Depresija tapo nūdienos problema. Daugelis depresijų paliudija, kaip žmonės nutolo vienas nuo kito, prarado džiaugsmą ir tikėjimą, tapo abejingi kasdieninei veiklai ir artimiesiems.

Žmogus patiria depresiją kai jaučia, kad nebegali išlaikyti emocinės įtampos ir dvasinio skausmo. Tai gali būti vaikystėje ar jaunystėje patirta skriauda, nemeilė, pažeminimas, išdavystė, atstūmimas, apleidimas, nuoskauda ir panašiai.
Kaip išsigydyti depresiją? Vienas iš paprastų būdų įveikti depresiją rekomenduojama Šri Satja Sai Babos mantra:

„Įkvėpdami ir iškvėpdami kaskart sakote: „So – Ham“, „Jis – aš“. „Soham“ – Pirmapradė mantra. Jos reikšmė: „Jis ir aš esame viena“. Ši mantra naikina Dievo ir žmogaus skirtybes. Kvėpavimas, šis savotiškas dieviškumo per jus pasireiškimas, visą gyvenimą jums primena, iš ko esate kilęs: iš Jo, Didžiosios Versmės, kuriančios ir puoselėjančios visa, kas gyva. (Stephan von Stepski-Doliwa knygoje ,,Sai Baba kalba Vakarams“2008, p. 179)

Pasistenkite būti švelnūs sau, atleisti sau pačiam, nieko nekaltinant. Objektyviai įvertinkite visus savo privalumus ir trūkumus, pripažinkite savo vertę ir iš naujo išmokite priimti ir pamilti save. O jei sunku tai padaryti pačiam, Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karūna Reiki Meistrė padės Jums iš naujo pažinti ir pamilti save ir išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Taip pat rekomenduojama kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į sveikatos priežiūros apsaugos specialistą, kad depresijos gydymas netaptų rimtesnė problema.

Tylos galia

Pasistenkite kiekvieną dieną 10 minučių nutraukti bet kokius darbus ir užsiėmimus ir pasinerti į tylą. Tai galima padaryti savo darbo vietoje, namuose ar gamtoje.
Pasinerkite į tylą nieko neveikdami, leisdami mintims tekėti sava vaga, negalvoti apie nieką konkretaus ir neatsakinėkite į jokius skambučius ar el. laiškus. Tiesiog šį laiką skirkite sau, savo vidinei harmonijai ir ramybei atstatyti. Pasistenkite sustabdyti savo vidinį dialogą.
Po 10 minučių sugrįžkite į realybę. Jus nustebins pasikeitusi Jūsų savijauta, paaštrėjusi nuojauta ir intuicija, vidinė ramybė ir gebėjimas lengviau susikoncentruoti į užduotis ir rasti išeitį iš sunkių situacijų.
Ypatingai pokyčiai stebins Jus jei trumpas tylos pertraukėles praktikuosite kiekvieną dieną.

Siunčiu Jums visiems daug Reiki palaiminimų. Rūta Reiki (2016)

 

 

IŠSILAISVINK NUO DEPRESIJOS, NEVILTIES, BAIMĖS
INDIVIDUALUS POKYČIŲ ŽEMĖLAPIS

Gyvenimas nelengvas. Visi kenčiame. Dažnai patiriame kur kas daugiau streso, velkame didžiulę naštą, jaučiame tuštumą, nerimą, esame savikritiškesni ir kur kas dažniau nei ankstesnės kartos patiriame depresiją. Daugelis blogai valdome savo jausmus, neišmanome kaip su jais veiksmingai tvarkytis. Dažniausiai dedame visas pastangas, kad jų išvengtume. Tokia įveikos strategija ypač skatina psichologinių sunkumų, kaip nerimo ir depresijos simptomus. Žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, jausmų vengimas jokios naudos neduoda.

Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju Aš per individualias psichologines monodramos praktikas, tyrinėjant savo bazinius jausmus (baimę, pyktį, liūdesį, pasibjaurėjimą, džiaugsmą, jaudulį, seksualinį susijaudinimą), slopinamus jausmus (nerimą, gėdą, kaltę), gynybos mechanizmus (t.y. viskas ko jūs griebiatės, kad išvengtumėte jausmų) kartu apjungiant Reiki seansus su meditacijomis. Tai yra jūsų individualus pokyčių žemėlapis, leidžiantis išjudėti iš psichologinių sunkumų, kad daugiau laiko galėtumėte būti ramesni ar energingesni.

Kai dairomės sveikimo užuominių net nevilty, depresijoje ar baimėje, taip pat atsargiai atkreipiame dėmesį į tai kas pozityvu, kas atrodo tikra ir teisinga. Individualių susitikimų metu įveikę gynybines užkardas, susiręstas dar vaikystėje, iš tiesų pajutę ir išgyvenę savo jausmus, net jei tie jausmai yra sielvartas ir pyktis, tikrai galiausiai pajusite palengvėjimą. Tačiau palengvėjimu jūsų patirtis neapsiribos – pajusite ką jūs, jūsų kūnai, jau senų seniausiai turėjo patirti ir išgyventi. „Sumažinti vienatvės jausmą“, „išgyventi jausmus kartu“, ir „būti kartu su“ svarbu ne tik dirbant su neigiamais, skausmingais išgyvenimais ar siekiant palengvinti kančias ar depresiją. Aš aktyviai ir patyrimiškai dirbsiu su teigiamais jausmais, kylančiais tarp manęs ir jūsų, kaip kliento, priimant jus tokį, koks jūs esate. Šie išgyvenimai šiek tiek primena palengvėjimo atodūsį, išsprūstantį, kai pataisote kreivai pakabintą paveikslą, kai galiausiai pajuntate tikrus, autentiškus kokios nors situacijos keliamus jausmus, ir viskas, regis, stoja į savo vietas ir atrodo teisingai. O jūs jaučiatės gerai. Viso šio proceso metu, aš būsiu su jumis kartu, empatiška, rūpestinga, draugiška, atidi ir palaikanti, kaip patikimas ir konfidencialus žmogus su kuriuo jūs jaučiatės saugiai – o tai esminė sveikimo link prielaida.

