PRAKTINIS SEMINARAS „BE RIBŲ: PINIGŲ ENERGIJA“

2021 m. Gegužės 9 d. nuo 11:00 iki 18:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Be ribų: Pinigų energija“.
Pinigai yra mūsų kūrybinės energijos išraiška. Jūsų sugebėjimas užsidirbti ir laisvai bei išmintingai leisti pinigus remiasi sugebėjimu būti visatos kanalu. Visatos energija visuose mumyse yra neribota ir lengvai prieinama, lygiai taip pat ir pinigai. Kai pasitikime savimi ir įsiklausome į savo nuojautą, tuo didesnė tikimybė turėti pinigų viskam, ką reikia padaryti ir ko norime įsigyti. Visata apmokės jūsų buvimą savimi ir galimybę daryti tai, ką tikrai mėgstate! Pinigų trūkumas dažnai atspindi faktą, kad mūsų energija yra užblokuota. Dar vienas labai svarbus dalykas apie tai, kaip veikia pinigai, yra tas, kad jie visuomet plauks ten, kur galite juos priimti. Kadangi tai energija, ji bus pritraukta ten, kur jos reikia, norite ar įsivaizduojate.

Programa papildyta naujomis temomis ir praktikomis:
• Kas yra pinigai ir jų dėsniai? Kaip sukurti Pinigų medį?
• Mūsų pasąmonė – Džinas išpildantis mūsų norus:
- Kaip pasąmoninės jėgos gali atstumti nuo žmogaus pinigus?
- Kas yra pasąmoninga agresija ir kaip ji veikia mūsų gausą mumyse?
• Pagrindinės pinigų trūkumo priežastys.
• Pinigų srauto versmė ir kaip ją aktyvuoti?
- Daiktai – pinigų gebėjimas įgauti formą.
- Įvairios spalvos – tai įsikūnijusi energija. Kokios spalvos atstumia nuo žmogaus pinigus?
• Išsilaisvinimas iš ribojančių įsitikinimų.
• Tėvai, mes ir vaikai – pinigų srautas iš praeities į ateitį.
• Kaip pritraukti ir išjudinti pinigus, kad jie cirkuliuotų?
• Praktinės užduotys ir meditacijos.
• Refleksija.
Praktinio seminaro kaina: 60 EUR. Reiki Mercar I, II, III pakopos praktikams seminaro kaina - 57 EUR. Praktinio seminaro sumą, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną bei kokiu būdu dalyvausite mokymuose (nuotoliniu ar atvyksite į vietą). Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA
Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (10 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (7 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai).
Rūta Janulevičienė - VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Nominacijų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja