Praktiniai mokymai apie labirintus

Praktiniai mokymai apie labirintus: Labyrintai – sacral pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas

Kviečiu į unikalią, praktinę ir asmeninę patyriminę kelionę į save. Šioje kelionėje, mes praleisime dvi dienas: 2019 m. Birželio 29 - 30 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. 

Kiekvienas labirinto posūkis, kuriuo suksime ir eisime supažindins su žiniomis, kurios pasiekiamos nedaugeliui. Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojami praktiniai mokymai apie labirintus, kurie remiasi Tarptautinės labirintų organizacijos, Amerikos ir Anglijos labirintų profesionalų bendrai parengta mokymų medžiaga

Šioje kelionėje įgytas žinias galėsite pritaikyti savo asmeniniame gyvenime, dvasiniame tobulėjime ir darbe. Kelionės pabaigoje įgysite mokymų baigimo diplomą.

Mokymų struktūra:

Modulis 1 – Labirintai. Labirintų klasifikacija. Labirintų anatomija, jų dalys. Ėjimas labirintu, juo fiziškai nekeliaujant. Trumpa labirintų istorija. Praktinės užduotys. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija. 

Modulis 2 – Labirintų praktinis patyrimas. Labirintų kūrimas (laikini ir pastovūs labirintai). Labirintui vietos suradimas. Labirintu ėjimu patirtis. Kelionėje - vieni ir su kitais. Praktinės užduotys. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.

Modulis 3 - Kitų žmonių supažindinimas su labirintais. Renginio apie labirintus organizavimas – auditorija, turima erdvė, laikas. Supažindinimas su labirintais. Ištekliai, reikalingi, vedant labirintų mokymus ar labirintų terapiją. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.

Modulis 4 – Labirinto šventos erdvės atidarymas ir laikymas. Jūsų kaip labirintų vadovo rolė/vaidmuo. Patarimų vaikščiotojams teikimas. Vaikščiojimo labirintu valdymas ir laikas. Dėmesys žmonėms, einantiems labirintu, įskaitant intervencijas ir emocijų valdymą. Labirinto uždarymas. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.

Modulis 5 - Labyrintai – sakrali pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas. Labirinto naudojimas sau. Kūrybingumas ir intuicija. Širdies ir sielos gydymas. Ligų gydymas. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.

Praktinių mokymų apie labirintus kaina ir registracija:
Mokymų kaina: 150 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, diplomas.
Mokymų sumą 150 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
Į mokymus atsivežti užrašus, savo užkandžius, pasiteisimus ant žemės.

Mokymų vieta:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.

Mokymus veda:
Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (9 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (7 metai).

Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai
Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja
Lietuvos Psichodramos draugijos valdybos narė ir Psichodramos praktikė
VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” direktorė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja