Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus per labirinto terapiją?“ ir praktinės patirties pasidalinimas JAV

Kviečiame 2017 m. lapkričio 4 d. 13:00-16:00 val. dalyvauti praktiniame seminare „Kaip sustiprinti fizinį ir energinius kūnus per labirinto terapiją?“ ir praktinės patirties pasidalinime iš JAV.

Praktinis seminaras yra atviras visiems, kurie nori sužinoti, kaip stiprinti savo fizinį ir energinius kūnus. Savo namų aplinkoje sukūriau Energetinį čakrinį labirintą ir trijų vijų koncentruotą klasikinį kvadratinį labirintą, kuriuo keliauja mano šeimos nariai, artimieji ir draugai. Vedant praktinius seminarus ir Reiki seansus klientams supratau, kaip stipriai veikia kiekvieno labirinto takas, kuris atitinka žmogaus čakras. Dirbdama su Reiki klientais aš sužinojau, kaip energetiniai blokai įtakoja jų gyvenimą keturiais aspektais: Meilės, jausmų, karjeros ir sveikatos srityse. Todėl savo darbe ir mokymuose aš naudoju labirintą kaip gydymo jėgos raktą, kuris padeda stiprinti tiek fizinį tiek energetinius kūnus.

Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ išskirtinis tuo, kad remiasi mano pačios darbine, asmenine ir dvasine patirtimi ir yra parengtas pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika. Aš esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karuna Reiki Meistrė Mokytoja, psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje, todėl praktiniame seminare bus pasitelkiami ir šie savęs pažinimo metodai. 

Šis praktinis seminaras naudos duos tiems, kurie:

 • ieško būdų kaip geriau suprasti save ir šalia esančius;
 • išmokti sukurti harmoningą aplinką aplink save;
 • siekiantys į savo gyvenimą įsileisti daugiau šviesos ir gėrio.

Praktinių seminarų sąlygos ir eiga:

Praktinių seminarų sąlyga, taikoma visiems jame dalyvaujantiems ir nepriklausanti nuo jų užimamo statuso bei gyvenimo būdo, yra geroniškas nusiteikimas savo ir kitų atžvilgiu, noras dirbti su pačiu savimi individualiai ir tuo pačiu su grupės nariais, atliekant praktines užduotis, aktyvus dalyvavimas, įsitraukimas į užsiėmimą/-us visu 100 proc.  Seminaro dalyviams bus sudarytos saugios sąlygos išsakyti savo mintis ir pojūčius. Darbas grupėje remiasi konfidencialumo pricipu. 

Praktinio seminaro metu dalyviai atliks praktines užduotis, sužinos energijos išsekimo priežastis, susipažins su Energetiniu čakriniu labirintu, jėgos raktais, atliksime meditacijos praktiką.

Programa:

 • Apšilimas;
 • Praktinė užduotis su žmogaus čakrų (energetinių centrų) sistema. Diskusija.
 • Energijos išsekimo priežastys
 • Trumpas pristatymas Energetinio čakrinio labirinto, kuris yra Kauno rajone, Lietuvoje. Kelionė juo. 
 • Praktinės patirties pasidalinimas iš JAV.
 • Jėgos raktai – stiprinant fizinį ir energinius kūnus. Pagerbsime save, labirinto aplinką ir gamtą, atlikdami meditacijos praktiką.
 • Laikas apmąstymams ir asmeninių įspūdžiams. Klausimai/Atsakymai.
 • Uždarymas.

Praktinio seminaro kaina: 21 EUR

Jeigu susidomėjote prašau registruotis į seminarą iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447

Seminaro mokestį galite sumokėti seminaro metu arba pavedimu iki 2017 11 03 į Rūtos Janulevičienės SEB sąskaitą: LT227044000611619043; mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 

Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus pasilieku teisę seminaro vietą keisti ir informuoti užsiregitravusius seminaro dalyvius iš anksto. Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.

