KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

2022 m. Gegužės 8-9 d. nuo ‪11:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.Karuna Reiki mokymo metu praktikas*susipažįsta su atjautos metodais ir praktiškai išgyvena bei išmoksta mažinti savo ar kito žmogaus kančią ir skausmą;*išmoksta harmonizuoti savo ir kito asmens energetinius centrus garso pagalba, išmoksta čakrų virpinimo būdų ir gydomųjų garsų tonacijų ir giedojimo technikų;*susipažįsta ir išmoksta su Karuna Reiki simboliais, kurie padeda gydyti savo ar kliento negalavimus ląstelės lygmeniu, spręsti karmines programas ir priežastis, mažinti negatyvias emocijas ir savo „šešėlinį aš“, pritraukti laimę ir pagreitinti savo svajonių įgyvendinimą.Karuna Reiki Iniciacijos metu atveriamos Širdies ir Karunos čakros, kurios sujungia praktiką su Archangelų, Šviesos būtybių ir Dvasinių Mokytojų energijomis. Tai Naujojo Amžiaus energija, kuri pasižymi subtilesniais besąlyginės meilės ir užuojautos virpesiais.Jei jūs norite patirti aukštesnius vibracijos virpesius tekančius jūsų kūnu, išmokti mažinti skausmą ir kančias savo ir artimųjų žmonių tarpe, gamtoje ir gyvūnuose bei prisidėti prie Žemės Motinos karmos transformacijos, tai šis mokymas yra skirtas kaip tik Jums.
Su mokymų programa galite susipažinti skiltyje Reiki mokymai ir pakopos https://www.rutareiki.com/karuna-reiki-i-pakopa.

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina: 200 EUR. Į kainą įeina praktinė mokymo medžiaga, iniciacija ir diplomas.Mokymų sumą 200 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina:Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina: 200 EUR. Į kainą įeina praktinė mokymo medžiaga, iniciacija ir diplomas.Mokymai vyksta su pertraukomis. Užkandžius atsinešame patys.Karuna Reiki I pakopos registracija:Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447.