Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas ir dar daugiau – viskas apie praktinę gydymo terapiją, kurios šaknys yra budistų šventraščiuose
Reiki energija padeda spręsti įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo ir nerimo, depresijos iki egzemos ir nemigos ir daugelio kitų negalavimų.
Po dviejų valandų Reiki seanso su meditacija klientas jaučiasi lengvesnis, laimingesnis ir daug labiau atsipalaidavęs. Didžiąją dalį nemalonumų patiriame dėl energijos užsikimšimo mūsų kūne. Šie blokai veikia mūsų fizinę, psichinę ir emocinę būseną.

Per 11 Reiki praktikuojančių metų kartu atlikdama mokslinį darbą su Klaipėdos universitetu “Reiki ir Kinezeterapijos poveikis išsėtine skleroze, sergantiems neįgaliems jų gyvenimo kokybei, depresijai, nuovargiui”
padėjau žmonėms Lietuvoje ir pasaulyje susidoroti su nerimu, sielvartu, depresija, traumomis, lėtinėmis ligomis, psichiniu nuovargiu ir kitomis fizinėmis bei emocinėmis problemomis.
Aš padedu savo klientams susigrąžinti savo kūno pusiausvyrą nukreipiant į juos „gydomąją“ energiją. Reiki energija, kuri ateina iš visatos, suaktyvina gavėjo kūną, kad jis/ji pats/pati išgytų.
Reiki yra alternatyvios terapijos forma. Jos šaknys yra budistiniuose sanskrito raštuose, o XIX amžiaus pabaigoje jį iš naujo atrado japonų mokslininkas ir filosofas Mikao Usui. Reiki yra „universali gyvybės jėga“ arba, paprasčiau tariant, judanti šviesos energija. Mes esame apsupti energijos ir esame energija, kiekviena mūsų kūno ląstelė nuolat vibruoja į ją. Dabartinė Usui sukurta Reiki forma suteikia mums tiesioginę prieigą prie šios gyvybinės jėgos, kad sustiprintume natūralų mūsų kūno gebėjimą gydytis.
Mikao Usui paskyrė savo gyvenimą tam, kad surastų natūralią praktinio gydymo sistemą, kurią kiekvienas galėtų išmokti, kad galėtų pritaikyti gydymą sau ar kitiems. Jis sėmėsi žinių iš kelių šaltinių, įskaitant tekstus apie mokslą, religiją ir kultūrą, nors Reiki neturi religinės doktrinos.
Prieš Reiki seansą su praktika ir meditacija mes aptariame su klientu problemas, kurias klientas nori išspręsti, ir klausiu, kas vyksta jų gyvenime, kad geriau suprasčiau, kaip jie jaučiasi ir kuo aš galėčiau padėti.
Prieš Reiki seansą atlieku „energijos nuskaitymą“, kad įvertinčiau, į kurias sritis pirmiausia reikia sutelkti dėmesį. Tada prasideda gydymas, uždedant rankas ant didžiųjų ir mažųjų kliento kūno čakrų vietų ir perduodama joms Reiki energija iš visatos.
Klientai Reiki seanso metu paprastai jaučia šilumą, malonią šviesos pulsaciją kūne. Klientai, kurie iš prigimties yra energetiškai jautresni, sako, kad jaučia energiją, šilumos ar didelio karščio pavidalu, sklindančią per savo kūną. Kai kurie jaučia dilgčiojimą, o kiti gali išgirsti ir jausti, kaip jų kūne atsiranda dujų burbuliukai. Aš taip pat turėjau klientų, kurie mato vaizdus, ​​spalvas ar šviesą, sklindančią per jų kūną, ir klientų, kurie tiesiog jaučia, kad gydymas veikia.
Dauguma žmonių po Reiki seanso išeina labiau atsipalaidavę, žvalesni ir įkvėpti. Klientai dažnai sako, kad jaučiasi lengviau, tarsi būtų “nuimtas” svoris. Šis svoris yra energetinės ir emocinės atliekos, kurios iki tol nebuvo pašalintos iš jų kūno. Reiki Mercar Gydovai yra universalios energijos kanalai, kurie perduodą Visatos energiją gydymui.
Reiki puikiai veikia kartu su tradicine Vakarų medicina. Per daugiau nei 11 Reiki gydymo ir mokymų praktikos metų, mačiau kaip Reiki padeda sprendžiant įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo, depresijos, nemigos iki vėžio ir kitų problemų, kuriuose klientai jautėsi „užstrigę“.
Nors mokslas dar nepripažino Reiki, moksliniai tyrimai parodė, kad ši energija pagrįsta gydymo technika gali duoti teigiamų rezultatų. Pavyzdžiui, 2015 m. mokslinis tyrimas, kurį atlikau kartu su Klaipėdos universitetu parodė, kad Reiki metodas taikomas kartu kineziterapija turi teigiamą poveikį sergančių išsėtine skleroze žmonių gyvenimo kokybei, mažina skausmą, didina raumenų jėgą, gerina eiseną ir pusiausvyrą. Viena tiriamoji į septintą kineziterapijos užsiėmimą ir Reiki seansą su meditacija atvyko naudodamasi vaikštyne, kuri jai pakeitė neįgaliojo vėžimėlį. Kita tiriamoji nusprendė mokytis ir įgijo Reiki Mercar Gydovo I pakopą, kuri skirta gydytis pačiam bei padėti savo artimiesiems. Daugiau info https://www.rutareiki.com/reiki-mokslinis-pagrindimas-ir-praktine-reiksme?fbclid=IwAR1mrkSrBsXKlQfXcjgEaXTCFgazbUcljzeKo82XujWLn7k4pNXrMLJdzD0
2014 m. žurnale “Pain Management Nursing” paskelbtoje apžvalgoje teigiama, kad Reiki gali padėti gydyti depresiją ir nerimą. 2011 m. “Oncology Nursing Forum” paskelbtame tyrime nustatyta, kad chemoterapijos pacientai, kuriems buvo atlikta Reiki, patyrė geresnę savijautą. Reiki gydymas vis labiau pripažįstamas ligoninėse, globos namuose ir vėžio palaikymo skyriuose visame pasaulyje. Tikėkimės, kad tai greitai bus ir Lietuvoje.
Šiuo metu pastebiu didėjantį Reiki populiarumą, kurį lėmia augantis susidomėjimas natūraliomis priemonėmis ir alternatyviomis terapijomis. Tai taip pat puikus būdas susidoroti su kasdieniu stresu. Tiems, kurie domisi savo dvasinės pusės tyrinėjimu, Reiki padeda tai padaryti saugiai, švelniai ir efektyviai.
Reiki praktika skatina rūpintis savimi ir yra puikus būdas sužinoti daugiau apie save, o tai sutampa su augančiu domėjimusi gerove, dėmesingumu ir asmeniniu tobulėjimu. Ir galiausiai, daugiau žmonių nori grįžti prie to, kas natūralu ir organiška, kai kalbama apie susidorojimą su jų negalavimais, tuomet Reiki tampa ta „grįžimo prie savęs pagrindų“ filosofija.
Daugelis Reiki Mercar praktikų patyrusių Reiki privalumus, išmoksta juos praktikuoti ant savęs ir kitų. Jie baigia Reiki Mercar I, II, III pakopų mokymų lygius ir keliauja toliau tampa Reiki Mercar Meistrais Mokytojais. Daugelis Reiki Mercar Gydovų pažymi, kad Reiki Mercar mokymai praverčia, ypač pandemijos metu, kai tiek daug žmonių patiria emocinių ir fizinių sunkumų. Didžioji dalis skausmo ir diskomforto, kurį jaučiame savo kūne, kyla dėl giliai įsišaknijusių problemų, kurių negalėjome atsikratyti, o Reiki gali padėti išgydyti tas kūno vietas, kuriose patiriame energijos blokadas, atrasti vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi ir gyvenimu, laimę bei meilę. Reiki tai besąlyginės meilės srautas.
Jei susidomėjote ir norite mokytis bei tobulėti kviečiu į teorinius ir praktinius mokymus Reiki Mercar I pakopa, kuri startuoja šį vakarą 19:00 val. Daugiau info https://www.rutareiki.com/reiki-mercar-i-pakopos-mokymai-2021-m-gruodzio-menesi?fbclid=IwAR3ByOeFgC7SyYVgTAWzSPw5OBCCNm98uwf5V_W82q7oLYPwrClE0uF5zyQ.
Gruodžio 9 d. startuoja Reiki Mercar II pakopa 19:00 val. Daugiau info https://www.rutareiki.com/reiki-mercar-ii-pakopos-mokymai-2021-m-gruodzio-menesi?fbclid=IwAR3AcrOgrFvcpKEfxKvGyR3xYYVLnD8fAqHaIx9tfrUXzE1J4R-3Xh9TmBc
Gruodžio 10 d. Reiki Mercar III pakopa 19:00 val. Informacija bus paskelbta artimiausiu metu.
Jeigu pageidaujate įveikti žiemos bliuzą kviečiu nuotoliniams Reiki seansams su meditacija arba registruotis ir atvykti į vietą. Daugiau skaitykite https://www.rutareiki.com/kaip-reiki-gali-padeti-iveikti...
Jeigu kyla klausimų galite kreiptis el.p. rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com
Tel. +37061611447.