Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus per labirinto terapiją? Praktinės patirties pasidalinimas JAV

2017 m. lapkričio 4 d. 13:00-16:00 val. vedžiau praktinį seminarą „Kaip sustiprinti fizinį ir energinius kūnus per labirinto terapiją?“ ir praktinės patirties pasidalinime iš JAV. 

Seminaras rėmėsi mano pačios darbine, asmenine ir dvasine patirtimi ir yra parengtas pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika. Savo namų aplinkoje sukūriau Energetinį čakrinį labirintą ir trijų vijų koncentruotą klasikinį kvadratinį labirintą, kuriuo keliauja mano šeimos nariai, artimieji ir draugai. Vedant praktinius seminarus ir Reiki seansus klientams supratau, kaip stipriai veikia kiekvieno labirinto takas, kuris atitinka žmogaus čakras. Dirbdama su Reiki klientais aš sužinojau, kaip energetiniai blokai įtakoja jų gyvenimą keturiais aspektais: Meilės, jausmų, karjeros ir sveikatos srityse. Todėl savo darbe ir mokymuose aš naudoju labirintą kaip gydymo jėgos raktą, kuris padeda stiprinti tiek fizinį tiek energetinius kūnus.

Seminaro akimirkos užfiksuotos nuotraukose ir video.
https://www.youtube.com/watch?v=HXyddlcnnb4