LABIRINTO IR MIŠKO TERAPIJA SU MEDITACIJA GAMTOJE

Veridito labirintų vadovė ir Psichodramos Praktikė - Rūta Janulevičienė kviečia į patyrimines labirinto ir miško terapines sesijas su meditacija. 
Tarptautinės labirintų organizacijos ir mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, 2 valandų labirinto ir miško terapijos sesijos su meditacija, kurios siūlomos jums, stipriai pagerina  * psichologinę ir emocinę būseną, vegetacinės( autonominės) nervų sistemos funkcijas, vidaus organų nervinę reguliaciją, hormoninę sistemą ir imunitetą. 
* Terapinis poveikis net po vienos sesijos išlieka keletą savaičių. Taikant pakartotines sesijas vieną kartą į mėnesį ar panašiai, terapinis efektas stiprėja ir jo poveikio išlikimas ilgėja.
Ši terapijos forma intensyviai ugdo įsisąmoninimo (mindfulness) kompetencijas ir turi stiprų teigiamą psichologinį poveikį vystant tokius asmens gebėjimus:
* kaip greitą nusiraminimą, esant stiprioms negatyvioms emocijoms,
* harmoningų santykių su savimi ir vidinės ramybės sukūrimui,
* meilės sau ugdymui,
* labirinto terapijos kaip vaikščiojančios formos meditacijos, kurios metu harmonizuojasi dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai, mažėja kraujospūdis, patirties gamtoje ir miške prie Kauno marių kaip milžiniško resurso panaudojimas psichologiniam balansui ir atsparumui didinti.
LABIRINTO IR MIŠKO TERAPIJA SU MEDITACIJA GAMTOJE SUSITIKIMŲ DATOS:
2023 03 04, nuo 10:00 iki 12:00 val.
2023 03 11, nuo 10:00 iki 12:00 val.
2023 03 18, nuo 10:00 iki 12:00 val.
2023 03 25, nuo 10:00 iki 12:00 val.
KAINA:
Sesijos vyksta bet kokiu oru. Rekomenduojama pasirūpinti apranga ir avalyne, tinkančia oro sąlygoms tuo metu.
2 valandų užsiėmimo kaina – 10 EUR. Mokėjimą reikia atlikti į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. 
Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
Mokėjimą reikia atlikti ne vėliau kaip trys dienos iki susitikimų pradžios. 
Registruojantis/mokant reikia pasirinkti laiką, kuriame planuojate dalyvauti. 
Informuokite mane atsiusdami mokėjimo nurodymo kopiją el. p. rutareiki@mail.com, rutajan369@gmail.com
VIETA:
Girionys, detali susitikimo informacija bus pateikta užsiregistravusiems.
SUSITIKIMUS VES:
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.),Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).