Ar esate pasirengusi/-ęs pradėti viską naujo? Užtemimo koridoriaus praktikos

2022 m. Spalio 25 prasidės Jaunatis Skorpiono ženkle ir tą pačią dieną įvyks dalinis Saulės užtemimas, kuris atvers dviejų savaičių užtemimo koridorių. Užtemimo koridorius baigsis lapkričio 8 dieną pilnu Mėnulio užtemimu. Užtemimo laikotarpis laikomas išbandymų, nelaimių ir konfliktų paaštrėjimo metas.
Tai metas, kai galite viską pradėti iš naujo, tačiau reikia žinoti ką galima daryti užtemimo koridoriuje, ko negalima ir ką būtina, norint, kad mūsų tikslai, siekiai ir svajonės išsipildytų.

Tai gali reikšti: – pradėti iš naujo visą gyvenimą – iš naujo pradėti santykius, kurie pasimetė – suteikite sau antrą galimybę viską susitvarkyti – suteikite kitam galimybę pradėti iš naujo - nuspręsti, kad praeitis yra praeitis, ir jūs judate toliau – darykite viską, kad jaustumėtės GAIVIAI! Taigi, ką turėtumėte daryti Jaunaties užtemimo metu? – Ateikite, prisijungdami virtualiai į mano rengiamas užtemimo koridoriaus dirbtuves, kurios vyks kiekvieną dieną nuo 2022 10 25 su Jaunaties praktika iki 2022 11 08. Iš viso 15 dienų.
Tikėkite, kad galite pradėti viską iš naujo, kad atsikratytumėte praeities rūpesčių. Užtemimo laikotarpis laikomas išbandymų, nelaimių ir konfliktų paaštrėjimo metu. Spalio 25-osios užtemimas, įvyksiantis Skorpiono ženkle, turi perdėtą griaunančią jėgą. Tai susiję su Skorpiono įtaka, kuri yra atsakinga už gyvybei pavojingas situacijas, karminius ryšius, skolas ir karminius mazgus. Mazgai turi įtakos ne tik asmenų gyvenimui. Jie traukia žmones į šeimos karmą, žmones, kuriems priklauso asmuo, būseną ar būsenas, kurioje jie gyvena. Todėl per tokį ilgą ir pavojingą laikotarpį svarbu sukurti ir laikytis elgesio strategijos. Svarbu neatsilikti nuo savo Sielos poreikių, o ne sekti kitų žmonių raginimais ir nuomonėmis. Nedarykite skubotų išvadų ir neapgalvotų veiksmų, nes karminių mazgų laikotarpiu karma veikia sunkiai ir atvirkščiai.
Jeigu norite pradėti iš naujo, išlikti pusiauvyroje, harmonijoje su savimi ir kitais, kviečiu į užtėmimo koridoriaus dirbtuves.
Kokią naudą gausiu dalyvaudama/-as užtemimo koridoriaus praktikose? Duosiu Jums sakralius ir stiprius įrankius, apimančius:
• Praktikas ir mantras, padedančias išsilaisvinti iš negatyvių įsitikimų, karminių sutarčių ir susitarimų.
• Meditacijas, kurios padės susiderinti su savimi ir kitais.
• Praktikas, mantras ir mudras, padedančias įveikti nerimą ir stresą, pyktį, baimę ir negatyvias emocijas, kurios iškils keliaujant užtemimo koridoriumi.
• Praktikas, kurios padės mylėti save, susiderinti su kitais harmonijoje ir pusiausvyroje. Labiau pasitikėti savimi ir gyvenimu.
• Ir daug kitų bonusų, kuriais pasidalinsiu mūsų kelionėje.
Kada prasideda:
2022 10 25 19:00 val. pradžia atliksime Jaunaties praktiką ir pradėsime užtemimo koridoriaus kelionę. Susipažinsite su pagrindinėmis gairėmis.
Kur:
• Užtemimo koridoriaus praktikos vyks naudojant Zoom konferencijos programą. Kiekviena diena bus įrašoma. Įrašas jums bus pasiekiamas el. paštu.
Kaina ir trukmė:
• Kelionės kaina – 3 EUR dienai, trukmė – 15 dienų. Iš viso: 45 EUR. Kartu su Jaunaties praktika (Kaina – 12 EUR) – 57 EUR.
Registruokite čia:
Registracijai, prašysiu sumokėti užtemimo koridoriaus praktikos mokestį be Jaunaties praktikos - 45 EUR;
Užtemimo koridoriaus praktikos mokestį su Jaunaties praktika – 57 EUR į VšĮ "Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas", Luminor sąskaitą: LT044010051004206438, Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo nurodymo kopiją atsiunčiant el. p. rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com. Pasiteiravimui skambinkite: +37061611447.
Susitikimus ves
Rūta Janulevičienė
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė