30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkis su Ruta Reiki Mercar

Savęs pažinimo praktikos, DNR suaktyvinimas per praktikas, Reiki ir sąmoningumo praktikos, afirmacijos, meditacijos
Prasideda 2023 m. Balandžio 7 d. 
Investicija 52,00 EUR arba USD
Reiki yra energijos medicinos rūšis, kilusi iš Japonijos. Energetinės medicinos pagrindai tokie pat seni kaip ir istorija.
Reiki yra japoniškas žodis. „Rei“ reiškia „Dievo išmintis arba aukštesnė jėga“, o „Ki“ reiškia „gyvybės jėgos energiją“.
Moksliniu požiūriu Reiki yra biofotonų (šviesos) emisija, perduodama iš vienos organinės rūšies į kitą. Reiki subalansuoja gavėjo sutrikimus jo kūno bioenergijos lauke. Kaip Albertas Einšteinas XX amžiaus 20-ajame dešimtmetyje pareiškė savo lygtyje, viskas, įskaitant mūsų kūną, yra sudaryta iš energijos.
Žavinga ar ne? Viskas gyvenime yra moksliniame lygmenyje, sudaryta iš energijos. Jūsų puikus kūnas yra pagamintas iš energijos, o kartu su kūnu jūs turite galimybę skleisti ir sugerti energiją. Tai Reiki grožis ir galia. Jūs turite galimybę pakeisti ir subalansuoti savo energiją.
Jūs esate energija.
Ir aš galiu jus vesti.
Šiame 30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkyje aš padėsiu jums pažinti save, atskleisti Reiki praktikų kasdienybės grožį ir naudą sau, savo šeimai ir kitiems žmonėms. Lengviau įveiksite nenaudingus ir jau atitarnavusius gyvenimo modelius bei emocijas, nes Reiki energijos srautas, kuriuo bus pripildytos praktikos ir meditacijos paruoš jūsų energijos pakylėjimui, tam kad taptumėte geriausia/-iu savimi. 
Į šį kursą įeina viskas, pradedant nuo mano asmeninių praktikų, įskaitant vedamas meditacijas ir praktikas, padedančias palaikyti gilesnį ryšį su savo sugebėjimais, harmonizuojant save ir nedideliais priminimais, kad reikia daugiau atjautos, švelnumo ir gerumo sau net sunkiausiomis ar chaoso pripildytomis dienomis.
Reiki gydymas skirtas visiems!
30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas yra jūsų būdas rasti visišką pusiausvyrą ir visišką savo zeną. 
30 dienų gausite vieną 20-30 minučių Reiki praktikas ir vedamos meditacijos užsiėmimą per dieną tiesiai į savo el. pašto dėžutę.
30 dienų naudosite zen, kur tik norite. Viskas, ko jums reikia norint pradėti, yra elektroninio pašto adresas ir 20-30 minučių per dieną atsipalaiduoti ir leisti Reiki harmonizuoti jus. Prisijunkite prie Ruta Reiki Mercar ir daugybės kitų šioje nuostabioje kelionėje.
Gali prisijungti visi, norintys išmokti nuraminti savo mintis ir būti šiek tiek mažiau įtempti. Ankstesnė patirtis nebūtina.
30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkis su Ruta Reiki Mercar apima:
Kasdienines 20-30 minučių Savęs pažinimo praktikas, DNR suaktyvinimą per praktikas, Reiki ir sąmoningumo praktikas, afirmacijas, vedamą meditacijos užsiėmimą. 
Visi užsiėmimai skirti pamaitinti jūsų protą, kūną ir sielą.
Atjautos ir gerumo afirmacijos net sunkiausiomis ar chaoso pripildytomis dienomis. 
Premija! Gaukite 60,00 EUR nuolaidą 2023 m. Kovo mėn. Reiki Mercar pakopų mokymams (kupono kodas bus išsiųstas registruojantis).
Vieta:
Kursų įrašai kasdien siunčiami į el. pašto dėžutę.
Investicija: 52 EUR arba USD (Kursai vyks lietuvių ir anglų kalba).
30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkis su Ruta Reiki Mercar investicija ir registracija:
•Investicija 52,00 EUR į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą iššūkyje anksčiau kaip prieš 3 d. iki jo pradžios – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus arba nepranešus apie nedalyvavimą iššūkyje likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Sumokėjus prašau informuoti mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamą iššūkį. Gavus Jūsų apmokėjimą atsiųsių jums nuolaidos kodą.
Kiti mokėjimo būdai:
Galite mokėti per paypal. Dėl detalios informacijos susisiekite su manimi asmeniškai el.paštu rutajan369@gmail.com arba rutareiki@mail.com
30 dienų savęs pažinimo per Reiki praktikas iššūkį su ves Rūta Janulevičienė (Ruta Reiki Mercar)
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).