Profesinėje praktikoje vedant užsiėmimus visuomenei „Kaip mylėti save ir būti laimingu?“ vienas iš klausimų auditorijai yra „kas yra laimė?“ Dauguma dalyvių atsako teisingai, nes kiekvienam laimė yra skirtinga ir individuali. Vieniems – sveikata, dvasinė ir emocinė harmonija, meilės ryšys su partneriu ar sutuoktiniu, kitiems – savęs pažinimas, dvasinis tobulėjimas, vidinė ar išorinė darna. Laimė nėra materialių daiktų įsigijimas, asmeninių poreikių tenkinimas, verslo planų įgyvendinimas ar sandorių sudarymas. Laimė – tai ypatingas jausmas, vidinis džiaugsmas, meilė sau ir pasauliui.

Todėl norėčiau jūsų pasiteirauti: Ar jaučiatės laimingi? Jei ne, tuomet, neatliekate savo žmogiškosios paskirties. Ar žinote, kad laimės jausmo galima išmokti ir jį sustiprinti savyje. Neskaitysiu paskaitos, kurioje mokinu šių dalykų, bet pasidalinsiu keletą išminties perlų. Laimingu tapsite atverdami savo širdį gyvenimui. Kaip atverti širdį? Su šypsena pasveikinkite kiekvieną rytą, su dėkingumu pasitikite džiaugsmą ir skausmą, nes tai jūsų žingsniai į jūsų asmeninę laimę ir savo širdies atvėrimą. Supraskite gyvenimo situacijas protu ir jauskite širdimi. Tai, kas atrodo paradoksalu, dažnai paaiškėja esant širdies logika. Jei kas nors jus skaudina, įtempkite protą ir savęs paklauskite, kodėl taip yra. Supraskite, kad ir kas atsitiktų čia ar kur kitur – visa tai jūsų labui. Toks žinojimas atveria jūsų širdį. Laimė mums primena, kad brangi kiekviena akimirka. Todėl džiaukitės ja ir tuo džiaugsmu dalinkitės su kitais.

Laimę galima patirti ir Reiki seanso metu. Fizinis kūnas išsilaisvina iš įtampos, atsipalaiduoja, vidinė ramybė ir meilė, kurią jaučia žmogus seanso metu ir yra tas laimės pojūtis. Šis laimės pojūtis kylantis Reiki meistrui/Reiki gydovui ir jo klientui, turi stabilumo ir filosofinio ramumo. Žmogus pradeda jausti dvasinę pusiausvyrą, besąlyginę meilę gyvenimui, kad ji/jis yra šiame pasaulyje,  džiaugsmą dėl kiekvienos gyvenimo akimirkos, šalia esančių ir jį supančių žmonių, dėl šviečiančios saulės ar balto kaip pūkas sniego, krintančio iš dangaus, dėl mylimo žmogaus šypsenos, dėl sėkmingų asmeninių ieškojimų ir atradimo džiaugsmo. Todėl savo laimės neslėpkite nuo kitų. Skleiskite ją aplink save ir pasijusite dar laimingesni.

Laimės ir sėkmės link

Šios dienos citata labiausiai atspindi G.Playerio žodžiai „Kuo daugiau dirbu, tuo esu laimingesnis“.  Ypatingai, kai jūs degate vidine jėga, tikėjimu, optimizmu, entuziazmu ir kūrybiškumu tuomet darbai eina kaip iš „pypkės“. Bet jei jums darbas nemielas ir ne prie širdies, tai jūsų veiksmus lydės baimė ir ją lydintis veiksmų paralyžius, nepasitikėjimas savimi. Nesusidūrusi akis į akį su savo paties baime, nebūčiau to supratusi, o svarbiausia išmokusi jos įveikti. Prisiminkite, kad niekas negali sulaikyti link tikslo einančio žmogaus, nebent jis pats nusprendžia sustoti. Judėkite pirmyn, išsilaisvinkite iš savo baimių, eikite keliu, kuriuo niekuomet nėjote. Nestovėkite, tikėdamiesi, kad kas nors jus stumtels...Keiskite savo nuostatas, pasitikėkite savimi ir savo vidine jėga. Patikėkite, einant nauju keliu, jums ten tikrai patiks...

Su meile ir Reiki palaiminimais, Rūta Reiki (2017 07 19)

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų