Karuna Reiki mokymai liepos mėnesį

Liepos 6-7 d. nuo 10:00 iki 18:00 val. kviečiame mokytis ir gilinti žinias Karuna Reiki mene. Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.

Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.

Karuna Reiki mokymo metu praktikas susipažįsta su atjautos metodais ir praktiškai išgyvena bei išmoksta mažinti savo ar kito žmogaus kančią ir skausmą; harmonizuoti savo ir kito asmens energetinius centrus garso pagalba, išmoksta čakrų virpinimo būdų ir gydomųjų garsų tonacijų ir giedojimo technikų, susipažįsta su Karuna Reiki simboliais, kurie padeda gydyti savo ar kliento negalavimus ląstelės lygmeniu, spręsti karmines programas ir priežastis, mažinti negatyvias emocijas ir savo „šešėlinį aš“, pritraukti laimę ir pagreitinti savo svajonių įgyvendinimą. Karuna Reiki Iniciacijos metu atveriamos Širdies ir Karunos čakros, kurios sujungia praktiką su Archangelų, Šviesos būtybių ir Dvasinių Mokytojų energijomis. Tai Naujojo Amžiaus energija, kuri pasižymi subtilesniais besąlyginės meilės ir užuojautos virpesiais.

Jei jūs norite patirti aukštesnius vibracijos virpesius tekančius jūsų kūnu, išmokti mažinti skausmą ir kančias savo ir artimųjų žmonių tarpe, gamtoje ir gyvūnuose bei prisidėti prie Žemės Motinos karmos transformacijos, tai šis mokymas yra skirtas kaip tik Jums.

Su mokymų programa galite susipažinti skiltyje Reiki mokymai ir pakopos http://www.rutareiki.com/karuna-reiki-i-pakopa.

Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina:
Karuna Reiki I pakopos mokymų kaina: 190 EUR. Į kainą įeina praktinė mokymo medžiaga, iniciacija ir diplomas.

Karuna Reiki I pakopos mokymosi laikas:
Liepos 6-7 d. nuo 10:00 iki 18:00 val.
Mokymai vyksta su pertraukomis. Užkandžius atsinešame patys.

Karuna Reiki I pakopos registracija:
Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447.

Karuna Reiki I pakopos mokymus veda:
Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (9 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (7 metai).
Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė LietuvaiLietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja
Lietuvos Psichodramos draugijos valdybos narė ir Psichodramos praktikė
VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” direktorė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja