Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”

Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”
2020 m. Rugpjūčio 29 d. nuo 12:00 iki 17:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”. Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir/arba nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Jūs galite paklausti ar galima džiaugtis net slegiant kasdieninėms bėdoms - nuo susierzinimo rytinėje ar vakarinėje automobilių spūstyse iki baimės, nerimo egzistencijos savo ir šeimos klausimų, gyvenimo iššūkių ir klausimų ar pajėgsiu išlaikyti save ir savo šeimą, nuo pykčio iki skausmo praradus mylimus žmones, nuo ligos iki mirties bedugnės? Šis praktinis seminaras remiasi praktikomis ir meditacijomis, kurias atliksime kartu ir kurias galėsite panaudoti savo asmeniniame darbe. Praktinis seminaras susideda iš dviejų dalių:


I Dalis:
Kaip įveikti džiaugsmo kliūtis per labirinto terapiją? Šioje dalyje atliksime kvėpavimo praktiką stresui nuimti. Trumpai aptarsime baimę, pyktį ir liūdesį, pavydą, savo ir kitų žmonių kančią nelaimę ir ligą atliksime meditacijas, muditos, lodžongo ir tongleno praktikas, labirinto terapiją.
II Dalis:
Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos. Šioje dalyje susipažinsime su aštuoniomis džiaugsmo kolonomis, kurias sudaro keturios proto ir keturios širdies kolonos. Džiaugsmas yra didesnis už laimę, nes tik tokia proto ir širdies būsena suteikia pasitenkinimą, pusiausvyrą ir gyvenimo prasmę. Džiaugsmo mokslai - tai menas, kurį galime išlavinti, atliekant atsiribojimo, lodžongo, juoko, dėkingumo, dosnumo praktikas ir atjautos, džiaugsmo aštuonių džiaugsmo kolonų meditacijas, labirinto terapiją, kurias ir atliksime šioje dalyje.
Refleksija.
Diplomų įteikimas.
Seminaras skirtas Visiems besidominantiems energinėmis praktikomis, Reiki Mercar ir Karuna Reiki Gydovams, Gydovams-Meistrams; tradicinės Reiki Gydovams, Gydovams-Meistrams ir visiems norintiems dvasiškai tobulėti ir panaudoti įgytas žinias praktikoje.
MOKYMAMS TURĖTI:
Sąsiuvinį užrašams.
Medžiagą praktikoms atlikti, atsiųsiu el. paštu, kai užsiregistruosite į seminarą.
MOKYMŲ METU
Mokymų metu atliksite praktines užduotis, praktikas ir meditacijas.
Dalinsitės savo potyriais.
Mokymų pabaigoje diplomų įteikimas. Mokantis nuotoliniu būdu, diplomus išsiųsime paštu Jūsų nurodytu adresu.
KAINA IR REGISTRACIJA:
Reiki Mercar ir Karuna Reiki Gydovams, Gydovams-Meistrams - 63 EUR (Jeigu dalyvauja viena/-as).
Jei seminare dalyvausite dviese - 57 EUR.
Kitiems dalyviams - 66 EUR.
Praktinio seminaro kainą, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.
Seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija iki rugpjūčio rugpjūčio 24 d. sumokant už seminarą nurodytą sumą. Pasiteiravimui telefonu: +370 6 16 11447 arba el.paštu: rutajan369@gmail.com
Seminarą veda:
Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (10 metų), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai). Reiki seansai ir mokymas Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 76, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 42, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 17. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Išsilavinimas Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime. Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime. Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 15 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 6 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje. Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė.
Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla Reiki sritis 2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja.
Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė ir nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV.
Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos praktikė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“. 2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė. Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų.