Profesinėje praktikoje vedant užsiėmimus visuomenei „Kaip mylėti save ir būti laimingu?“ vienas iš klausimų auditorijai yra „kas yra laimė?“ Dauguma dalyvių atsako teisingai, nes kiekvienam laimė yra skirtinga ir individuali. Vieniems – sveikata, dvasinė ir emocinė harmonija, meilės ryšys su partneriu ar sutuoktiniu, kitiems – savęs pažinimas, dvasinis tobulėjimas, vidinė ar išorinė darna. Laimė nėra materialių daiktų įsigijimas, asmeninių poreikių tenkinimas, verslo planų įgyvendinimas ar sandorių sudarymas. Laimė – tai ypatingas jausmas, vidinis džiaugsmas, meilė sau ir pasauliui.

Todėl norėčiau jūsų pasiteirauti: Ar jaučiatės laimingi? Jei ne, tuomet, neatliekate savo žmogiškosios paskirties. Ar žinote, kad laimės jausmo galima išmokti ir jį sustiprinti savyje. Neskaitysiu paskaitos, kurioje mokinu šių dalykų, bet pasidalinsiu keletą išminties perlų. Laimingu tapsite atverdami savo širdį gyvenimui. Kaip atverti širdį? Su šypsena pasveikinkite kiekvieną rytą, su dėkingumu pasitikite džiaugsmą ir skausmą, nes tai jūsų žingsniai į jūsų asmeninę laimę ir savo širdies atvėrimą. Supraskite gyvenimo situacijas protu ir jauskite širdimi. Tai, kas atrodo paradoksalu, dažnai paaiškėja esant širdies logika. Jei kas nors jus skaudina, įtempkite protą ir savęs paklauskite, kodėl taip yra. Supraskite, kad ir kas atsitiktų čia ar kur kitur – visa tai jūsų labui. Toks žinojimas atveria jūsų širdį. Laimė mums primena, kad brangi kiekviena akimirka. Todėl džiaukitės ja ir tuo džiaugsmu dalinkitės su kitais.

Laimę galima patirti ir Reiki seanso metu. Fizinis kūnas išsilaisvina iš įtampos, atsipalaiduoja, vidinė ramybė ir meilė, kurią jaučia žmogus seanso metu ir yra tas laimės pojūtis. Šis laimės pojūtis kylantis Reiki meistrui/Reiki gydovui ir jo klientui, turi stabilumo ir filosofinio ramumo. Žmogus pradeda jausti dvasinę pusiausvyrą, besąlyginę meilę gyvenimui, kad ji/jis yra šiame pasaulyje,  džiaugsmą dėl kiekvienos gyvenimo akimirkos, šalia esančių ir jį supančių žmonių, dėl šviečiančios saulės ar balto kaip pūkas sniego, krintančio iš dangaus, dėl mylimo žmogaus šypsenos, dėl sėkmingų asmeninių ieškojimų ir atradimo džiaugsmo. Todėl savo laimės neslėpkite nuo kitų. Skleiskite ją aplink save ir pasijusite dar laimingesni.

Laimės ir sėkmės link

Šios dienos citata labiausiai atspindi G.Playerio žodžiai „Kuo daugiau dirbu, tuo esu laimingesnis“.  Ypatingai, kai jūs degate vidine jėga, tikėjimu, optimizmu, entuziazmu ir kūrybiškumu tuomet darbai eina kaip iš „pypkės“. Bet jei jums darbas nemielas ir ne prie širdies, tai jūsų veiksmus lydės baimė ir ją lydintis veiksmų paralyžius, nepasitikėjimas savimi. Nesusidūrusi akis į akį su savo paties baime, nebūčiau to supratusi, o svarbiausia išmokusi jos įveikti. Prisiminkite, kad niekas negali sulaikyti link tikslo einančio žmogaus, nebent jis pats nusprendžia sustoti. Judėkite pirmyn, išsilaisvinkite iš savo baimių, eikite keliu, kuriuo niekuomet nėjote. Nestovėkite, tikėdamiesi, kad kas nors jus stumtels...Keiskite savo nuostatas, pasitikėkite savimi ir savo vidine jėga. Patikėkite, einant nauju keliu, jums ten tikrai patiks...

Su meile ir Reiki palaiminimais, Rūta Reiki Mercar

Kaip Reiki gali padidinti laimę ir sėkmę: 10 naudingų patarimų

Reiki yra energetinio gydymo forma, kilusi iš Japonijos ir pastaraisiais metais populiarėjanti. Tai holistinė praktika, kuria siekiama subalansuoti kūną, protą ir dvasią nukreipiant universalią energiją į klientą. Daugelis žmonių pranešė, kad po Reiki seanso jaučiasi labiau atsipalaidavę, ramesni ir gyvybingesni, todėl tai gali būti puiki priemonė, padedanti padidinti laimę ir sėkmę gyvenime. Štai dešimt patarimų, kaip naudoti Reiki šiems tikslams pasiekti:

Praktikuokite kasdieninę Reiki savigydą: norint maksimaliai išnaudoti Reiki, svarbu ją praktikuoti reguliariai. Tai reiškia, kad skirkite laiko Reiki gydymui kiekvieną dieną arba bent kelis kartus per savaitę. Tai padės subalansuoti jūsų energiją, palengvins stresą ir paskatins gerovės jausmą.

Apsupkite save teigiama energija: Reiki gali būti naudojama tiek objektams, erdvėms, tiek žmonėms, tad kodėl jos nepanaudojus, kad apsuptumėte save teigiama energija? Pabandykite savo namus ar automobilius apsupti Reiki apsaugančia energija, kad išvalytumėte bet kokią neigiamą energiją ir sukurtumėte taikią bei harmoningą aplinką. Kaip tai padaryti, mokomės Reiki Mercar I, II, III pakopose ir Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymuose. Daugiau apie Reiki Mercar mokymus galite skaityti šioje nuorodoje: https://www.rutareiki.com/reiki-mokymai-ir-pakopos

Naudokite Reiki stresui malšinti: Reiki yra puikus būdas sumažinti stresą ir nerimą. Nukreipdami teigiamą energiją į savo kūną ir protą, galite padėti nuraminti nervus ir sumažinti įtampą, kurią galite jausti.

Manifestuokite savo norus Reiki ir Karuna Reiki pagalba: Reiki gali būti galingas manifestavimo įrankis, kuris pritraukia tai, ko norite gyvenime. Sutelkdami dėmesį į tai, ką norite pasiekti Reiki seanso metu, galite padėti sukurti teigiamą energiją, kuri gali pritraukti gausą, sėkmę ir laimę. Daugiau apie  Karuna Reiki mokymus galite skaityti šioje nuorodoje:https://www.rutareiki.com/karuna-reiki-mokymai

Praktikuokite dėkingumą ir teigiamas afirmacijas: Dėkingumas ir teigiamos afirmacijos gali labai padėti padidinti laimę ir sėkmę. Sutelkdami dėmesį į tai, už ką turite būti dėkingi, ir kartodami sau teigiamas afirmacijas, galite pritraukti teigiamos energijos ir sukurti visavertiškesnį gyvenimą.

Naudokite Reiki santykiams gerinti: Reiki gali būti naudojamas santykiams gerinti skatinant bendravimą ir supratimą. Suteikdami Reiki kitiems, galite padėti išvalyti bet kokią neigiamą energiją ir sukurti harmoningesnę bei palankesnę aplinką.

Apsupkite save pozityviais žmonėmis: Apsupkite save teigiamais, palaikančiais žmonėmis, kurių buvimas šalia suteiks jums daug smagių ir džiugių emocijų. Ieškokite tų, kurie jus pakylėja ir padrąsina, ir venkite tų, kurie jus žemina.

Atraskite savo ryšį su Motina Žeme: Laikas gamtoje gali būti puikus būdas nuraminti protą ir kūną. Nesvarbu, ar tai būtų pasivaikščiojimas parke, žygiai į kalnus ar tiesiog sėdėjimas kieme. Pats buvimas gamtoje gali padėti sukurti ramybės ir gerovės jausmą.

Praktikuokite sąmoningumą ir meditaciją: sąmoningumas ir meditacija gali padėti padidinti savęs pažinimą ir vidinę ramybę. Skirdami laiko nuraminti savo mintis ir susitelkti į dabartinę akimirką, galite sukurti visavertiškesnį gyvenimą.

Jei esate Reiki Mercar gydovas ar tradicinės Reiki gydovas siūlykite Reiki kitiems: Reiki davimas kitiems gali būti toks pat naudingas kaip ir jo gavimas. Skleisdami teigiamą energiją aplinkiniams, galite padėti sukurti harmoningesnę ir visiems palankesnę aplinką.

Reiki gali būti puiki priemonė, padedanti padidinti laimę ir sėkmę gyvenime. Įtraukę šiuos dešimt patarimų į savo kasdienybę, galite susikurti visavertiškesnį ir turtingesnį gyvenimą. Nepamirškite būti kantrūs ir atkaklūs, ir netrukus pamatysite teigiamus rezultatus, kuriuos gali atnešti Reiki.

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

 

 

 

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų