Meilė yra pati galingiausia jėga. Pasaulis buvo sukurtas su meile ir iš meilės. Meilė yra stipresnė už mirtį. Jos užgniaužti niekas negali. Partnerystė grįsta meile, abipuse pagarba ir supratimu atveria net labiausiai uždarytą širdį. Pasikeisdami su partneriu imate ir duodate, veikiate ir esate veikiami. Tarpusavyje sąveikaudamos moteriška gundytojos energija ir vyriška užkariautojo energija lytinio akto metu sukelia virpulį, aistrą ir malonią įtampą.

Nežiūrint į tai, koks buvo jūsų „pirmas kartas“, jūs galite mylėtis su savo dabartiniu partneriu nebijodami būti atstumti ar pasijusti nejaukiai dėl savo patirties stokos. Jūs galite tiesiog žiūrėti vienas kitam į akis, švelniai liesti ir bučiuoti ar tiesiog ištirpti  glėbyje. Jeigu užmezgate su savo partneriu seksualinį ryšį, paremtą troškimu kartu atrasti vienas kitą, patirti malonumą ir sekso ekstazę, tuomet orgazmo metu „aš“ išsisklaido ir ego pasitraukus į šalį, susilieja į „mes“. Prancūzai orgazmą vadina le petit mort – „mažąja mirtimi“. Tuo nuostabiu momentu jūs numirštate su visomis asmeninėmis istorijomis ir abu susiliejate į vieną. Abipusio malonumo patyrimas leidžia atsiverti palaimai, džiaugsmui, meilei ir abipusei vienovei.

Stipri traukia, kokiam nors žmogui, jūsų širdyje užsidega tuomet, kai jame išvystate emocinį pasitenkinimą ir dramas, su kuriomis jums teks susidurti ateityje. Jūs intensyvią trauką jaučiate ne tik dėl siautėjančių hormonų, bet ir todėl, kad intuityviai išskiriate žmogų iš daugelio, galintį jums padėti išspręsti savo emocines problemas, kurių kol kas dar nesuvokėte. Moteriškas pradas renkasi bendrauti, o ne dominuoti. Kai tai vyksta partnerystėje, tuomet nerūpi tokie dalykai: „Ką aš galiu gauti iš šito žmogaus? Ar jis man naudingas?“ Tuomet santykiai nepanašėja į verslo derybas ir susitarimus. Kadangi abu partneriai nori duoti ir imti, kartu tyrinėti ir atrasti, abu nori patirti „mažąją mirtį“ ir taip atsiverti bendrajai gyvenimo kūrybai. Bendravimas tampa sklandus ir harmoningas. Orgazmo negalima patirti bijant, pavydint, esant nepasitikėjimui ar „neleidžiant“ mažai dalelei savęs numirti vardan didesnės visumos. Todėl tvirtai tikėkite, kad net aklinai uždarytos durys ir širdys gali atsiverti, tam nereikia paprastų kerų tik vieną vienintelį kartą švelniai nusišypsoti. Tai lotoso žiedo galia.

Kaip pažadinti savąjį šventąjį moteriškumą? Savipagalbos praktika, kuri skirta ir moterims ir vyrams!

Mamos diena, Kovo 8 d. - tai ypatingos dienos, kuomet dominuoja moteriška energija. Šios dienos skirtos moteriai, mamai, sesei, bendradarbei. Šiomis dienomis daugelis moterų jaučia aplinkinių dėmesį, pagarbą ir meilę. Manau, kad daugelis supranta, kad reikia pradėti iš naujo gerbti meilę, grožį, švelnumą. Todėl kyla, klausimas kaip mes galime pažadinti savąjį šventąjį moteriškumą?

