Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas labirinto meditacija praktikos svajonių manifestavimas

Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas – labirinto meditacija – praktikos – svajonių manifestavimas
Džiaugiuosi, kad susidomėjote ir skaitote informaciją pateiktą žemiau. Tikiuosi, kad ji sudomins ir jūs prisijungsite prie mūsų.
Žmogui būdinga svajoti ir siekti tikslų. Sėkminga karjera, gerovė ir pinigai, meilė, partnerystė ir šeima, vaikai, išsilavinimas, poilsis, kūryba – tai toli gražu ne visas poreikių sąrašas. Visi mes norime, kad viskas klostytųsi sklandžiai. Deja, dauguma gyvena neapibrėžtume, baimėje, chaose ir neigiamų išgyvenimų kupiname pasaulyje. Kodėl taip yra?
Ar galima padaryti taip, kad problemos lengvai ir greitai išnyktų, kad tikslų link judėtume greitai ir lengvai ir gyvenimas teiktų vien malonumą? Kaip išmokti gyventi ramiai ir džiaugsmingai, kaip atsikratyti baimių ir rūpesčių? Jeigu šis ir kiti klausimai kirba jūsų galvoje, tai šie susitikimai skirti kaip tik jums.
Įsivaizduokite susitikimus su atsipalaidavimu po įtemptos dienos tėkmės, šokius, psicho-dvasines praktikas, vaikščiojimą labirintu, dvasinę harmoniją, skirtus pakviesti moteris ir vyrus iš naujo apsigyventi savo sieloje, ieškant savo svajonių ir tikslų. Tik atsipalaidavus galima susikoncentruoti šiam sakraliam darbui. Startuosime jau šį vasario mėnesį ir savo kelionę tęsime kovo ir tolimesniais mėnesiais vieną kartą kartą per savaitę antradieniais nuo 18:00 iki 20:00 val. per zoom konferencijos programą, geriems orams atėjus ir gyvai.
Mūsų susitikimai pasakos apie moterų ir vyrų asmenybių sužydėjimą, svajonių ieškojimą ir jų manifestavimą. Mūsų susitikimų laikai ir temos pateiktos žemiau:
2023 02 28 nuo 18:00 val. iki 20:00 val. “Kaip išsivaduoti iš mūsų pačių prisišauktų arba užsisakytų problemų, siekiant savo svajonių? Praktikos, afirmacijos, vaikščiojimas labirintu ir meditacija.
2023 03 07 “Išsivadavimas iš negatyvių pąsamoninių programų per praktikas, afirmacijas, vaikščiojimą labirintu ir meditaciją”.
2023 03 14 “Kaip išvengti ir nesusikurti kliūčių, kurios paskui jums užtveria kelią į tikslą? Praktikos, afirmacijos, vaikščiojimas labirintu ir meditacija.”
2023 03 21 “Metodai, padėsiantys pakeisti savo požiūrį į situaciją, kuri jums atrodo siaubinga ir be išeities. Praktikos, afirmacijos, vaikščiojimas labirintu ir meditacija.”
Jei perskaičius, jums sužiba akys, viduje užsidega ugnelė, kad tai man, tai nedelsdami registruokitės šiems sakraliems susitikimams savo svajonių link. Keliausime kartu ir ją pradėsime jau kitą savaitę. Ji truks keturis antradienius, tačiau jais neapsiribos.
*Kur: Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas – labirinto meditacija – praktikos – svajonių manifestavimas vyks nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
*Kaina: Atsižvelgiant į savo gyvenimo situaciją pasirinkite jums priimtiną kainą:
*60 EUR (4 susitikimai x 20 EUR)
*120 EUR (4 susitikimai x 30 EUR)
*180 EUR (4 susitikimai x 45 EUR)
Pasirinktą „Moterų ir vyrų svajonių ieškojimas – labirinto meditacija – praktikos – svajonių manifestavimas“ sumą, perveskite į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. 
Įmonės kodas: 304768865. 
Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus susitikimus. 
Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
*MOKYMŲ VIETA: VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
*SEMINARĄ VEDA: 
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.),Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.).