Reiki senovinis gydymo metodas

Reiki senovinis gydymo metodas

Reiki - senovinis gydymo metodas, kurio šaknys glūdi Tibeto Lotoso sutrose, yra savęs gydymo bei pagalbos kitiems priemonė. Reiki išvertus iš japonų kalbos, reiškia – „universali Visatos gyvybinė energija“, suformuota spindulio pavidalu. Reiki – tai spindulys, kuris turi pradžią ir pabaigą. Spindulio pradžia – Kūrinijos ištakose, o pabaiga – ten, kur mes jį siunčiame, ištardami Reiki kanalo atvėrimo kodą. Reiki pradininku laikomas Dr. Mikao Usui, kuris 19 amž. Reiki terapiją atvėrė iš naujo. Ši sąvoka apibrėžia gydymo rankomis, streso šalinimą ir meditacijos meną. Dr. Mikao Usui visą savo gyvenimą pašventė šio meno tyrinėjimui ir atrado raktą į tūkstantmenčius skaičiuojančią gydymo rankomis tradiciją, kurios metu universali Visato gyvybinė energija perduodama per rankas.

Plačiausia prasme, Reiki – tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo amžiaus, intelekto, išsilavinimo bei dvasinio išsivystymo lygio, todėl prieinamas daugumai. Šį metodą visame pasaulyje naudoja įvairių religijų bei įsitikinimų žmonės. Reiki yra išminties energija, kuri visada veikia vardan aukščiausiojo duodančio ir gaunančio gerovės, padeda žmogui surasti geresnį sprendimą daugelyje gyvenimo situacijų.

Sveikam žmogui Reiki energija suteikia atsipalaidavimą ir atgaivina, subalansuoja dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius bei suderina visus energetinius centrus (čakras) ir energijos lauką, išvalo ir sustiprina žmogaus gyvybinės energijos tekėjimą. Reiki galima naudoti vieną arba kartu su medicininiu gydymu, tačiau Reiki nėra medicinos ir kitų sveikatos priežiūros pakaitalas. Esant rimtiems sveikatos sutrikimams ar ilgalaikiam kūno ir dvasios disbalansui gali būti reikalingi ilgalaikiai Reiki terapijos seansai arba didžiulis noras mokytis Reiki Mercar meno pačiam žmogui.