KAIP EFEKTYVIAI PANAUDOTI AUKSINIUS ŠVIESOS ŠAMBALOS KODUS ENERGETINIAM APSIVALYMUI, APSAUGAI, SVEIKATAI, ŠVIESAI, MEILEI IR LAIMEI

Rūta Janulevičienė, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė ves praktinį seminarą “Kaip efektyviai panaudoti Auksinius Šviesos Šambalos Kodus energetiniam apsivalymui, apsaugai, sveikatai, šviesai, meilei ir laimei” - 4 val.(su 30 min.pertrauka).
Kada: 2022 m. Sausio 12 d. nuo 18:00 iki 22:00 val.

Kviečiu į unikalų, asmenine patirtimi išjaustą ir pasiteisinančia energetinio ir dvasinio gydymo sistemos parengtą praktinį seminarą, kuris remsis Georgios Mylonas Geom knyga ir mano praktine patirtimi. Auksiniai Šviesos Šambalos kodai siūlo energetinį apsivalymą, apsaugą, šviesos, meilės, laimės, ramybės, palaimos, džiaugsmo ir sveikatos visumą, pakylėjimą ir vedimą.
Šią energetinę dvasinę gydymo sistemą sudaro 153 auksiniai šviesos, meilės ir dvasios kodai. Juos dosniai pasiūlė begalinė, amžina, visagalė dvasios dimensija Šambala. Šambala yra Didžiųjų Šviesos Mokytojų ir Šventųjų Šviesos Archangėlų eterinė krištolo rezidencija. Dieviškosios dvasinės būtybės, pasižyminčios aukščiausia išmintimi, atjauta, grožiu ir pirmapradžiu tobulumu pasiūlė šiuos kodus. Šiame praktiniame seminare:
* Sužinosite kokie yra Auksiniai Šviesos Šambalos kodai?
* Šambala yra Didžiųjų Šviesos Mokytojų ir Šventųjų Šviesos Archangėlų eterinė krištolo rezidencija.
*Kodėl jie veikia ir kokia nauda?
* Kaip juos efektyviai energetiškai aktyvuoti savo ir kitų gydymui?
* Kaip juos panaudoti, kad pakelti žmogaus energijos ir sąmonės lygį.
* Kaip juos nukreipti ir išreikšti žmogaus ketinimus į išorinį pasaulį, kasdienį gyvenimą ir materialią tikrovę?
* Veiksminga, paprasta, praktiška ir lengvai naudojama priemonė, kuri subalansuoja du proto, logikos ir intuicijos aspektus iš vienos pusės, lygiagrečiai naudojant kodus ir dvasines energijas, savybes ir galias iš kitos pusės. Kaip juos panaudoti Reiki ar kitoje alternatyvioje terapijoje ar kasdieninėje veikloje?
* Šviečiantys kodai, kurie padaugina meilės ir šviesos intenciją bei vibraciją žemėje ir aktyviai prisideda prie aukščiausio savojo ir visų gėrio. Tikrai brangūs „dvasiniai vitaminai” reikalingi visiems šiais įtemptais laikais!
Registracijai į šį nuostabų ir praktinį seminarą, prašysiu sumokėti mokestį - 99 EUR VšĮ "Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas", Luminor sąskaitą: LT044010051004206438, Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo nurodymo kopiją atsiunčiant el. p. rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com. Pasiteiravimui skambinkite: +37061611447.
Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai Jūsų nurodytu el. p. adresu.
Praktinį seminarą ves
Rūta Janulevičienė
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoj