Pasaulinė Labirintų diena Meditacijoje ir Geros Sveikatos Vibracijose Sakralioje Labirintų erdvėje Kauno rajone, Lietuvoje

Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 m. gegužės 4 d. sveikinu Jus su Laiminga Pasauline Labirintų diena Meditacijoje ir Geros Sveikatos Vibracijose Sakralioje Labirintų erdvėje Kauno rajone, Lietuvoje. 

Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena? 

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės. 

 

Jų iniciatyva, ėjome kaip vienas 2019 m. gegužės 4 d. 13:00 val. savo laiko juostoje. 

Tikslas: Skatinti taiką mūsų pačių gyvenime bei Pasaulyje bei būti dalimi taikios ir gydančios energijos bangos nuvilnijančios aplink pasaulį.

Pasaulinė Labirintų diena skirta visiems, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedantis kurti tarpusavio toleranciją.

Nepaisant labai šalto oro ir žemos temperatūros mums pavyko eiti labirintais, siunčiant geros sveikatos vibracijas ir šviesą dėl Žemės Motinos, visų tautų, visų gyvų būtybių, Lietuvos, savo šeimos ir savęs, gerovės, taikos ir santarvės, su labai ištikimais labirintų entuziastais.

 

Įdomūs faktai

Tarptautinė Labirintų organizacija suvedė statistinius duomenis: 

  • 2018 m. gegužės 5 d. Pasaulinė labirintų diena buvo švenčiama 35 pasaulio šalyse, kurioje ėjo kaip vienas daugiau kaip 5000 žmonių iš viso pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos.
  • Iš viso 35 šalys:
    • Argentina, Armenija, Aruba, Australija, Belgija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kolumbija, Kroatija, Ekvadoras, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Polinezija, Vokietija, Vengrija, Airija, Italija, Lietuva, Malta, Meksika, Olandija, Naujoji Zelandija, Norvegija, Peru, Lenkija, Rumunija, Rusija, Škotija, Pietų Afrika, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Urugvajus ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

 

Šiais metais Pasaulinė Labirintų dienos šventės minėjimas buvo išskirtinis, kadangi vyko skirtinguose Lietuvos miestuose prasidėjo Šiauliuose, po to keliavo į Kauno rajoną, Kauną, Kėdainius ir pasibaigė Kauno rajone:

  • 2019 m. gegužės 3 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Šventė skirta pareigūnams ir nuteistiesiems.
  • 2019 m. gegužės 4 d. VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ sakralioje erdvėje. Šventė skirta visuomenės nariams. Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija el. paštu: rutareiki@mail.com arba rutajan369@gmail.com 
  • 2019 m. gegužės 7 d. Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriuje. Šventė skirta pareigūnams ir probojamiesiems nepilnamečiams.
  • 2019 m. gegužės 8 d. Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių . Šventė skirta pareigūnams ir probojamiesiems.
  • 2019 m. gegužės 10 d. VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ sakralioje erdvėje. Šventė skirta Kauno Vaišvydavo pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams.

Kaip Pasaulinė Labirintų šventė vyko kituose Lietuvos miestuose susipažinkite kitose Naujienų straipsniuose.

Visi renginiai - nemokami.

 Siunčiu visiems Jums daugybę Taikių, Šviesos ir Meilės Palaiminimų 

Ruta Januleviciene,

Tarptautinės labirintų organizacijos ambasadorė Lietuvai