Kviečiame į praktinį seminarą „Moteriškumas ir vyriškumas: savosios paslapties suvokimas“ š.m. Vasario 12 d. 10:00 -18:00 val. Kaune

Šio seminaro išskirtinumas:
Mūsų organizuojami praktiniai mokymai išskirtiniai tuo, kad remiasi dviejų Reiki Mercar Meistrių darbine ir asmenine patirtimi ir yra parengti pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika. Kadangi esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje, todėl praktiniuose seminaruose pasitelkiami ir šie savęs pažinimo metodai. Mano parengta Reiki Mercar Meistrė-gydovė supažinds jus su eterinių aliejų pasauliu ir jų pagalba padės pažinti savąjį moteriškumą ir vyriškumą.

 

Dėl ko Jums ir Jūsų antrąjai pusei naudinga dalyvauti šiame seminare?
Taikūs tarpusavio santykiai darbe, šeimoje ir visuomenėje grįsti pagarba, meile ir vienove. Tik savyje suvokęs, išsilaisvinęs iš baimės, pykčio, nesupratimo, nežinojimo ir atskleidęs moteriškojo ir vyriškojo prado paslaptis žmogus gali kurti harmoningus santykius.

Svarbu:
Terapiniais tikslais ir esant tarpusavio problemoms, seminare rekomenduojama dalyvauti su savo antrosiomis pusėmis.

Tikslas:
Seminaro ,,Moteriškumas ir vyriškumas: savosios paslapties suvokimas“ tikslas yra besąlygiškai dalintis informacija ir perteikti tas praktikas, kurios padėjo man, mano parengtai Reiki Mercar Meistrei-gydovei ir mūsų klientams pripažinti savo gilias žaizdas lyties ir seksualumo srityje ir iš naujo atgaivinti harmoningą bendravimą tarpusavyje.

Seminaro laikas: 2017 m. vasario 12 d. 10:00-18:00 val.
Seminaro trukmė: 8 val. su kavos pertraukėlėmis
Kaina: 1 h/10 EUR, žmogui – 80 EUR

Poroms taikoma 20 EUR nuolaida. Dalyvaujant seminare dviese kaina – 140 EUR

Programa:

  • Pažintis su dalyviais. Praktinė užduotis.
  • Moteriškumo ir vyriškumo samprata. Jų atskleidimas santykiuose. Praktika ir meditacija „Santykių harmonizavimas“.
  • Moteriškumas ir vyriškumas per aromatinių augalų skleidžiamų kvapų prizmę, jų vibracijos ir skleidžiama informacija.
  • Išsiaiškinsime kokie kvapai subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, stiprina seksualinį patrauklumą, sukuria romantišką nuotaiką. Praktika ir meditacija „Prigimtinės moters ir vyro galios sužadinimas“.
  • Savosios paslapties suvokimas: seksualumas moterims ir seksualumas vyrams. Praktika ir meditacija „Seksualinės energijos subalansavimas“.
  • Sužinosime kokie kvapai padeda žmonėms sumažinti tarpusavio santykių baimę ir stresą bei leidžia pasiekti norimą rezultatą. Kokie kvapai gali net padėti susilaukti vaikučio.
  • Moteriškojo ir vyriškojo prado harmonizavimas. Klausimai, atsakymai ir aptarimas.

Registracija į seminarą:

  • Būtina dalyvių išankstinė registracija. Seminaro dalyvių skaičius ribotas.
  • Dirbu pagal individualią veiklą, todėl dalį seminaro sumos, 40 EUR, būtina sumokėti iš anksto pervedant seminaro įmoką į Rūtos Janulevičienės SEB sąskaitą: LT227044000611619043; mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
  • Išankstinė registracija į seminarą: Rūta Janulevičienė mob. + 370 6 16 11 447 arba el.paštu: rutajan369@gmail.com arba Žaneta Čėsnienė mob. +370 61442396, el. paštu: zaneta.cesniene@gmail.com

Seminarą ves:
Rūta Janulevičienė,
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje
Žaneta Čėsnienė
Sveikatingumo judėjimo Young Living atstovė (edukacinė veikla su eteriniais aliejais, RainDrop), Reiki Mercar Meistrė-gydovė, ThetaHealing gyduolė, jogos, (energinių) masažų praktikė.