ją į kūno energetinius centrus, kuriose yra disbalansas. Pabaigoje atliksime harmonizuojančią meditaciją.

Giluminio Reiki seanso su meditacija trukmė 2 valandas – 120 EUR 

Ko tikėtis Reiki seanso metu su meditacija? 

Reiki seansas vyksta giliam atsipalaidavimui skirtoje aplinkoje. Prieš kiekvieną seansą Reiki Meistras pasirūpins, kad kambarys būtų energetiškai išvalytas. Kvalifikuotas Reiki Meistras individualaus pokalbio metu nustatys kliento lūkesčius seansui, aptarsite situacijas, kurios tuo momentu neramina.  Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, skambant atpalaiduojančiai muzikai. Tai labai atpalaiduojanti ir neinvazinė energetinė terapija, kuri leis jums jaustis atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu jau po vieno seanso. 

Paslauga netinka asmenims su širdies stimuliatoriais ir kita elektronine įranga, palaikančia vidaus organų funkcijas.
Nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvų (globėjų) sutikimas.

Registruotis Reiki seansui galite telefonu: +370 616 11447 arba el. p.: rutareiki@mail.com