LABIRINTO, GAMTOS IR MIŠKO TERAPIJA

Veridito labirintų vadovė ir Psichodramos Praktikė - Rūta Janulevičienė kviečia į patyrimines labirinto, gamtos ir miško terapines sesijas. Ši terapijos forma intensyviai ugdo
* įsisąmoninimo (mindfulness) kompetencijas ir
* turi stiprų teigiamą psichologinį poveikį vystant tokius asmens gebėjimus:

* kaip greitas nusiraminimas esant net stiprioms emocinėms disfunkcijoms,
* savo egocentrizmo įveikimui, atsižvelgiant į kitus galimus požiūrius,
* išmoksite saugiu būdu pažinti savo negatyvias emocijas ir jas paleisti gamtoje,
* harmoningų santykių su savimi ir įvairiomis savo asmenybės dalimis priėmimui,
* meilės sau ugdymui ir labirinto terapijos kaip vaikščiojančios formos meditacijos, kurios metu harmonizuojasi dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai, mažėja kraujospūdis, patirties gamtoje ir miške prie Kauno marių kaip milžiniško resurso panaudojimas psichologiniam balansui ir atsparumui didinti.
* Tarptautinės labirintų organizacijos ir mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, trijų valandų labirinto, gamtos ir miško terapijos sesijos, kurios ir siūlomos jums, stipriai pagerina ne tik psichologinę ir emocinę būseną, bet ir vegetacinės( autonominės) nervų sistemos funkcijas, vidaus organų nervinę reguliaciją, hormoninę sistemą ir imunitetą. Terapinis poveikis net po vienos sesijos išlieka keletą savaičių. Taikant pakartotines sesijas vieną kartą į mėnesį ar panašiai, terapinis efektas stiprėja ir jo poveikio išlikimas ilgėja.
Yra galimybė dalyvauti vienos dienos (3 val.) arba pusės dienos (7 val.) užsiėmimuose. Paprastai pilną vienos dienos užsiėmimą sudaro dvi terapinės sesijos (su valandos pertrauka, galima pasiimti užkandžių su savimi), pusės dienos užsiėmimai trunka 3-3,5 val.
GALIMA DALYVAUTI ŠIOSE TERAPINĖSE PRAKTIKOSE
Pusės dienos užsiėmimas š.m. birželio 19, 20, 21, 22d., 23, 24, 25, 26 d. 17.30 - 20.30 val., Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas, Arboretumas ir Girionių parkas, Kauno marios.
Pilnos dienos užsiėmimai:
NĖRA VIETŲ! Liepos 9 d., šeštadienis, 10-17 val. Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas, Arboretumas ir Girionių parkas, Kauno marios.
Liepos 16 d., šeštadienis, 10-17 val. Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas, Arboretumas ir Girionių parkas, Kauno marios.
Liepos 30 d., sekmadienis, 10-17 val. Liepos 9 d., šeštadienis, 10-17 val. Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas, Arboretumas ir Girionių parkas, Kauno marios.
Sesijos vyksta bet kokiu oru. Rekomenduojama pasirūpinti apranga ir avalyne, tinkančia oro sąlygoms tuo metu.
Pusės dienos užsiėmimų kaina – 36 EUR, pilnos dienos užsiėmimų kaina – 72 EUR.
Registruojantis/mokant reikia pasirinkti laiką, kuriame planuojate dalyvauti. Mokėjimą reikia atlikti į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.Mokėjimą reikia atlikti ne vėliau kaip trys dienos iki sesijos pradžios. Jeigu kiltų problemų – skambinkite, rašykite.
Išsamesnė informacija tel. +370 616 11447, el. p. rutareiki@mail.com, rutajan369@gmail.com