Depresija tapo nūdienos problema. Daugelis depresijų paliudija, kaip žmonės nutolo vienas nuo kito, prarado džiaugsmą ir tikėjimą, tapo abejingi kasdieninei veiklai ir artimiesiems.

Žmogus patiria depresiją kai jaučia, kad nebegali išlaikyti emocinės įtampos ir dvasinio skausmo. Tai gali būti vaikystėje ar jaunystėje patirta skriauda, nemeilė, pažeminimas, išdavystė, atstūmimas, apleidimas, nuoskauda ir panašiai.
Kaip išsigydyti depresiją? Vienas iš paprastų būdų įveikti depresiją rekomenduojama Šri Satja Sai Babos mantra:

„Įkvėpdami ir iškvėpdami kaskart sakote: „So – Ham“, „Jis – aš“. „Soham“ – Pirmapradė mantra. Jos reikšmė: „Jis ir aš esame viena“. Ši mantra naikina Dievo ir žmogaus skirtybes. Kvėpavimas, šis savotiškas dieviškumo per jus pasireiškimas, visą gyvenimą jums primena, iš ko esate kilęs: iš Jo, Didžiosios Versmės, kuriančios ir puoselėjančios visa, kas gyva. (Stephan von Stepski-Doliwa knygoje ,,Sai Baba kalba Vakarams“2008, p. 179)

Pasistenkite būti švelnūs sau, atleisti sau pačiam, nieko nekaltinant. Objektyviai įvertinkite visus savo privalumus ir trūkumus, pripažinkite savo vertę ir iš naujo išmokite priimti ir pamilti save. O jei sunku tai padaryti pačiam, Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karūna Reiki Meistrė padės Jums iš naujo pažinti ir pamilti save ir išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Taip pat rekomenduojama kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į sveikatos priežiūros apsaugos specialistą, kad depresijos gydymas netaptų rimtesnė problema.

Tylos galia

Pasistenkite kiekvieną dieną 10 minučių nutraukti bet kokius darbus ir užsiėmimus ir pasinerti į tylą. Tai galima padaryti savo darbo vietoje, namuose ar gamtoje.
Pasinerkite į tylą nieko neveikdami, leisdami mintims tekėti sava vaga, negalvoti apie nieką konkretaus ir neatsakinėkite į jokius skambučius ar el. laiškus. Tiesiog šį laiką skirkite sau, savo vidinei harmonijai ir ramybei atstatyti. Pasistenkite sustabdyti savo vidinį dialogą.
Po 10 minučių sugrįžkite į realybę. Jus nustebins pasikeitusi Jūsų savijauta, paaštrėjusi nuojauta ir intuicija, vidinė ramybė ir gebėjimas lengviau susikoncentruoti į užduotis ir rasti išeitį iš sunkių situacijų.
Ypatingai pokyčiai stebins Jus jei trumpas tylos pertraukėles praktikuosite kiekvieną dieną.

Siunčiu Jums visiems daug Reiki palaiminimų. Rūta Reiki (2016)

 

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų