Depresija tapo nūdienos problema. Daugelis depresijų paliudija, kaip žmonės nutolo vienas nuo kito, prarado džiaugsmą ir tikėjimą, tapo abejingi kasdieninei veiklai ir artimiesiems.

Žmogus patiria depresiją kai jaučia, kad nebegali išlaikyti emocinės įtampos ir dvasinio skausmo. Tai gali būti vaikystėje ar jaunystėje patirta skriauda, nemeilė, pažeminimas, išdavystė, atstūmimas, apleidimas, nuoskauda ir panašiai.
Kaip išsigydyti depresiją? Vienas iš paprastų būdų įveikti depresiją rekomenduojama Šri Satja Sai Babos mantra:

„Įkvėpdami ir iškvėpdami kaskart sakote: „So – Ham“, „Jis – aš“. „Soham“ – Pirmapradė mantra. Jos reikšmė: „Jis ir aš esame viena“. Ši mantra naikina Dievo ir žmogaus skirtybes. Kvėpavimas, šis savotiškas dieviškumo per jus pasireiškimas, visą gyvenimą jums primena, iš ko esate kilęs: iš Jo, Didžiosios Versmės, kuriančios ir puoselėjančios visa, kas gyva. (Stephan von Stepski-Doliwa knygoje ,,Sai Baba kalba Vakarams“2008, p. 179)

Pasistenkite būti švelnūs sau, atleisti sau pačiam, nieko nekaltinant. Objektyviai įvertinkite visus savo privalumus ir trūkumus, pripažinkite savo vertę ir iš naujo išmokite priimti ir pamilti save. O jei sunku tai padaryti pačiam, Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karūna Reiki Meistrė padės Jums iš naujo pažinti ir pamilti save ir išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Taip pat rekomenduojama kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į sveikatos priežiūros apsaugos specialistą, kad depresijos gydymas netaptų rimtesnė problema.

Tylos galia

Pasistenkite kiekvieną dieną 10 minučių nutraukti bet kokius darbus ir užsiėmimus ir pasinerti į tylą. Tai galima padaryti savo darbo vietoje, namuose ar gamtoje.
Pasinerkite į tylą nieko neveikdami, leisdami mintims tekėti sava vaga, negalvoti apie nieką konkretaus ir neatsakinėkite į jokius skambučius ar el. laiškus. Tiesiog šį laiką skirkite sau, savo vidinei harmonijai ir ramybei atstatyti. Pasistenkite sustabdyti savo vidinį dialogą.
Po 10 minučių sugrįžkite į realybę. Jus nustebins pasikeitusi Jūsų savijauta, paaštrėjusi nuojauta ir intuicija, vidinė ramybė ir gebėjimas lengviau susikoncentruoti į užduotis ir rasti išeitį iš sunkių situacijų.
Ypatingai pokyčiai stebins Jus jei trumpas tylos pertraukėles praktikuosite kiekvieną dieną.

Siunčiu Jums visiems daug Reiki palaiminimų. Rūta Reiki Mercar

Netradiciniai depresijos įveikos būdai

Depresija yra dažnas psichikos sveikatos sutrikimas, galintis turėti didelės įtakos kasdieniam žmogaus gyvenimui. Tačiau depresijos simptomus galima sumažinti, derinant netradicinius būdus. Štai keletas naudingų praktikų, kurios gali padėti:

Reguliariai mankštinkitės: įrodyta, kad mankšta pagerina nuotaiką ir mažina depresijos simptomus. Siekite bent 30 minučių fizinės veiklos kiekvieną dieną.

Miegokite pakankamai: Miegas yra būtinas fizinei ir psichinei sveikatai. Siekite miegoti 7-9 valandas kiekvieną naktį.

Rinkitės sveiką ir subalansuotą mitybą: subalansuota mityba, kurią sudaro vaisiai, daržovės, liesi baltymai ir nesmulkinti grūdai, gali padėti pagerinti nuotaiką ir energijos lygį.

Susitikite su kitais: Leisdami laiką su šeima ir draugais bei dalyvaudami jums patinkančioje veikloje, galite pagerinti nuotaiką ir palengvinti depresijos simptomus.

Praktikuokite sąmoningumo ir atsipalaidavimo metodus: tokia veikla kaip meditacija, joga ir gilus kvėpavimas gali padėti sumažinti stresą ir nerimą bei pagerinti nuotaiką.

Meskite iššūkį neigiamoms mintims: Depresija gali sukelti neigiamus mąstymo modelius. Pabandykite atpažinti šias mintis ir pakeisti jas pozityvesnėmis ir realistiškesnėmis.

 Atminkite, kad atsigauti nuo depresijos reikia laiko ir kantrybės. Svarbiausia – būti švelniam sau ir prireikus kreiptis pagalbos.

 Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

Depresijos įveikimas naudojant Reiki: alternatyvus gydymo būdas

Depresija yra dažnas psichikos sveikatos sutrikimas, galintis turėti didelės įtakos kasdieniam žmogaus gyvenimui. Nors tradiciniai gydymo būdai, tokie kaip terapija ir vaistai, yra veiksmingi daugeliui žmonių, kai kuriems žmonėms taip pat gali būti naudingi alternatyvūs gydymo būdai. Viena iš tokių alternatyvų yra Reiki.

Reiki yra alternatyviosios terapijos forma, kuri apima energijos perdavimą iš praktikuojančio asmens klientui, kad būtų skatinamas viso kūno atsigavimas, atsipalaidavimas ir neigiamas minčių ar skausmo paleidimas. Reiki yra universali gyvybinės jėgos energija, kuri teka per visus gyvus dalykus ir šią energiją galima panaudoti fizinei, emocinei ir dvasinei gerovei gerinti. Štai keletas galimų Reiki privalumų įveikiant depresiją:

Atsipalaidavimas: Reiki gali padėti sumažinti stresą ir nerimą bei skatinti gilaus atsipalaidavimo jausmą, kuris gali pagerinti nuotaiką ir palengvinti depresijos simptomus. Švelnus prisilietimas ir raminanti Reiki seanso atmosfera gali sukurti ramybės ir atsipalaidavimo jausmą, padėti nuraminti protą ir sumažinti streso bei nerimo jausmus.

Padidėjęs noras pažinti save: Reiki gali padėti didinti savimonę ir sustiprinti dvasinį augimą, o tai gali padėti geriau suprasti save ir stiprinti ryšį su savo vidiniu aš. Tai gali padėti asmenims nustatyti pagrindines depresijos priežastis ir sukurti naujus būdus, kaip susidoroti su šia būkle.

Geresnis energijos lygis: Reiki gali padėti subalansuoti kūno energiją ir pagerinti energijos lygį, o tai gali pagerinti nuotaiką ir sumažinti depresijos simptomus. Reiki gali padėti pašalinti bet kokius organizmo energijos užsikimšimus ar sutrikimus, atkurti pusiausvyrą ir sistemos gyvybingumą.

Skausmo malšinimas: Reiki gali padėti sumažinti fizinį skausmą, kuris gali pagerinti bendrą savijautą ir sumažinti depresijos simptomus. Įrodyta, kad Reiki veiksmingai mažina skausmą, susijusį su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip artritas ir fibromialgija.

Geresnis miegas: Reiki gali paskatinti gilų atsipalaidavimą, o tai gali pagerinti miego kokybę ir padėti sumažinti depresijos simptomus. Geras nakties miegas yra būtinas fizinei ir psichinei sveikatai, o Reiki gali padėti sukurti būtinas sąlygas ramiam ir jauninančiam miegui. Svarbu nepamiršti, kad Reiki neturėtų būti naudojama kaip tradicinio gydymo ar terapijos pakaitalas. Tačiau, kai Reiki naudojama kartu su kitomis gydymo formomis, ji gali būti naudingas papildymas depresijos įveikimo procese. Jei norite išbandyti Reiki, galite užsiregistruoti Kvantiniam Šviesos Reiki seansui, daugiau skaitykite šioje nuorodoje https://www.rutareiki.com/kvantinis-sviesos-reiki-seansas, susisiekti galite tel. +370 616 11 447 arba el. p. rutareiki@mail.com

 Apibendrinant galima teigti, kad Reiki yra švelni ir neinvazinė alternatyvi terapija, kuri gali padėti sumažinti depresijos simptomus skatinant atsipalaidavimą, didinant savimonę, gerinant energijos lygį, mažinant skausmą ir gerinant miegą. Nesvarbu, ar norite papildyti esamą gydymą, ar ieškote alternatyvaus gydymo metodo, Reiki gali būti vertas dėmesio kaip būdas įveikti depresiją ir pagerinti bendrą savijautą.

 Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

 

 

 

 

 

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų