Pažintinis psichodramos seminaras „Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius?“

2017 m. lapkričio 8 d. 14:00-17:00 val. kviečiame dalyvauti pažintiniame psichodramos seminare „Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius?“, kuri vyks Kauno apygardos probacijos tarnybos patalpose.

Kviečiame kitaip pažvelgti ir psichodramiškai patirti tarpusavio santykių paslaptis. Praktinio seminaro tikslas – pažinti kitą žmogų, pabūti jo „kailyje“. Įvairios psichodraminės užduotys padės kloti pozityvų ir tarpusavio pasitikėjimu grįstą pamatą, pažinti ir suprasti save bei kolegas, keičiantis vaidmenimis leis lavinti kūrybines kompetencijas.

Informaciją apie seminarą taip pat galite rasti šioje nuorodoje:
http://www.psichodrama.lt/naujienos/psichodramos-seminaras-kaip-kurti-pozityvius-tarpusavio-santykius

Seminarą ves Rūta Janulevičienė:
Nuo 2015 m. Lietuvos psichodramos draugijos narė. 2013 – 2015 m. įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė. Turinti daugiau nei 10 metų patirtį projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 4 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje. Seminarai buvo vesti medikams ir seselėms, pareigūnams, nuteistiesiems ir asmenims, esantiems probacijos įskaitose, neįgaliesiems, sergantiems išsėtine skleroze, Kauno Alzheimerio klubo nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.).

Data: Lapkričio 8 d., 14.00-17.00val.
Vieta: Kęstučio g. 37 (Kauno apygardos probacijos tarnybos patalpose)
Seminaras skirtas: Kauno apygardos probacijos tarnybos ir Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnams, darbuotojams ir visuomenei.
Seminaro mokestis: 5 Eur (parama koordinavimo išlaidoms). Mokestis pervedamas į Lietuvos psichodramos draugijos sąskaitą: LT 427180 0000 0570 0607
Būtina išankstinė registracija! Registruotis galite elektroniniu paštu: rutajan369@gmail.com
Registruojantis būtina nurodyti savo elektroninį paštą, bus siunčiami pažymėjimai. 

Šis seminaras yra tarptautinio psichodramos renginio "Atvira scena" dalis, kurio idėja yra pristatyti psichodramą, jos naudą ir taikymo galimybes įvairių sričių specialistams, tą pačią dieną ir tuo pačiu metu, organizuojant psichodramos seminarus įvairiose Europos šalyse.

Lietuva šiame renginyje dalyvaus jau penktąjį kartą!