Kiekvieno susitikimo metu padėsiu Jums tyrinėti: kaip jaučiatės priimdami kito rūpinimąsi? Kas vyksta kūne, kai jaučiatės suprasta/-as? Per šį procesą suprasite, kodėl blokuojate tai, ko taip trokštate? Tokiu būdu galite pagaliau iš tiesų pajusti ir patirti rūpinimąsi, meilę, empatiją, susižavėjimą, supratimą ir jausmą, kad esate matoma/-as, gerbiama/-as, priimama/-as ir besąlygiškai mylima/-as. O kai pavyksta visus šiuos išgyvenimus išties pajusti, galite mėgautis jų tiekiama nauda. Meilei jaukiai išsiskleidus jūsų širdyse, o supratimui saugiai įsitaisius pilve, galite kur kas tvirčiau susigrumti su kasdieniniais gyvenimo iššūkiais.

Mūsų emocijos yra užprogramuotos smegenyse, kūne ir nervų sistemoje, tam kad galėtume išgyventi ir prisitaikyti gyvenime. Nors jausmai gali kelti nerimą, baimę, leidę sau juos perdirbti, sulauksite tik naudos: sielvartas padeda susitaikyti su tuo, kas įvyko. Pyktis leidžia patirti jėgą, aiškumą ir suteikia galios kovoti už save, kitus ir ginti visa, kas teisinga. Baimė skatina ieškoti saugumo, o džiaugsmas suteikia energijos ir pakursto norą bendrauti bei tyrinėti. Individualių susitikimų metu visiškai įsisąmoninus ir ištyrinėjus kiekvieną bazinį jausmą, išsivadavę nuo vienatvės jausmo, išmokę įveikti vidinius blokus ir išlaisvinti užgniaužtus jausmus, kad suprastumėte, ką iš tiesų jaučiate. Šio proceso pabaigoje sulauksite aukso puodo. O jame rasite transformaciją lydinčius jausmus (nuoširdumą, džiaugsmą, pasitikėjimą savimi, pasididžiavimą, dėkingumą, meilę sau ir tiems, kurie jums padeda, nuostabą ir t.t.), savo vidinę jėgą, atsparumą, aiškumą ir gebėjimą geriau suvokti, ko jums reikia ir kokių veiksmų imtis.

Dešimt individualių psichologinių monodramos praktikų, tyrinėjant savo bazinius jausmus (baimę, pyktį, liūdesį, pasibjaurėjimą, džiaugsmą, jaudulį, seksualinį susijaudinimą), slopinamus jausmus (nerimą, gėdą, kaltę), gynybos mechanizmus (t.y. viskas ko jūs griebiatės, kad išvengtumėte jausmų) kartu apjungiant Reiki seansus su meditacijomis, susilieja su kontepliatyviomis Rytų ir Vakarų tradicijomis nušviečia kelią, leidžiantį pasiekti pagrindines proto, kūno ir dvasios savybes, laukiančias kada bus jumyse pažadintos. Jas apibūdinantys procesai veda dosnumo, išminties, atjautos savo ir kitų atžvilgiu, ramybės, priėmimo, nuoseklumo, gerovės, pasinėrimo į tai, ką darote, lengvumo bei gilaus suvokimo į buvimo čia ir dabar būseną.

Išsilaisvink nuo depresijos, nevilties, baimės prasideda jūsų problemomis ir nusivylimu, o baigiasi gebėjimu atrasti giliai viduje slypinčius jūsų turtus ir sukurti individualų pokyčių žemėlapį. Šis giluminis optimizmas grindžiamas mokslinėmis žiniomis ir Reiki gydymo ir mokymo (10 metų), darbo su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktinių seminarų su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai) ir monodramos (6 metai) patirtimi.

KAINA IR REGISTRACIJA:

Individualus pokyčių žemėlapis, susidedantis iš individualių psichologinių monodramos praktikų, tyrinėjant savo bazinius jausmus (baimę, pyktį, liūdesį, pasibjaurėjimą, džiaugsmą, jaudulį, seksualinį susijaudinimą), slopinamus jausmus (nerimą, gėdą, kaltę), gynybos mechanizmus (t.y. viskas ko jūs griebiatės, kad išvengtumėte jausmų) kartu apjungiant Reiki seansus su meditacijomis.

• Individualus pokyčių žemėlapis, vieno susitikimo kaina – 81 EUR. Trukmė – 3 val.
• Įsigyjant 5 individualius pokyčių žemėlapius iš karto – 360 EUR kaina su nuolaida. Trukmė – 3 val.

Atliekant bankinį pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Individualus pokyčių žemėlapis“, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.

Informuojate el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate ir rezervuojate individualų susitikimą su manimi. Pasiteiravimui telefonu: +370 6 16 11447 arba el.paštu: rutajan369@gmail.com.

Išsilaisvink nuo depresijos, nevilties, baimės. Individualus pokyčių žemėlapis:

Veda: Rūta Janulevičienė - Reiki seansai ir mokymas Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 76, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 42, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 17. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Išsilavinimas Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime. Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime. Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 15 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 6 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje. Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė.

Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla Reiki sritis 2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja.

Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė ir nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV.

Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos praktikė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“. 2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė. Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų.

 

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų