Kviečiu į Karuna Reiki Mokymas

Kas yra Karuna Reiki?

Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.

Karuna Reiki mokymo metu praktikas susipažįsta su atjautos metodais ir praktiškai išgyvena bei išmoksta mažinti savo ar kito žmogaus kančią ir skausmą; harmonizuoti savo ir kito asmens energetinius centrus garso pagalba, išmoksta čakrų virpinimo būdų ir gydomųjų garsų tonacijų ir giedojimo technikų, susipažįsta su Karuna Reiki simboliais, kurie padeda gydyti savo ar kliento negalavimus ląstelės lygmeniu, spręsti karmines programas ir priežastis, mažinti negatyvias emocijas ir savo „šešėlinį aš“, pritraukti laimę ir pagreitinti savo svajonių įgyvendinimą. Karuna Reiki Iniciacijos metu atveriamos Širdies ir Karunos čakros, kurios sujungia praktiką su Archangelų, Šviesos būtybių ir Dvasinių Mokytojų energijomis. Tai Naujojo Amžiaus energija, kuri pasižymi subtilesniais besąlyginės meilės ir užuojautos virpesiais.

Jei jūs norite patirti aukštesnius vibracijos virpesius tekančius jūsų kūnu, išmokti mažinti skausmą ir kančias savo ir artimųjų žmonių tarpe, gamtoje ir gyvūnuose bei prisidėti prie Žemės Motinos karmos transformacijos, tai šis mokymas yra skirtas kaip tik Jums.

Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos gydovams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų praktikams, turintiems antrąją Reiki pakopą, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Gydovams ir Reiki Mercar Meistrams.

Norintiems gilinti žinias Karuna Reiki I ir II pakopose ar Karuna Reiki Meistro lygyje prašau su manimi susisiekti individualiai, šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com arba tel. +370 6 16 11447.

Karuna Reiki I ir II pakopos ar Karuna Reiki Meistro lygmens programos pateikiamos http://www.rutareiki.com/karuna-reiki-mokymai tinklapyje

Karuna Reiki mokymus veda Ruta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė, Karuna Reiki Meistrė, labirintų puoselėtoja ir psichodramos praktikė.