KAIP SUMAŽINTI GIMINĖS PRAKEIKSMO ENERGIJĄ?

Dar nepaskelbtas oficialiai, tačiau didelio susidomėjimo sulaukęs praktinis seminaras “Kaip sumažinti giminės prakeiksmo energiją?” į kurį dar galite registruotis, sumokėdami seminaro mokestį.
Registracija bus stabdoma rytoj 19:00 val. Tad paskubėkite. Liko viena diena.

Rūta Janulevičienė, VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” steigėja ir direktorė ves praktinį seminarą “Kaip sumažinti giminės prakeiksmo energiją?”
Visi matėme, kaip fizinės tėvų savybės perteikiamos jų vaikams. Jūs galite turėti didelę tėčio nosį ar motinos šypseną. Remiantis protėvių fizinėmis savybėmis, galite būti žemas ar aukštas, šviesiaodis ar tamsiaodis, tačiau vienas dalykas yra tikras: didelę dalį to, kas esate fiziškai, įtakoja paveldimumas.
Paveldimumas taip pat turi įtakos jūsų talentams, sugebėjimams, bruožams ir netgi jūsų mąstymui bei elgesiui. Visi esame girdėję frazę: „Kaip tėvas, taip ir sūnus“. Protėvių įtaka gali suteikti palaiminimų ar prakeikimų jūsų gyvenimui. Šios realybės supratimas suteikia galios pakeisti ne tik savo, bet ir šeimos narių gyvenimą.
Giminės prakeiksmo energija eina kraujo linijomis. Tėvų kaltė perkeliama į vaikus trečioje ir ketvirtoje kartose. Mūsų protėvių nebėra, bet mes prisiimame jų nuodėmingus įpročius, nusikaltimus. Kitaip tariant, net jei jie gali būti negyvi ir kape, jų nedorybė lieka su jumis.
Čia yra pateikti tik keli prakeiksmų simptomai, perduoti mūsų protėvių:
~ Skurdas.
~ Paveldima liga.
~ Skyrybos.
~ Prievarta prieš vaikus.
~ Seksualinė prievarta.
~ Smurtas šeimoje.
~ Alkoholizmas.
~ Priklausomybė nuo narkotikų ir kt.
~ Amoralumas.
~ Svetimavimas.
~ Iškrypimas.
~ Depresija.
~ Painiava.
~ Baimė.
~ Neryžtingumas.
~ Panikos priepuoliai.
~ Psichinė liga.
~ Savižudybė.
~ Destruktyvus požiūris ir elgesys.
Daugelis žmonių, jei ne dauguma, gali nustatyti kai kuriuos iš šių simptomų, kurie buvo perduodami iš kartos į kartą. O kaip Jums? Ar pažvelgę ​​į savo šeimos medį matote kurio nors iš šių dalykų simptomų modelį?
Kada: 2021 m. Birželio 9 d. nuo 20:30 val. iki 22:30 val.
Kam skirta: Seminaras tinka visiems siekiantiems, gerinti savo šeimos gyvenimą, išvaduojant save ar šeimos narius iš giminės prakeiksmo energijos ar ją sumažinant.
Maksimalus dalyvių skaičius grupėje iki 30 žmonių.
Kaina - 21 EUR.
Registracijai, prašysiu sumokėti praktinio seminaro mokestį - 21 EUR į VšĮ "Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas", Luminor sąskaitą:LT044010051004206438, Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo nurodymo kopiją atsiunčiant el. p. rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com. Pasiteiravimui skambinkite: +37061611447.
Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai Jūsų nurodytu el. p. adresu.
Praktinį seminarą ves
Rūta Janulevičienė
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Nominacijų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos asistentė