Apie mus rašo Interneto portalas kaunodiena.lt

Interneto portale http://kaunodiena.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu “Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore”

Tarptautinė labirintų organizacija kaunietę Rūtą Janulevičienę išrinko labirintų ambasadore Lietuvoje ir Europoje. Ji tapo trečiąja labirintų ambasadore senajame žemyne. "Ruošiu projektą rengti labirintų užsiėmimus mokyklose, kad galima būtų organizuoti užsiėmimus mokiniams aktualiais klausimais, pavyzdžiui, išsivaduoti iš neigiamų emocijų – baimės, pykčio, patyčių arba sustiprinti mokinių gebėjimą siekti savo tikslų, stiprinti savo fizinį ir energinį kūnus, išmokti pasitikėti savimi, tapti savo gyvenimo lyderiais.

Raginu visus susidomėjusius  pedagogus ir vadovus padėti moksleiviams pažinti save unikaliu ir labai naujovišku metodu – per labirinto terapiją. Bendradarbiausiu su visais, kurie kreipsis ir norės organizuoti praktinius užsiėmimus naudojant labirintą", – kviečia R.Janulevičienė. Su straipsniu galite susipažinti šioje nuorodoje: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauniete-isrinkta-labirintu-ambasadore-821817.