Praktinį seminarą ves: 

Rūta Janulevičienė, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos praktikė

Teorinių ir praktinių seminarų vedimo patirtis:

 • 2013 m. balandžio 20 d. vestas teorinis ir praktinis seminaras „Reiki ir sveikatos harmonizavimas“. Vieta: Kauno viešbutis.  Besidominantiems savo sveikata.
 • 2013 m. spalio 25 d. pranešimas tema „Reiki ir sveikatos harmonizavimas“. Vieta: Panevėžio m. savivaldybė. LISS konferencija.
 • 2015 m. rugpjūčio 28 ir 29 d. vesti praktiniai seminarai „Kaip mylėti save ir būti laimingu?“ Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams vasaros sveikatingumo stovykloje „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 40 neįgaliųjų sergančių IS.
 • 2015 m. gruodžio 11 d.  mano atlikto kartu su Klaipėdos Universitetu Reiki ir mokslinio tyrimo „Kineziterapijos ir Reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei“ tarpinių rezultatų pristatymas konferencijoje organizuotoje Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungoje, Šiaulių centro poliklinikoje.
 • 2016 m. rugpjūčio 23-26 d.  vesti praktiniai seminarai „Kaip kurti šiltus tarpusavio santykius ir tuo pačiu mylėti save?“, „Kaip užsibrėžti savo gyvenimo tikslus ir jų siekti. Pozityvus mano ateities modeliavimas“.
 • Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams vasaros sveikatingumo stovykloje „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 40 neįgaliųjų sergančių IS. Praktiniai seminarai dalyviams buvo vedami mažomis grupėmis.
 • 2016 m. Lapkričio 18 d. vedžiau praktinį seminarą „Dvasingumo atradimas per pasakojamąją medicinos sritį. Kaip sukurti palankius tarpusavio santykius tarp medicinos personalo ir paciento“. Vieta: Holiday Inn viešbutis, Vilniuje. Seminaro dalyviai: 24 medicinos slaugytojos ir medikai, dirbantys su IS pacientais iš visos Lietuvos. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu. 
 • 2017 m. Gegužės 10 d. vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“. Vieta: Panevėžio Dailės galerija, Panevėžys. Seminarą išklausė apie 30 Panevėžiečių ir miesto svečių. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu.
 • 2017 m. Birželio 15 d. vedžiau praktinę rungtį SAM Projekto „Gyvenk sveikai“ Fizinio ir materialaus pasaulio suvokimas per jogą. Vieta: Klaipėdos Lengvosios Atletikos Maniežas. Renginys skirtas išsėtine skleroze sergantiems neįgaliesiems. Seminaro dalyviai ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu.
 • 2017 m. Birželio 17 d. vedžiau praktinį labirinto terapijos užsiėmimą „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę?“ Kauno Alzheimerio klubo nariams, prižiūrintiems savo artimuosius. Vieta: Energetinis čakrinis labirintas, Kauno rajonas. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo Energetiniu čakriniu labirintu, mokinosi paišyti trijų vijų labirintą, sėmėsi gamtos energijos ir meditavo meditaciniame rate.
 • 2017 m. Birželio 30 d. vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ vasaros stovykloje „Mažoji Lyderystės Akademija“. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų. Seminaro metu dalyvės išmoko nusipaišyti trijų vijų labirintą ir atliko praktines užduotis skirtas stiprinti fizinį ir energinius kūnus.
 • 2017 m. Birželio 30 d. vedžiau praktinius seminarus „Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.
 • 2017 m. Liepos 1 d. vedžiau praktinius seminarus „Kaip kurti šiltus tarpusavio santykius?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.
 • 2017 m. Rugpjūčio 26 d. vedžiau mano pačios parengtą mokamąjį renginį „Reiki programa vaikams ir paaugliams“. Vieta: Maumdežių al. 2, Girionys, Kauno raj. Renginys buvo skirtas vaikams ir paaugliams pasirengti mokyklai su nauju energijos impulsu, pasitikėjimu savimi ir vidine ramybe. 
 • 2017 m. rugpjūčio 28 - 31 d. neatlygintinai vesti praktiniai seminarai „Labirintai ir jų nauda“, „Kaip stiprinti fizinį ir energiniu kūnus per labirinto terapiją?“ ir ES finansuojamam projektui „Emp-H“ parengiau pranešimą „Alkoholis, rūkymas, nutukimas ir fizinis aktyvumas“ Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams „Vasaros savarankiškų įgūdžių IS stovykloje“ SC „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 20-30 neįgaliųjų sergančių IS.

 

Iki malonaus ir įdomaus susitikimo. Pagarbiai,
Rūta Janulevičienė
El. paštu: rutajan369@gmail.com, mob. +370 61611447
Facebook grupė: Rūta Reiki Mercar https://www.facebook.com/groups/820736351377316/
Interneto puslapis: www.rutareiki.com