PRAKTINIS SEMINARAS „KAIP STIPRINTI FIZINĮ IR ENERGINIUS KŪNUS?“ PANEVĖŽYJE Gegužės 10 d. 17:00 val.

Ar žinote, kaip išmokti sustiprinti savo fizinį ir energertinius kūnus, mylėti save ir būti laimingu...Mes tai galime pasiekti Reiki pagalba, ar žinote, kas yra Reiki? Reiki – tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą.

Reiki (,,visuotinio gyvenimo energija" – japonų kl.) yra vienas iš alternatyvios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei ir fizinei žmogaus sveikatai palaikyti arba atkurti. Tai sistema, atsiradusi Japonijoje 19 amž. pabaigoje Dr. Mikao Usui atvėrė Reiki terapiją iš naujo.  

Plačiausia prasme, Reiki – tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo amžiaus, intelekto, išsilavinimo bei dvasinio išsivystymo lygio, todėl prieinamas daugumai. Šį metodą visame pasaulyje naudoja įvairių religijų bei įsitikinimų žmonės. Reiki yra išminties energija, kuri visada veikia vardan aukščiausiojo duodančio ir gaunančio gerovės, padeda žmogui surasti geresnį sprendimą daugelyje gyvenimo situacijų.

Reiki - 

 • Senovinis gydymo metodas, kurio šaknys glūdi Tibeto Lotoso sutrose, yra savęs gydymo bei pagalbos kitiems priemonė.
 • Plaštakų prisilietimu pagrįstas gydymo metodas perduodamas kontaktiniu ir nuotoliniu būdu;
 • Iniciacijos arba suderinimo metu perduodama iš Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokiniui; 
 • Vidinis kanalas, kuriuo teka Gyvybinė Visatos energija (visi jį turime, tik dažnai ne aktyvų).
 • Taikoma ligoninėse, sanatorijose, privačioje praktikoje derinama su tradiciniu medicinos gydymu bei kitomis alternatyviomis gydymo terapijomis;

Reiki nėra –

 • Susijusi su religija arba religijos apeigomis, įsitikinimu, hipnoze, psichotechnika, įtaiga ir pan.

Reiki skirtas visiems norintiems atgauti jėgas ir sveikatą bei atsipalaiduoti ir iš naujo pajusti laimės ir meilės pojūtį. Reiki taip pat naudojamas gyvūnams bei augalams (suteikia žmogui ,,žalias rankas“ – sugebėjimą dirbti su augalais), valyti gamtą ir erdvę. 

Sveikam žmogui Reiki energija suteikia atsipalaidavimą ir atgaivina, subalansuoja dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius bei suderina visus energetinius centrus (čakras) ir energijos lauką, išvalo ir sustiprina žmogaus gyvybinės energijos tekėjimą. Reiki galima naudoti vieną arba kartu su medicininiu gydymu, tačiau Reiki nėra medicinos ir kitų sveikatos priežiūros pakaitalas. Esant rimtiems sveikatos sutrikimams ar ilgalaikiam kūno ir dvasios disbalansui gali būti reikalingi ilgalaikiai Reiki terapijos seansai arba didžiulis noras mokytis Reiki Mercar meno pačiam žmogui.

Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ išskirtinis tuo, kad remiasi mano pačios darbine, asmenine ir dvasine patirtimi ir yra parengtas pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika. Aš esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja, psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje, todėl praktiniame seminare bus pasitelkiami ir šie savęs pažinimo metodai. 

Šis praktinis seminaras naudos duos tiems, kurie:

 • ieško būdų kaip geriau suprasti save ir šalia esančius;
 • išmokti sukurti harmoningą aplinką aplink save;
 • siekiantys į savo gyvenimą įsileisti daugiau šviesos ir gėrio.

Praktinių seminarų sąlygos ir eiga:

Praktinių seminarų sąlyga, taikoma visiems jame dalyvaujantiems ir nepriklausanti nuo jų užimamo statuso bei gyvenimo būdo, yra geroniškas nusiteikimas savo ir kitų atžvilgiu, noras dirbti su pačiu savimi individualiai ir tuo pačiu su grupės nariais, atliekant praktines užduotis, aktyvus dalyvavimas, įsitraukimas į užsiėmimą/-us visu 100 proc.  Seminaro dalyviams bus sudarytos saugios sąlygos išsakyti savo mintis ir pojūčius. Darbas grupėje remiasi konfidencialumo pricipu. 

Praktinio seminaro metu dalyviai turės unikalią galimybę eiti labirintu ir atlikti praktines užduotis, sužinos energijos išsekimo priežastis, susipažins su Reiki metodu ir Energetiniu čakriniu labirintu, jėgos raktais, atliksime meditacijos praktiką ir nekasdieniškai praleisime laiką kartu.

Programa:

 • Susipažinimas. Trumpa informacija apie save ir savo namų aplinkoje sukurto Energetinio čakrinio labirinto pristatymas. 
 • Labirinto terapija. Praktinė užduotis. Diskusija.
 • Energijos išsekimo priežastys. 
 • Jėgos raktai – stiprinant fizinį ir energinius kūnus. Pagerbsime save, labirinto aplinką ir gamtą, atlikdami meditacijos praktiką.
 • Laikas apmąstymams ir asmeninių įspūdžiams. Klausimai/Atsakymai.
 • Labirintas – kaip gyvenimo džiaugsmas. Renginio uždarymas.

Praktinį seminarą ves: 

Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja, psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje.

Renginio vieta: Dailės galerija, Respublikos g. 3, Panevėžys