PRAKTINIAI MOKYMAI APIE LABIRINTUS IR LABIRINTO TERAPIJĄ

Praktiniai mokymai apie labirintus ir labirinto terapiją: Labirintai – sakralinė pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas.
Kviečiu į unikalią, praktinę ir asmeninę patyriminę kelionę į save. Šioje kelionėje, mes praleisime šešias dienas: 2023 07 15, 22, 29 d. 2023 08 05, 12, 19 d. nuo 11:00 iki 18:45 val. su pertraukomis. Mokymai vyks gyvai, sakraliose labirintų erdvėse. Kiekvienas labirinto posūkis, kuriuo suksime ir eisime supažindins su žiniomis, kurios pasiekiamos nedaugeliui. Tai penktą kartą Lietuvoje organizuojami praktiniai mokymai apie labirintus ir labirintų terapiją vedamą kitiems žmonėms, t.y. suaugusiems ir vaikams, kurie remiasi Tarptautinės labirintų organizacijos, Amerikos ir Anglijos labirintų profesionalų bendrai parengta mokymų medžiaga. Visa medžiaga išversta iš anglų kalbos ir adaptuota Lietuvos poreikiams.
Šioje kelionėje įgytas žinias galėsite pritaikyti savo asmeniniame gyvenime, dvasiniame tobulėjime ir savo profesinėje srityje darbe su kitais. Kelionės pabaigoje įgysite mokymų baigimo diplomą.
Mokymų struktūra:
Modulis 1 – Labirintai. Labirintų klasifikacija. Labirintų anatomija, jų dalys. Ėjimas labirintu, juo fiziškai nekeliaujant. Trumpa labirintų istorija. Praktinės užduotys. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Modulis 2 – Labirintų praktinis patyrimas. Labirintų kūrimas (laikini ir pastovūs labirintai). Labirintui vietos suradimas. Labirintu ėjimu patirtis. Kelionėje - vieni ir su kitais. Praktinės užduotys. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Modulis 3 - Kitų žmonių supažindinimas su labirintais. Renginio apie labirintus organizavimas – auditorija, turima erdvė, laikas. Supažindinimas su labirintais. Ištekliai, reikalingi, vedant labirintų mokymus ar labirintų terapiją. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Modulis 4 – Labirinto šventos erdvės atidarymas ir laikymas. Jūsų kaip labirintų vadovo rolė/vaidmuo. Patarimų vaikščiotojams teikimas. Vaikščiojimo labirintu valdymas ir laikas. Dėmesys žmonėms, einantiems labirintu, įskaitant intervencijas ir emocijų valdymą. Labirinto uždarymas. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Modulis 5 - Labyrintai – sakrali pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas. Labirinto naudojimas sau. Kūrybingumas ir intuicija. Širdies ir sielos gydymas. Ligų gydymas. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Modulis 6 – Labirinto terapija vaikams ir suaugusiems. Labirintai ir matematika. Labirintai ir Lietuvių kalba. Labirintai ir sveikata. Labirintai ir muzika. Labirintai ir žaidimai. Labirintai ir šventės. Praktinės užduotys. Klausimai ir atsakymai. Reflekcija.
Praktinių mokymų apie labirintus kaina ir registracija:
Ankstyvoji registracija iki 2023 m. liepos 8 d. kaina – 540 EUR su 150 EUR nuolaida. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, diplomas.
Vėlyvoji registracija iki 2023 m. nuo liepos 9 d. iki 15 d. kaina – 690 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, diplomas.
Registruojatės ir rezervuojate savo vietą šiuose mokymuose atlikdami pavedimą į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438; Įmonės kodas: 304768865.
Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį „Praktiniai mokymai apie labirintus ir labirinto terapiją“.
Jūs taip užsiregistruojate mokymams. Prašyčiau informuoti mane el. paštu rutareiki@mail.com ir/arba rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną.
• Seminaras organizuojamas ir individualiai, laiką suderinus iš anksto. Individualus šešių dienų darbas su klientu, kaina – 740 EUR.
Vieta: Šešių dienų praktikumas vyks VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
Mokymus veda:
Rūta Janulevičienė – Veriditas apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos Regioninė ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų komiteto vadovė.
Reiki gydymas ir mokymas (13 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (11 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (9 metai).