Norėdami pažadinti savąjį šventąjį moteriškumą turime užmegzti ryšį su Motina Žeme. Žemė yra mūsų motina. O kas mums kiekvienam yra mama? Mama – yra meilė, švelnus prisilietimas kai jo reikia, guodėja, rūpestis ir gelbėtoja. Prisiminkite, kai buvote maži ir užsigaudavote. Pirmas žodis buvo „Mama“. Nepriklausomai kokią mes mamą turėjome, ji iki mūsų paskutinio atodūsio reikš meilę ir širdyje vibruos aukščiausiu dažniu, nes ji kiekvienam iš mūsų dovanojo gyvybę. Tokia mama žmonėms yra Motina Žemė. Ja mes kvėpuojame, grožimės jos gamtos turtais, kai sunku randame sielos ir dvasios atgaivą, ji visada pasirūpins savo vaikais, t.y. mumis.

Todėl labai svarbu būnant gamtoje užmegzti ryšį su Motina Žeme. Prisilieskite prie jūsų vaikystės ar naujai išsirinkto mylimo medžio, kai vaikščiojate parke ar miške. Vasarą daugiau vaikščiokite basi, gulėkite ant žolės ir stebėkite plaukiančius dangumi debesis. Šis švelnus bendravimas su ja, suminkštins ir atvers jūsų širdis, padės gydyti gilias lyties žaizdas. Pažadins besąlyginės meilės jausmą jumyse. Žemė yra gailestingumo ir meilės esencija.

Gaudami Žemės motinos palaiminimus, gal bus lengviau atsiprašyti savo mamos, už viską ką jei padarėte ar pasakėte. Jei mama, močiutė ar promočiutė gyva paprašykite jų palaiminimų reikalingų, puoselėjant šventąjį moteriškumo pradą savyje. Atminkite, kad jūsų šilti ir pilni meilės santykiai su mama turės įtakos jūsų harmoningiems santykiams su vyrais, o vyrams – su moterimis. Padėkokite ir išreikšite meilę savo mamai, močiutei ar promočiutei už dovaną gyventi, mylėti, pažinti ir augti kaip asmenybei, nes be jų nebūtų jūsų. Mylėti reiškia grąžinti pusiausvyrą tarp moteriškojo ir vyriškojo pradų, mylėti ir gerbti moteriškas savybes vyruose ir moteryse. Šie du pradai yra neatskiriami.

Su meile ir Reiki palaiminimais, Rūta Reiki Mercar

Partnerystė ir Reiki: Ar įmanoma derinti šiuos du dalykus?

Reiki gali būti galinga priemonė gerinant ir stiprinant partnerystę. Štai keletas praktinių būdų, kaip Reiki gali būti derinama su romantiška partneryste:

Bendravimo gerinimas: Reiki gali padėti pagerinti bendravimą partnerystėje, skatindama atvirumą, supratimą ir empatiją.

Streso ir nerimo mažinimas: Reiki gali padėti sumažinti streso ir nerimo lygį, o tai gali pagerinti bendrą savijautą ir padėti partneriams jaustis laisvesniais santykiuose.

Atleidimo ir atjautos skatinimas: Reiki gali padėti skatinti atleidimo ir atjautos jausmus, kurie yra svarbūs sprendžiant konfliktus ir palaikant sveikus santykius.

Pozityvumo ir laimės skatinimas: Reiki gali padėti skatinti teigiamą energiją ir laimę, o tai gali paskatinti geresnius santykius ir pagerinti abiejų partnerių gyvenimo kokybę.

Glaudesnių ryšių puoselėjimas: Reiki gali padėti partneriams užmegzti ryšį vienas su kitu gilesniu lygmeniu, skatindama bendrumo ir artumo jausmą.

Intymumo gerinimas: Reiki gali padėti žmonėms labiau jaustis savimi, o tai sudaro sąlygas didesniam intymumui partnerystėje.

Norėdami išnaudoti visas Reiki galimybes romantiškoje partnerystėje, abu partneriai turėtų reguliariai praktikuoti Reiki ar kreiptis dėl Reiki seansų.

Reiki gali būti galinga priemonė gerinant ir stiprinant romantišką partnerystę, skatinant bendravimą, pozityvumą ir intymumą bei mažinant stresą ir nerimą. Reguliariai praktikuojant ir įsipareigojant palaikyti sveikus santykius, Reiki gali padėti partneriams ugdyti artumą, laimę ir gerovę.

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

 

 

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų