KŪNO MERIDIANŲ IR GYVYBINIŲ TAŠKŲ SURADIMAS IR PANAUDOJIMAS. SAVIMASAŽAS. PAGRINDAI.I PAKOPA

Jūsų prašymu kartojamas 2021 metais du kartus vestas praktinis mokymų kursas “Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Savimasažas. Pagrindai. I Pakopos lygis.”
Ar kada nors jautėtės bejėgis dėl savo sveikatos iššūkių? Ar turėjote tą laukimo ir klausimo jausmą, ką atneš kitas testo rezultatas? Žmonės dažnai į mane kreipiasi, kai jiems nepadėjo kiti gydymo metodai. Aš neatradau kūno meridianų gydymo metodo, bet aš jais naudojuosi, atlikdama Reiki seansus sau, kai patiriu įvarius negalavimus ir darydama Reiki seansus kitiems. Jūs galite pakeisti savo gyvenimą, nes savyje turite neįtikėtiną gydomosios jėgos rezervuarą. Ir jūsų kūnas nori pasveikti. Tiesiog šiandieniniame pasaulyje, kai visi susiduria su pandemijos iššūkiais, stresu, nežinomybe dėl ateities, mūsų energija gali tapti vangi, pilna nerimo ir baimės, dėl ko mažėja imunitetas ir atsiranda ligos.Šioje mokymosi pakopoje yra viskas, ko reikia norint suaktyvinti paties kūno vidinį gydytoją.
I-os Pakopos lygis suteiks jums galimybę naudotis nepaprasto gydymo priemonėmis ir metodais. Registruokitės šiandien į I-os Pakopos lygį: Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Savimasažas. Pagrindai.
•Sužinokite įrankius ir metodus, kurių reikia norint atgauti natūralią kūno gydomąją galią!
•Įgykite teorinių žinių ir praktikos, vadovaujant Rūtai Janulevičienei, VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” steigėjai ir direktorei.
•Pagerinkite skirtingų energetinių sistemų supratimą, integraciją ir naudojimą.
•Sustiprinkite savo sugebėjimą subalansuoti energiją, palaikančią sveikatą ir gyvybingumą.
•Tai, ką išmoksite, galėsite pritaikyti savo paties gydyme ir padėti kitiems.
•Atverkite duris į Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimą ir panaudojimą.
•Bus išduodamas I-os Pakopos lygio praktikuojančio asmens diplomas.
Mokymosi planas ir datos:
*Žmogaus energinio kūno anatomija. 2023 sausio 28 ir vasario 4 d. nuo 13:00 iki 16:00 val.
*Kūno meridianai ir jų gyvybiniai taškai. 2023 vasario 11 d. ir 18 d. 13:00 iki 16:00 val.
*Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas. Praktika. 2023 m. vasario 25 d. 13:00 iki 16:00 val.
*Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų panaudojimas praktikoje per prisilietimą, judesį, garsą, kvėpavimą, meditaciją ir labirinto terapiją. 2023 m. kovo 4 d. nuo 13:00 iki 16:00 val.
Refleksija. Diplomų įteikimas.
MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Teorinio ir praktinio “Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Savimasažas. Pagrindai. I Pakopos lygis.” Kaina - 240 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga ir diplomas.
Mokymosi sumą, pervedant į VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje, nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Mokymų suma, neskaidoma į dalis, o mokama pilna.
•Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.
MOKYMUS VEDA: 
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.),Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.). 
Daugiau informacijos galite skaityti: www.rutareiki.com