Kaip mylėti save ir būti laimingu per labirinto terapiją? Labirinto meditacija
Kaip mylėti save ir būti laimingu per labirinto terapiją? Labirinto meditacija

Praktinis edukacinis seminaras „Kaip mylėti save ir būti laimingu per labirinto terapiją? Labirinto meditacija“ Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje

2018 m. lapkričio 20 d. 13:50 - 16:50 val. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje vedžiau edukacinį praktinį seminarą “Kaip mylėti save ir būti laimingu per labirinto meditaciją? Labirinto meditacija".

 Jo metu dalyviai susipažino su labirintais ir jų nauda, ėjo labirintu, stengdamiesi pajusti savo pojūčius: regėjimą, klausą, kvapą, skonį, prisilietimą ir net juslinį sensorinį subokimą. Atliko praktines užduotis, kurių metu ieškojo atsakymų į klausimus apie laimę ir meilę sau. Seminaro metu susipažino kaip sukurti ir sustiprinti laimės pojūtį kasdieniniame gyvenime. Seminaro pabaigoje dalyviai susipažino kaip suvaldyti stresą ir atkurti pozityvias emocijas per labirinto terapiją.

Aš norėčiau labai padėkoti už kvietimą Lionius Demjanovas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos psichologui už galimybę pasidalinti savo žiniomis su pedagogais ir gimnazistais. 

Su Šviesa ir Reiki Palaiminimais,
Rūta Janulevičienė
Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai