Kaip Reiki gali padėti įveikti žiemos bliuzą?

Dienos trumpesnės, naktys ilgesnės, o švenčių fanfaros ateina ir praeina, todėl kartais tenka susimokėti daugybę sąskaitų. Nenuostabu, kad žiemos bliuzas daugeliui yra nuolatinis lankytojas. Žiema tam tikru metų laiku vyksta visame pasaulyje. Tačiau vien todėl, kad bliuzas gali belstis į jūsų duris, dar nereiškia, kad turite įleisti ir pakviesti pabūti jūsų namuose. Reiki gali būti vienas veiksmingiausių būdų įveikti žiemos bliuzą.
Žiemos bliuzo paaiškinimas:

Žiemos bliuzas gali pasiekti įvairų intensyvumą. Sezoninis afektinis sutrikimas arba intensyvi klinikinė depresija, kuri tęsiasi visą žiemą. Ji apima, bet neapsiriboja:
• Niūresne nuotaika, kurios niekaip negalite atsikratyti.
• Bendra apatija.
• Irzlumu.
• Nuoboduliu.
• Nuovargiu.
• Pernelyg dideliu mieguistumu. Sunkumais pabusti ar nemiegoti.
• Sumažėjusiu susidomėjimu aplinkiniais, noru būti šalia jų. Sumažėjusiu susidomėjimu užsiimti mėgstama veikla, kuri jums iki to laiko patiko.
• Angliavandenių troškimu, persivalgymu ir svorio didėjimu.
Mokslininkų duomenimis, aukščiau paminėtus žiemos bliuzo simptomus patiria nuo 10 iki 20 procentų žmonių. Reiki - gelbėk!
Reiki gali būti labai veiksminga priemonė:
• Įveikti žiemos bliuzą, ypač dėl gebėjimo atkurti pusiausvyrą, pagerinti nuotaiką ir sumažinti stresą.
• Atkūrti balansą. Trumpesnės žiemos dienos šviesos valandos ir bendras saulės šviesos trūkumas gali sukelti biocheminį disbalansą organizme. Šis disbalansas savo ruožtu gali prisidėti prie depresijos simptomų atsiradimo. Reiki yra energetinio gydymo technika, o tai yra jūsų modernus požiūris į savo sveikatą ir gerą savijautą. Reiki padeda žmonėms tapti energetiškai subalansuotiems – fiziškai, emociškai, psichiškai ir dvasiškai.
• Nuotaikos kėlimas. Reiki gali žymiai pagerinti jūsų nuotaiką, išlaisvindama jus iš neigiamų emocijų. Pagerėjusi nuotaika gali turėti domino efektą sprendžiant su neigiama nuotaika susijusias problemas, tokias kaip nerimas, pyktis, sumišimas, beviltiškumas ir depresija. Galite pastebėti laipsnišką teigiamos energijos padidėjimą kartu su atsinaujinusia energija ir entuziazmu. Teigiama nuotaika taip pat padeda išvalyti neigiamas mintis ir jausmus, kurie jus užgriuvo ir sutrikdė jūsų gyvybinių jėgų srautą. Pašalinus neigiamus blokus, jūsų gyvybinė jėga vėl galės laisvai ir laimingai tekėti visoje jūsų sistemoje, dar labiau sustiprindama jūsų pusiausvyrą ir gerovę.
• Streso mažinimas. Reiki gebėjimas sumažinti stresą suteikia dar vieną palengvėjimą, ypač todėl, kad lėtinis stresas ir neveiksmingi įveikos metodai gali prisidėti prie depresijos bet kuriuo metų laiku. Reiki iš tikrųjų yra sukurta taip, kad suaktyvintų jūsų kūno atsipalaidavimo reakciją, kuri gali nedelsiant išvaduoti jus nuo streso fiziniu, emociniu ir psichiniu lygiais.
Nors žiemos bliuzas linkę mus pakylėti savo šv. Kalėdiniais ir Naujametiniais renginiais, tačiau nėra jokios priežasties kęsti kančiose ir laukti pavasario ir vasaros. Reiki yra jūsų paslaugoms visą sezoną, kad padėtų ištirpdyti žiemos bliuzą.
Kviečiu registruotis 10 nuotoliniams Reiki seansams su meditacija. Jei norite atvykti į vietą tuomet susisiekite su manimi asmeniškai. Jų metu Jūs “paguldysite save” į fizinę ir dvasinę reanimaciją.
Kaina ir trukmė:
Nuotolinio Reiki seanso kaina su meditacija: 45 min./30 EUR.
• Žiemos bliuzo dovana Jums – 1 val. trukmės konsultacija su manimi, kurios kaina – 60 EUR.  Daugiau informacijos galite skaityti šioje nuorodoje: https://www.rutareiki.com/psichologines-konsultacijos-naudojant-psichodramos-metoda?fbclid=IwAR3Dc-2YjciaouPVaiaz0N4NN_udErmBLbvbwXWcV1vbsA00jPi067pz5g8
• Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas už 10 nuotolinių Reiki seansų su meditacija - 300 EUR  į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438.Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
• Taip jūs iš anksto rezervuojate savo sveikatinimosi laiką su manimi.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir/arba rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją.
• Jei pageidaujate atvykti į vietą, detali informacija su galiojančiomis rudens gyvybingumo impulso nuolaidomis rasite šioje nuorodoje: https://www.rutareiki.com/reiki-seansai-rudens-gyvybingumo-impulsas?fbclid=IwAR19bnNoFvbWWsD50tpsR_qKMNIU-rx-6c9oRDQSv7aMklL-U12_--FnKuY
Reiki seansus su meditacijomis atlieka:
Rūta Janulevičienė
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos asistentė
www.rutareiki.com